Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan lett dühös a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lett dühös a párom?

Figyelt kérdés
4 éve van egy fiú lakótársam, akiről párom is tud, és egész jól kijöttek egymással eddig. Két napja ott aludt nálunk, ás mikor én reggel zuhanyoztam, a lakótársam véletlenül rám nyitott, de azonnal be is zárta az ajtót. Párom neki rontott, és veszekedni kezdtek, mire lakótársam azt mondta neki, hogy úgysem látott olyat amit eddig nem. Erre párom rákérdezett, hogy ezt hogy értette, és ő elmondta neki, hogy kb. 6 éve együtt voltunk egy pár hónapig, de rájöttünk, hogy köztünk nem megy és maradtunk barátok. Párom megsértődött elrohant, azóta is mérges, folyton azt hangoztatja, hogy biztos van köztünk valami, stb. Pedig lakótársamnak menyasszonya van, szinte minden nap nálunk is van, és ő egyszer sem volt kiakadva a múltunk miatt, sőt jókat röhög rajta, hogy így nem kell féltenie, mert tudja, hogy mi már kipróbáltuk együtt, szar volt, és kész. Nem értem, hogy párom jogosan dühös még?
2014. márc. 4. 11:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Túlreagálta, bolhából elefántot csinált. Ő biztosan féltékeny típus, de azért ez túlzás tőle.
2014. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem azon akadt ki inkább,hogy ti régen együtt voltatok és erről nem tudott.
2014. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Jogosan. Jó nagy marhának nézed. A pasi is a nőjét.
2014. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%
már a rád nyitást is túlreagálta...
2014. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
Túlreagálta, bár azért érdekes, hogy hogyan nem hallotta a csávó, hogy bent zubog a víz.
2014. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is azon akadt ki, hogy nem tudott róla, hogy együtt voltatok. Ha ennyire nem fontos, meg neki már menyasszonya van és neked is van valaki, akkor ő miért nem tudhatott róla? Főleg, hogy rajta kívül mindenki tudta.

Egyébként meg ciki, hogy rád nyitott, hiába látott már 6 éve meztelenül.

Én nem mutatkoznék a volt barátaim előtt meztelenül :)

2014. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
Azon hogy rád nyitott nem kellett volna kiakadnia. Miért nem mondtad el, hogy együtt jártál a lakótársaddal?
2014. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
9%

én azt nem értem,hogyha te és egy fiú bérlitek a lakást,vagy ahol vagytok,akkor milyen jogon alszik ott a te jelenlegi párod és jár fel a lakótársad menyasszonya minden nap abba a lakásba ? A főbérlő erről tud,hogy 2 ember helyett 3-4 ember fordul meg abban a lakásban,amiért más ( azaz ti ketten) fizettek ? És az egyik néha még ott is alszik,használva ezzel a lakást ?

Szerencse,hogy nem volt még olyan szomszéd,aki felnyomott volna.


Többire már válaszoltak,csak az ilyen suttyó banda mindig szemet szúr.

2014. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
8: te nem vagy komplett... nem akarnék a szomszédod lenni
2014. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

azt, hogy rád nyitott valóban túlreagálta.


Viszont azt, hogy együtt voltatok valóban el kellett volna mondanod. Azt, hogy azon megsértődött szerintem jogos. Így hiheti, hogy azért titkoltad, mert számít a srác. HA nem lenne mit titkolnod elmondhattad volna. Most nem arra gondolok, hogy minden múltbeli kalandodról be kell számolnod, őt is csak azért illet volna megemlítened, mert lakótársak vagytok.

2014. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!