Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akkarom hagyni a barátnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lexiiikon100 kérdése:

El akkarom hagyni a barátnöm de van egy 8 Honapos fiam mit tegyek?!

Figyelt kérdés
El szeretném hagyni a barátnöm de van egy nagyon szép gyerekunk én 23 ö 18 éves egy folytába a volt exeimel piszkál napi 12órát dolgozok és azt mondja hogy meg csalom már nincsenek barátaim nem járok el sehova de ezzel nem is lenne gond mert nem zavar ha össze veszunk és el akkarok menni sétálni bezár és hallgatom tovább ahogy ocskárol van amikor orákon át hallgatom és már nem birom magam vissza fogni és el csatan egy pofon.... ha rossz napna van és össze veszik pl az apjával akkor egésznap bunko... a gyerekel nagyon jól bánik nagyon óda adó anya nagyon szereti és mindent meg tesz érte ahogyan én is de nekem ez már nem megy minden nap feszult ideges vagyok hogy ma vajon mire megyek haza a munkábol már pánik beteg is lettem ez miatt és nem tudom mit kéne tennem nem a szexröl ne is beszéljunk már 4 Hete nincs hozzá undorom mert ott van a fejembe ahogy le hord a sárga földig...

#El akkarom hagyni a párom
2023. jan. 29. 13:14
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
43%

Hagyjátok már a cigányozást, hát nem igaz hogy nem lehet normálisan viselkedni. Kérdező, ne foglalkozz ezekkel a válaszolókkal, hidd el, vannak normális magyarok is. Már én érzem cikinek, ahogy válaszolnak.


A pároddal még érdemes lenne megpróbálni szaksegítséget kérni, ha van rá keret. Pszichológus, párterápia, ilyesmi, könnyen lehet, hogy segítene. Hiszen mindketten elkötelezettek vagytok, a babáért mindenképp. Van motiváció. Csak önismeretből és mentálhigiénés ismeretekből álltok rosszul, ami pótolható. Meg lehet tanulni, hogy a rossz kedvem ellenére nem kell mindenki más kedvét is elrontani.


Ha szakemberre pénz nincs, akkor próbáljatok egy jó könyvet keresni. Pl. Gary Chapmannak van ilyen könyve. Plusz ha van egy barátotok, akivel tudtok közösen beszélni a problémáról. Ha egy külső szemlélő számára kell elmagyarázni, megfogalmazni,mi a gond, az nektek is tanulságos lesz.

2023. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
66%
Gary Chapman egy megmondóember, akinek talkshowja van meg amúgy írt egy ilyen Szabó Péter szintű megmondókönyvet. Ezt ajánlgatjátok?
2023. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
87%

15.


Szerinted a kérdező írásképe arra utal, hogy Gary Chapman könyveket tudna értelmezni?

2023. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
37%
Tipikus hapsi: felcsinálja a csajt, majd lelép.
2023. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
69%
Csajod tuti örül hogy kirakod a képét csak úgy a netre. Okos vagy.
2023. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
16%

Gary Chapmantól a Nyerő páros című könyvet olvassátok el közösen. És szerintem a kérdező nem idióta, abbahagyhatnátok az ócsárolását. De amúgy ezt a könyvet egy idióta is el tudná olvasni. Őt szidjátok, pedig itt inkább a válaszolók a gázak. Ennyi segítőkész embert, hihetetlen.


Azt is jó lenne tudni, miért kell 12 óát dolgoznod minden nap. (Vagy rendes 12 órázás, megfelelő szabadnapokkal?) Ez mindenképpen megterhelő neked is, az anyának is, a babának is hiányzol. Ha muszáj, muszáj. De segít megértőbbnek lenni egymással, ha látjátok, hogy mind nehéz helyzetben vagytok a körülmények miatt.

2023. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
82%
Ezek szerint ő is szakítani akar veled, különben nem basztatna
2023. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
97%

Éretlenek vagytok még mindketten családhoz, együttéléshez.

És nem okvetlenül a korotok miatt, mert számtalan példa van arra, hogy léteznek, intelligens fiatal párok, felelősségteljes, megfontolt fiatal szülők.

El lett az egész kapkodva, de nem szégyen változtatni, elválni. Sokkal nagyobb szégyen verekedve élni!

Azt nem mondom, hogy beszéljétek meg, mert gondolom már milliószor megtettétek, hanem vonjátok le a tanulságot és menjetek külön!

A gyerekeddel meg tartod a kapcsolatot, sokat beszélgetve, a mindenkori korának megfelelő programokat szervezve közös emlékeket gyűjthettek és jó szülőként részese leszel az életének. Ennyit tehetsz!

2023. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
92%
" És szerintem a kérdező nem idióta" Ja, hisz adott egy huszonéves barom, akinek annyi esze sem volt hogy gumit húzzon, és felcsinált egy kamaszt, ugyanis a csaj MÁR anya 18 évesen. Amúgy meg: dolgozza csak ki a belét ha felcsinált egy majdnem gyereket. Mégis mennyi idős a gyerek, hogy az anya még csak most nagykorú? És de, rohadtul gáz hogy egy huszonéves, egy apa annyira sem ír helyesen mint egy negyedikes gyerek. És csodálkozik hogy cigánynak nézik...
2023. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
75%
"Dolgozni nem fog a picsa" Még jó hogy zéró infóból a csaj a szemét, nem a huszonéves aki felcsinálta.
2023. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!