Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok dühös?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok dühös?

Figyelt kérdés

Párom 40, én 28 éves nő vagyok.

Együtt élünk, de 1 hétre hazajöttem anyumhoz, mert elkapott valami vírus, lerobbantam teljesen.

Namost párom minden nap feljárt hozzám, megvacsorazott és ment is. Amivel nincs is baj, szívesen látjuk, de jól esne, ha besegítene a bevásárlásban, amíg lázas vagyok.

Jeleztem neki tegnap, hogy kellene macskaalom ma, mert elfogyott, azt mondta, hogy majd holnap. Sajnos nem tudtam várni, lementem.

Egy hét alatt nem segített semmitse, viszont ahogy jóllakik, már el is megy.

Alapjáraton a nagybevásárlásokat én fizetem, pedig az ő keresete háromszorosa az enyémnek, magas beosztásban dolgozik. Jeleztem neki, hogy jó lenne, ha a kaja fele-felében menne, mert ez így sok nekem, de egy éve nincs semmilyen változás. Emellett ruhákat veszek neki, mert sajnálja magára a pénzt.

Emellet csendes alkoholista, szóval nem őrjöng, de minden nap meg kell innia pár felest, sört, bort akármit.

Ez is aggaszt. Beszélek vele, de szo szerint olyan, mintha a falhoz beszélnék. Bosszant, hogy nem vigyáz az egészégére.

Az anyós egyszer beszolt nekem egy olyat, hogy az előző barátnője IS lehúzta őt anyagilag. Nem értettem a hasonlatot, hiszen a lakásába mindent en veszek, a ec papírtól kezdve az alapvető élelmiszereken át a ruháit stb.

Nem védett meg a párom, ami nagyon rosszul esett! Azt mondta, így kell elfogadnom.

Nyaron rövidnadrágban kutyaztam náluk, leszolt, hogy milyen laza vagyok...azt tudni kell, hogy nem vagyok egy plázacica, se műköröm, se festett haj, se semmi, mégis azt érezteti velem, hogy rossz vagyok.

Ti mit tennétek a helyemben?


2023. jan. 27. 11:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Nem akarok rasszista lenni, de szerintem nálatok lehetne rosszabb is. Szóval mérlegelj. Mert van munkája a barátodnak . Ez is valami már
2023. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Te nem vagy komplett. Itt nem a lázas vírusod a gond.

Te fizeted a kaját, a ruháját, anyukádnál megvacsizik, továbbáll, iszik is...? Jó, hogy a sör-bor-pálinkát nem te fizeted. Még.

Aztán majd anyuka vicceskedik, hogy a régi nője IS lehúzta. Hát anyádat. Szó szerint.


Mit tennénk? MÁr egy évvel ezelőtt kirúgtam volna a büdös francba. tényleg ez a legjobb, akit találhatsz? Komolyan kérdezem, nem bírsz egyedül meglenni hogy egy ilyen lehúzós fsz is jó vagy aranyból van a pöcse, hogy ezt mind eltűröd neki?

2023. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Szerintem az alap, hogy valaki nem munkakerülő. Én nem akarok a pénzárcájában turkálni, az ő keresete, azt csinál, amit akar, de a közös kiadások legyenek közösek!

Lassan 3 éve vagyunk együtt és egy ruhát nem vett nekem. Haragszom, na

2023. jan. 27. 11:59
 4/21 A kérdező kommentje:

#2-es: ezen gondolkodom én is, csak félek, hogy baja lesz, mert egyszer már szakítottam vele, és azt mondta, hogy miattam még többet ivott. Gyógyszerre.

Nem akarom, hogy az én lelkemen száradjon bármi is

2023. jan. 27. 12:01
 5/21 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem is lehet együtt kéne maradnotok. Neki van munkája, te tudsz helyesen írni. Lehetne rosszabb is mindkettőtöknek.
2023. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg hülye vagy, kihasznál téged te meg hagyod! 🤦‍♀️
2023. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem aggódik annyira a te pénztárcádon, látod.

3 éve? Megérdemled a sorsodat. Etesd-ruházd még sokáig. És húzd meg magad. Meg fogd is be.

2023. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Őt a te lelked se érdekli. Kihasznál, nem veszed észre? Hát igya magát halálra, ne haragudj, nem az anyukája vagy. Mi lenne, ha gyereketek lenne? Neked már így is van egy.
2023. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igazatok van bsszameg!
2023. jan. 27. 12:03
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg jobbulást neked!
2023. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!