Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, ha a nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, ha a nőnek van több anyagiakból, de megosztja a férfival minden gond nélkül, nem önző?

Figyelt kérdés
A nő nem sajnál tőle semmit, természetesen dolgozik a férfi, ugyanúgy belead, de a nő esetleg többet. Ez kínos szerintetek? Mert forditva sosem az.
2023. jan. 31. 13:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Huzamosabb ideig nem fog jól működni szerintem az,ha a nő keres többet a férfinél hiszen ez bántja a férfiasságát/egoját a férfinek.
2023. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
91%

21

Nekem meg az bántja, ha azt hiszi a pasi, hogy ő "feljebb való" csak mert farka van.

2023. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

22.


A gondot tetézi, hogy a társadalom nagyrésze is ezt várná el. Nem olyan jó dolog ez.

2023. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nalam alap hogy a nő jobb anyagi helyzetű legyen mint én. Ha már fordult a kocka a társadalomban akkor én is fordítok rajta.
2023. febr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"Ha nektek nem is kínos, a környezetet beleugat majd, rágja a füleiteket, amíg tönkre nem teszik a dolgot"


Ja mert a környezetem nem találna magának rágcsálnivalót ha ez nem lenne, mi? :D


Tudatos gyermektelenek vagyunk, kapunk ezért elég mocskot a nyakunkba (plusz én még azért is, hogy pulya helyett inkább tanulok), szerintem már megszoktuk.

2023. febr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

"Azért nem olyan egyszerű elküldeni a saját szüleidet melegebb éghajlatra. A másikét meg főleg nem, mert az esetleg sértőnek érezheti"


Nyeh, mindkettőt megtettem, mert megkívánta a helyzet. Nem leszek valakivel kedves csak azért, mert megcsinált engem vagy valakit, aki számomra fontos. Ha egy fasz, akkor is elküldöm a picsába, ha rokonom és akkor is, ha nem.

2023. febr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

A szülőkkel semmi gond, szeretik vica versa a férfit a lány szülei is és forditva is. Mondom csak egy két férfi heccelődik, de igazából nem tudja őket befolyásolni ez biztos.

Csak arra voltam kiváncsi, szerintetek gáz e.

2023. febr. 1. 10:13
 28/28 anonim ***** válasza:

27.


A körülmények ideálisak, becsüljétek meg. A legtöbb ember jóval szarabb egy ilyen helyzet közelében.

2023. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!