Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, ha a nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, ha a nőnek van több anyagiakból, de megosztja a férfival minden gond nélkül, nem önző?

Figyelt kérdés
A nő nem sajnál tőle semmit, természetesen dolgozik a férfi, ugyanúgy belead, de a nő esetleg többet. Ez kínos szerintetek? Mert forditva sosem az.
2023. jan. 31. 13:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem kínos.
2023. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem kínos, de én biztosan nem adnék bele többet. Egyszer már megtettem, az ilyennek sosem megbecsülés a vége. Egy férfi legyen már férfi bakker…
2023. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyen 50-50%. Kedves 2-es.
2023. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
15%
Kínos
2023. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Én voltam így - többet kerestem a páromnál, arányosan fizettünk, ill. közös szórakozásra én többet, mert engem jobban érdekelt a dolog. Amíg a másik ezt nem használja ki, és a nő sem megy le kutyába és akarja / próbálja irreálisan drága ajándékokkal "megvásárolni" a férfi szeretetét, addig nem gond. Ja, és kapcsolat elején se férfi, se nő ne ajándékozzon nagyon drága dolgokat, mert eléggé "megvásárollak, hogy aztán korlátozzalak" benyomást kelt, másrészt meg tud problémákat okozni, ha a másik egy idő után elvárja vagy ha nem jól alakul a kapcsolat.
2023. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%

A férjemmel az én otthonomban lakunk, az első 5 évet leszámítva a kapcsolatunkban, én kerestem jobban.


Egyáltalán nem kínos. Ez csak azoknak a férfiaknak kínos, akiknek a pénzükön kívül semmi más értékük nincs és zavarja őket, hogy nem tudnak hatást gyakorolni a magamfajta nőkre.

2023. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

En tobbet keresek es tobbszor meg is szoktam hivni en mint forditva, de meg csak fel eve vagyunk egyutt. Egyelore elvezem ezt a felallast, mert eddig mindig en voltam a csorobb a kapcsolataimban. Szeretek nagyvonalu lenni vele, mert imadom, es az is jo erzes, hogy vegre meg is tehetem.

DE nem tudom, hogy ez akkor is jol mukodne-e, ha ez evekig igy maradna. Jelenleg o csak reszmunkaidoben dolgozik es rendesen kielvezi a szabadidejet, en pedig teljes allasban dolgozom. Lehet, hogy idovel zavarna, hogy osszessegeben kevesebb lehetosegunk van, mint ha o is rendesen keresne, masreszt viszont o szeret fozni, hazias tipus, en pedig nem, ugyhogy ez kiegyenlitheti a dolgokat.

2023. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Eleinte én kerestem jobban, aztán kiegyenlítődött. Később megint volt egy időszak, amikor én kerestem többet, aztán már csak ő. Mindig megosztottunk mindent, nem volt enyém-tiéd.

N

2023. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha nektek nem is kínos, a környezetet beleugat majd, rágja a füleiteket, amíg tönkre nem teszik a dolgot, és "a világ rendje helyre nem áll". A többség nem tudja elviselni, ha ilyen szituációt lát.
2023. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ. Egy stabil kapcsolatban, ha én keresek éppen többet, akkor nem érdekel.

Ha viszont 2 hónapja ismerek valakit, garantáltan nem fogok neki finanszírozni semmit.

2023. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!