Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Barátommal 1 éve vagyunk együtt,együtt is lakunk.

Nincs közöttünk konfliktus én inkább az a fajta ember vagyok aki csak ha nagyon muszáj akkor hozza fel a problémákat.

Hétköznap minden oké,hétvégén jön a baj.Péntek este állandó jelleggel eljár bulizni még akkor is ha másnap dolgozni megy.Hazajön melóból és szombat este ugyan úgy elmegy bulizni.

Persze nappal meg alszik aminek következtében hétvégén sose járunk el sehova együtt,még bulizni se hív magával.

Már elfogyott a türelmem szeretném ha engem is vinne magával ha nem is mindig de havi 1x elvihetne.

Nem tudom,hogy mit mondjak neki vagy hogy hozzam fel.

Nem akarom,hogy azt higgye be akarom szabályozni vagy nem akarom elengedni.

Én csak azt szeretném ha kicsit többet foglalkozna velem hétvégén is.

Annyira idegesít,hogy más párok hétvégén fagyizni meg vacsorázni járnak meg sétálnak mi meg semmit ő alszik meg pihen egész nap este meg buli.

Segítsetek!

21/L és 28/F


2011. okt. 1. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én egy dolgot tudok javasolni: kommunikáció!
2011. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Konfliktus lehet, hogy nincs köztetek. Viszont, hogy valami nincs rendben, az biztos. Lehet, hogy már nem szeret téged annyira.
2011. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem egy hónapja nála,hogy miért nem járunk el együtt sehova bulizni és azt felelte,hogy felőle mehetek de az úgy nem az igazi,hogy ő a haverjaival akar kicsit állatkodni.
2011. okt. 1. 19:09
 4/14 anonim ***** válasza:

"miért nem járunk el együtt sehova bulizni és azt felelte,hogy felőle mehetek "

Itt az a helyzet, hogy te jobban szereted őt, mint ő téged...

2011. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tehát akkor jobban járok ha leülök vele beszélni,hogy most akkor mi is van köztünk.
2011. okt. 1. 19:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi van köztetek. Én csak magamból indulok ki. Ha én szeretek egy lányt, akkor a hétvégét is vele töltöm és nem mindig lerázom, hogy bulizni tudjak a haverokkal. Érted? Szóval lehet, hogy tényleg beszélned kéne vele. De csak nyugodtan, nehogy veszekedjetek, annak nincs sok értelme.
2011. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem azt viszont nem,hogy akkor miért van velem ha esetleg nem szeret annyira meg miért lakik itt?
2011. okt. 1. 19:23
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nem akarok beleszólni az életetekbe, nem ismerem a körülményeket se. Csak a véleményemet írtam le, hogy én mit gondolok erről.

Viszont akár csak a szex miatt is megéri már veled lennie(de ezt csak halkan jegyzem meg).

2011. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát kedves nem lennék a helyedben !

Ez borzasztó ! Undorító, erkölcstelen !

Elhiszem, hogy nehéz, elhiszem, hogy szereted, de ez nem élet, és legkevésbé sem kapcsolat. Ő használ téged!

Főzöl, mosol, vasalsz, takarítasz rá, néha szexet is kap gondolom...és ennyi. Bocsáss meg, de ő téged cselédnek használ, és amikor nincs rád szüksége, odébblök, majd megy a dolgára !

És kérdezem én! Mi van ha nem is a haverokkal bulizik ?

Egy egézséges ember, aki szereti a párját, max havonta 1 csinál ilyet !

Sürgősen mond el neki ezt ! Igenis , hogy "falhoz" kell állítani ! Nem szabályozás ez, hanem ésszerű emberhez méltó gondolkodás menet !

Ne hagyd magad! Nem cseléd vagy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Húú most már teljesen elbizonytalanodtam nem is gondoltam volna,hogy ekkora a baj de most megvilágosodtam! Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 1. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!