Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akkarom hagyni a barátnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lexiiikon100 kérdése:

El akkarom hagyni a barátnöm de van egy 8 Honapos fiam mit tegyek?!

Figyelt kérdés
El szeretném hagyni a barátnöm de van egy nagyon szép gyerekunk én 23 ö 18 éves egy folytába a volt exeimel piszkál napi 12órát dolgozok és azt mondja hogy meg csalom már nincsenek barátaim nem járok el sehova de ezzel nem is lenne gond mert nem zavar ha össze veszunk és el akkarok menni sétálni bezár és hallgatom tovább ahogy ocskárol van amikor orákon át hallgatom és már nem birom magam vissza fogni és el csatan egy pofon.... ha rossz napna van és össze veszik pl az apjával akkor egésznap bunko... a gyerekel nagyon jól bánik nagyon óda adó anya nagyon szereti és mindent meg tesz érte ahogyan én is de nekem ez már nem megy minden nap feszult ideges vagyok hogy ma vajon mire megyek haza a munkábol már pánik beteg is lettem ez miatt és nem tudom mit kéne tennem nem a szexröl ne is beszéljunk már 4 Hete nincs hozzá undorom mert ott van a fejembe ahogy le hord a sárga földig...

#El akkarom hagyni a párom
2023. jan. 29. 13:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
33%
DNS teszt volt?
2023. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
100%

25.


Ahogy próbálod oktatni a kérdezőt eszembe juttatta gyerekkoromból a "Prométeusz és Bob" című gyurmasorozatot, ahol egy ufó próbált egy ősembernek tanítani ezt-azt, természetesen sikertelenül. Na, itt is hasonló a szituáció.

2023. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim válasza:
78%
Ha már annyi eszetek volt, hogy megcsináltok ketten egy gyereket fiatalon, akkor annyi is legyen, hogy azt a gyereket együtt felneveljétek.
2023. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
64%
Itt adott egy gyerek akit behülyítettek, meg egy gerinctelen faszi. Csak ugye a csaj meg a baba élete van elbaszva, mert a felnőtt nem tudta a gatyájában tartani a farkát.
2023. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
14%

Ti a fogyókúra kategóriában is azt szoktátok tanácsolni a fogyni vágyóknak, hogy nem kellett volna meghízni? A helyzet adott, a baba megfogant és megszületett. Ezt visszacsinálni nem lehet.


Ennek a gyereknek egy egészséges családra van szüksége. Ezért kéne megreparálni a párkapcsolatot. Ha valamelyikük egyedül nevelné, nem lenne könnyebb, sőt nehezebb lenne.

2023. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
95%
Mit kell megreparálni? A gyerek jobban járt volna ha nevelőszülőkhöz kerül, mint két selejtes szülővel. A csajnak max annyi a mentsége, hogy maga is gyerek szinte, akit kihasznált egy beteges phasz.
2023. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
11%
#34, én inkább nem írom le, mi jut eszembe arról, ahogy sorozatban belerúgtok valakibe, aki bajban van és segítséget, tanácsot kér.
2023. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
63%
Bajban van? Tanácsot kér? Nem kéne gyerekre vadászni, és nincs baj, A kérdezőnek az az össz nyűge hogy melózni kell, és nem volt dugás.
2023. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim válasza:
19%

Csak szerintem kamu ez?

Azt állítja hogy diszlexiás és nem figyelt oda a suliba, de akkor nem csak azt nem tudná helyesen leírni. Meg ha a lány 18 ő 23 és van egy 8 hónapos gyerekük az bűncselekménynek számít. Meg a pofonról ne is beszéljünk. Ezért SZERINTEM ezt ha igaz lenne nem írná le

2023. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
28%

“ csajnak max annyi a mentsége, hogy maga is gyerek szinte, akit kihasznált egy beteges phasz.”

???? Mi ez, USA, hogy már itt is kezdjük ezt a szarságot, hogy egy 16-17 éves túl fiatal egy 20-22 éveshez????

Agyam eldobom

2023. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!