Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak van 1 gyereke nekem is.De ő szeretne egy közöset.Viszont én nem tudom jó ötlet-e .Most valtam el. Bővebben lent olvashatod?

Figyelt kérdés
Tehát. Elváltam ami nagy csalódás volt nekem.Most van egy párom mindenek van gyermeke.2 fiú egyidősek.Az ő fia nyugodtabb típus az enyém hiperaktív,makacsul,hisztisebb.Neki tökre az ellentéte.2 hetente van itt 3 napot de akkor mindent is megad neki és minden róla szól nyilván. Nagyon szerette volna ezt a gyereket de így hogy szakítottak alig látja. Azt vettem.észre hogy az én fiammal annyira nem tud azonosulni próbálkozik de nem tud nagyon,illetve mintha féltékeny lenne,rosszul esne neki hogy az övé nincs itt.Szeretne közöset.De én félek hogy az én gyerekem háttérbe szorulna ,el lenne nyomva teljesen illetve kivitelezne vele hiszen végre neki is lenne 1 aki mindig vele van.Naggggyon családcentrikus ebből a szempontból fontos számára a gyerek.Ti mit csináljátok?Lehet segítene ha szülnek neki? Vagy kisajátítaná és elnyomás az én gyermekem?Volt valaki hasonló helyzetben?Engem nagyon szeret azt tudni kell.

2023. jan. 29. 13:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#20.

Köszönöm az értelmes eszmecserét.


Másképp látjuk ezt a dolgot. Viszont jó látni, hogy Férfiként a felelősen gondolkodsz. Gratulálok! Ritka vagy! 🙂

2023. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!