Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak van 1 gyereke nekem is.De ő szeretne egy közöset.Viszont én nem tudom jó ötlet-e .Most valtam el. Bővebben lent olvashatod?

Figyelt kérdés
Tehát. Elváltam ami nagy csalódás volt nekem.Most van egy párom mindenek van gyermeke.2 fiú egyidősek.Az ő fia nyugodtabb típus az enyém hiperaktív,makacsul,hisztisebb.Neki tökre az ellentéte.2 hetente van itt 3 napot de akkor mindent is megad neki és minden róla szól nyilván. Nagyon szerette volna ezt a gyereket de így hogy szakítottak alig látja. Azt vettem.észre hogy az én fiammal annyira nem tud azonosulni próbálkozik de nem tud nagyon,illetve mintha féltékeny lenne,rosszul esne neki hogy az övé nincs itt.Szeretne közöset.De én félek hogy az én gyerekem háttérbe szorulna ,el lenne nyomva teljesen illetve kivitelezne vele hiszen végre neki is lenne 1 aki mindig vele van.Naggggyon családcentrikus ebből a szempontból fontos számára a gyerek.Ti mit csináljátok?Lehet segítene ha szülnek neki? Vagy kisajátítaná és elnyomás az én gyermekem?Volt valaki hasonló helyzetben?Engem nagyon szeret azt tudni kell.

2023. jan. 29. 13:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Most tenyleg feltekeny a fiadra, vagy arrol van szo, hogy meg nem szoktak ossze? Hany eves a gyerek es miota vagytok egyutt? Amikor anyukam osszejott a jelenlegi ferjevel, mar nagyobb gyerekek voltunk, kb 8-10 evesek, soha nem lett olyan kozeli a viszonyunk gyerekkent, inkabb olyan volt a ferfi nekunk, mint egy lakotars, nem utaltuk, o se minket, volt neha kozos csaladi program, de semmi extra. Ez alapjan nem lattam volna gondnak egy kozos gyereket, akivel viszont sokkal tobbet foglalkozik. Az o szerepe nem az volt, hogy a mi apukank legyen. De persze lehet, a te ferjed ennel rosszabbul viselkedik.
2023. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
22%
Hogy lenne ez jo ötlet?
2023. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

Egyetlen okot tudok mondani hogy miért szül normális nő: mert ő akarja. Mármint a gyereket magát, és nem mint eszközt valamire (valakinek a megtartására, vagy mert nyaggatnak vele).

Azaz a leírt nő helyében és főleg helyzetében: SOHA.

42N kétgyerekes, második baba a második férjemtől, neki nem volt korábban.

2023. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nálunk van közös gyermek! Tudod miért? Mert megérett a kapcsolatunk rá. Neki is van előző kapcsolatából, nekem is. Annyi, hogy a Férjem Fia is velünk él.
2023. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Alapszabály (kéne legyen):

Ha már valakitől van gyereked, akkor NEM csinálunk mással is gyereket.

Ha elválunk, akkor sem kezdünk el mással gyereket csinálni, hanem megbecsüljük a meglévőt, időt, energiát, pénzt szánunk rá, és lelkileg is gondját viseljük.


Én nem tudom sokan miért hiszik azt, hogy a gyerekre nincs hatással, ha anyuka új pasit hoz be az életébe, pláne még ha újra terhes is lesz. Ezzel annyit érnek el, hogy a gyerek eltávolodik, és amint tud lelép otthonról.


Jó szülő vagy, mit ne mondjak...

2023. jan. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%

#15.


Te így jártál? Vagy miért ez a nagy ellenérzés?

2023. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Aztaq, szóval te úgy látod, hogy a párod azért akar még 1 gyereket hogy LEGYEN 1 AKI MINDIG VELE VAN??? Brrr ennél gázabb dolgot rég hallottam.

Aztán ha ti is szétmentek, már lesz 2, aki nem vele él, ezért csinál 1 harmadikat vagy mi?

2023. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16: Mi is az ellenvetésed a leírtakkal kapcsolatban?
2023. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18.


Megkeseredetten hangzik, de nincs szándékomban megsérteni Téged.


A kettő jó esetben, nem zárja ki egymást. Attól még tud minőségi időt tölteni az apa az egyik gyerekkel, ha van másik egy következő kapcsolatban, csak ehhez olyan Férfi kell. Ezt viszont a Nőnek kell mérlegelni és társnak lenni ebben.

2023. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, nektek mennyi időtök van, de valamit nagyon jól csináltok, ha szerintetek ilyen sokminden belefér. Nekem egy gyermekem van, és így is alig jut mindenre időm. A munka máris elvisz egy csomó időt. Foglalkozni a gyerekkel megintcsak. Mármint tényleg foglalkozni is, tanítgatni, játszani, gondoskodni róla. Ez nem napi félórás program. És persze ott vannak az egyéb általános dolgok is.

Ha elválnék se lenne eszem ágában sem más nőnek gyereket csinálni, hanem a már meglévőről gondoskodnék inkább. És olyan nőt keresnék, aki szintén hasonló élethelyzetben van, és el is tudná ezt fogadni.


Én sem akarok megbántani senkit, de sajnálom, nem tartom elfogadhatónak, ha valaki újabb és újabb gyerekeket vállal mással, ahelyett, hogy a meglévővel foglalkozna.

2023. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!