Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22L vagyok. Van egy srác,25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22L vagyok. Van egy srác,25 éves. Nem járunk, csak szex van köztünk. Vajon összejövünk normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ugye kevés az esélye annak,hogy mi valaha járni fogunk?Szoktunk beszélni amikor nincs itthon(ugyanis külföldön dolgozik)),meg tartjuk a kapcsolatot.Sokat beszélgetünk.De szerintem a férfiak nem szeretnek bele azokba a nőkbe,akikkel ilyen viszonyuk volt.Igazam van?
2010. okt. 3. 22:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés!:( Velem is volt ilyen régebben,borzaszó volt én szerelmes voltam ő meg csak .... akart mikor vége lett (egy másik csaj miatt)akit utánna ott hagyott még 1 év múlva is keresett,de tudtam h megint csak kihasználni akar és lekoptattam!Nem szabad többet bele menni ilyenbe!!Szerintem ne tartsd vele többet a kapcsolatot csak rosszabb lesz!Kitartás
2010. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb,megpróbálom.Köszi:)
2010. okt. 3. 23:41
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem az élettársam mellett van két ilyen kapcsolatom. Hetente egy-két alkalommal találkozom velük. Az egyik a volt barátnőm, a másik egy 18 éves lány. Mindhármat nagyon kedvelem, a 18 éves lánnyal valami isteni a szex. Szerelmet nem érzek, csak szeretetet. Mindig azt szeretem, akivel vagyok.
2010. okt. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
embeeer .. figyelj mond eg neki, hogy bocsi de nem szexelhetünk tovább mert van 1 pasim.. és nézd meg a reakcióját... mond meg neki hogy ugy érzed hogy meg szeretnél komolyodni és kell nekem 1 társ és nem pedig 1 szexpartner.
2010. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
En is eveztem ilyen hajoba,2 evig ment ez....csak sex,o azt sem akarta h legyek komolyabb a kapcsoltunk,es azt sem akarta h massal,szoval ez 2 evig igy ment.O is jart kulfoldre,es tartotuk a kapcsolatot.Amikor haza jott megint igy folytatodott az egesz,csak sex volt.De en fulig szerelmes voltam,tole meg azt a valaszt kaptam,h csak tetszem es imad velem sexelni.Es akkor felfogadtam h elfelejtetm es igy is tortent ,azota is ferjhez mentem es mar van egy 7 honapos edes kisfiam.De nem bosszubol mentem ferjhez hanem szerelembol.Ugyhogy ilyen kapcsolatot nem eri meg fenntartani.En tanultam,es jobbha te is azt teszed,hadjad ot.
2010. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Viszont ha egy pasira lenne most csak szükséged..Írj :)
2010. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2010. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki,hogy én már nem szeretem,és nem akarok tőle semmit.Erre most naponta felhív,hogy talizzunk.Ha nekem kellene hívni,és nem teszem,akkor is hív.Ez milyen már,hogy érzi,hogy én már eltávolodtam,és most kellenék neki?Amikor már késő?
2010. okt. 7. 13:43
 19/19 anonim ***** válasza:

Ez a legtöbb esetben így van.


Ő most csak azért hívogat, mert elbukta a jó kis szexpartnerét (bocsi a nyers fogalmazás miatt)

Amint talál majd valaki mást, abba fogja hagyni.


25/f

2010. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!