Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akkarom hagyni a barátnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lexiiikon100 kérdése:

El akkarom hagyni a barátnöm de van egy 8 Honapos fiam mit tegyek?!

Figyelt kérdés
El szeretném hagyni a barátnöm de van egy nagyon szép gyerekunk én 23 ö 18 éves egy folytába a volt exeimel piszkál napi 12órát dolgozok és azt mondja hogy meg csalom már nincsenek barátaim nem járok el sehova de ezzel nem is lenne gond mert nem zavar ha össze veszunk és el akkarok menni sétálni bezár és hallgatom tovább ahogy ocskárol van amikor orákon át hallgatom és már nem birom magam vissza fogni és el csatan egy pofon.... ha rossz napna van és össze veszik pl az apjával akkor egésznap bunko... a gyerekel nagyon jól bánik nagyon óda adó anya nagyon szereti és mindent meg tesz érte ahogyan én is de nekem ez már nem megy minden nap feszult ideges vagyok hogy ma vajon mire megyek haza a munkábol már pánik beteg is lettem ez miatt és nem tudom mit kéne tennem nem a szexröl ne is beszéljunk már 4 Hete nincs hozzá undorom mert ott van a fejembe ahogy le hord a sárga földig...

#El akkarom hagyni a párom
2023. jan. 29. 13:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
96%

"És szerintem a kérdező nem idióta"

NEm, tényleg :D Mensa tag, baszki.

2023. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
100%
Téged csak úgy be lehet zárni? Még jó, hogy dolgozni elmehetsz:)
2023. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
22%

Kedves Kérdező! A sok itteni megmondóember 90 % -a szingli, akiknek soha nem sikerült egy épkézláb kapcsolatot összehozniuk, de itt tudják az észt osztani, és büntetlenül leszólhatnak másokat. Ne törődj velük!

Fiatalok vagytok mind a ketten, rengeteg tanulni valótok van még az életben. Amiben biztos vagyok, hogy szerelmesek voltatok egymásba, még mindig nagyon szeretitek egymást, és hogy nagyon fontos mindkettőtöknek számára, hogy a közös gyermeketeket szépen felneveljétek. Ez hosszú idő, sok megpróbáltatással, rengeteg hullámvölggyel, nehézségekkel terhelve. Ha képesek vagytok átvészelni az élet nehézségeit, akkor szeretetben megerősödve, boldogan tölthetitek együtt a Karácsonyt és a többi ünnepeket, együtt mehettek a gyereketek ballagására.

Amiért téged ócsárol a párod, arról egyáltalán nem tehettek, ez a viselkedés nem neked szól. Valószínűleg a párod édesanyja pontosan így viselkedett a férjével, a lánya ezt a viselkedés magába szívta. Erről nehéz leszoknia, rengeteg türelemre lesz szükséged, amíg sikerül megváltoznia. Sok veszekedés során, nagyon sokszor el kell majd mondanod neki, hogy ő és a gyereketek mindennél fontosabb neked, büszke vagy rá, amiért ilyen odaadóan bánik a kicsivel, és megkéred szépen, hogy ne piszkáljon, ne bántson, ne veszekedjen veled, mert ez neked nagyon rosszul esik, és ezzel a család sorsát, a gyerek jövőjét kockáztatja. Sok türelmet és rengeteg szeretetet kívánok Nektek. Legyetek boldogok együtt!

2023. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
71%
Aha. Épkézláb kapcsolatot, Mert az épkézláb kapcsolat hogy rámászik egy gyerekre, teherbe ejti, majd nyivákol amiért el kell tartania a saját pulyáját, és az éppen nagykorú anya-akinek még tanulni kéne, nem kölköt pelenkázni, mi az istenért van ki idegileg egy ilyen észlény kan mellett. Mondjuk érdekelne hogy intézetis lány-e anyuka, mert épeszű szülő nem hagyna gyereket szülni. Azok a szerencsétlen lányok viszont kihasználhatók, csak a szar helyzetükből általában ilyen degenerált palik mellet kötnek ki. Kérdező, regéld már el, hány éves is volt a barátnő mikor kipécézted magadnak?
2023. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim válasza:
96%
Mind a ketten díszpintyek vagytok! Addig lenne keze bármelyik pasinak amig kezet emel rám.
2023. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
96%

" Amiben biztos vagyok, hogy szerelmesek voltatok egymásba, még mindig nagyon szeretitek egymást, és hogy nagyon fontos mindkettőtöknek számára, hogy a közös gyermeketeket szépen felneveljétek."


Aha. Te ebben biztos vagy. Mert tudsz bármit is róluk :D Hülyegyerek.

2023. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
75%
Nyolc hónapos a gyerek, a csaj ezek szerint kiskorú volt amikor szült? Felcsináltál egy tizenhat évest, most komolyan? Huszonéves létedre?
2023. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
95%
Ne basztassátok, hát megmondta az előző válaszoló hogy ő érzi hogy 100%ig okos, értelmes, szerető kapcsolatban levő felelősségteljes fiataloK :D
2023. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
87%

" A sok itteni megmondóember 90 % -a szingli, akiknek soha nem sikerült egy épkézláb kapcsolatot összehozniuk"


Esetleg olyan, aki nem 17 évesnek csinált gyereket, hanem felelősségteljesebb, meg nem veri az asszonyt, esetleg írni is tud :D


Á nem, ilyen nem létezik, hát a kérdező szintje az alap. Tuti megkeseredett szingli az összes többi aki ezzel nem ért egyet.

2023. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
74%
28:)))
2023. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!