Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon csúnyán össze vesztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyán össze vesztünk a barátommal , azóta nem keres! Nincs remény ?

Figyelt kérdés

Sajnos mióta anyukám két hónapja meghalt , eléggé magam alatt vagyok és sokszor Petin töltöm le a fajdalmam !

Csúnyán , arrogánsan szólok neki !

Tegnap előtt este is egy apróság miatt le bunkóztam ami miatt teljesen kifakadt , ordított velem és az este hatra levő részében nem szólt hozzam !

Másnap eljöttem apuhoz haza , mert továbbra sem szólt hozzam !

mikor mondtam hogy el jövök ide akkor annyit mondott rendben szia !

És azóta ,tegnap reggel óta nem keres nem ír nem hiv !

Ilyenkor mi történik ?

Tudom, hogy nem őt kellene bántani mert nem tehet róla és nagyon sajnálom !

Mit tegyek ?

Varjam amíg ő keres ?

Vagy kérjek bocsánatot ?


2023. febr. 1. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Kérj bocsánatot. Vagy tartsatok szünetet.
2023. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván kérj bocsánatot.


Részvétem anyukád miatt (nekem az édesapám hunyt el, tehát sajnos ismerem az érzést), de attól még nem vagy feljogosítva arra, hogy másokon vezesd ezt le.

2023. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy nehéz időszakon mész keresztül, de nem várhatod el a párodtól, hogy hónapokig ő legyen a boxzsák. Persze, hogy kérj bocsánatot! Ígérd meg neki, hogy fejlődni fogsz, ha kell, akkor szakember segítségét kéred a gyász feldolgozásában, mert ő fontos neked, nem akarod bántani. És tényleg vedd ezt nagyon komolyan. Persze azt is tedd hozzá, hogy ez nem megy csettintésre, szóval nagyon szépen kéred, hogy legyen türelmes, ha újra hibáznál, de minden tőled telhetőt megteszel, hogy több ilyen ne legyen.

Tudom, hogy nehéz, én is átmentem ezen, csak nekem apukám halt meg (teljesen váratlanul, 48 volt, tüdőembóliát kapott). De a körülötted levők nem tehetnek semmiről és a legkevésbé sem érdemlik meg, hogy őket bántsd a saját fájdalmad miatt. Erre nem mentség a gyász sem.

Kitartás!

27/N

2023. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2 és 3 !

Nagyon sajnálom ,ettől rosszabb érzés nincs !

Fogadjátok részvétem !!

es igen maximálisan igazatok van , nem szabadna öt bántani es nem is akarom nem direkt teszem !!!

Megorulok annyira faj hogy tényleg öt bantottam aki mindig mindenben mellettem áll es segít es vigasztal es fogja a kezem !

Néha rám jön ez a rossz érzés ami miatt bele állok szegénybe de szerintem most betelt a pohár hiába tudja hogy nem direkt van hogy mi okozza !

Segítséget kerek, pont apuval is ezt beszéltük ma reggel !

Megpróbálok írni neki de felek még mindig nagyon mérges rám !

Nem érdemelte meg amit tettem !

Annyira szégyellem magam !

2023. febr. 1. 10:59
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Itt neked kell lépned, szóval kérj bocsánatot minél előbb!
2023. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Kérj bocsánatot. Egyszerűen ő volt ott, rajta csattant. Nálunk is előfordult az ilyen, szerencsére nálunk ilyenkor így zárjuk le: "Oké szívem, most hülye vagy. Holnap megbeszéljük. "

Ha tényleg ennyire fontos neked, akkor remélhetőleg ugyanígy van van visszafele is. Nincs olyan kapcsolat, ahol nincsenek hullámvölgyek, de ezeket közösen tudjátok átlépni, és bár most elég hülyén hangzik, de hidd el az ilyesmi közelebb is hozza az embereket. Sztem semmi nincs veszve.

2023. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6-os most kicsit elpityeregtem ahogy olvastam amit írtál !

Úgy 3 hete is be szóltam neki és mikor megbeszéltük utána annyira más volt sokkal jobban kimutatta hogy szeret ,és maga is mondta hogy ez nem rontott a kapcsolaton és a szerelmen hanem inkább erősített!

De azt mondta hogy ha meg egy ilyen lesz akkor nincs visszaút !

És ismét megtörtént …ezért nem merek írni neki !

Délután 2-kor lesz egy egy órás online beszélgetésem egy pszichológussal !

Kiváncsi vagyok !

2023. febr. 1. 11:13
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező: 6os vagyok. Szurkolok neked/nektek!
2023. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 🥹
2023. febr. 1. 11:18
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Én is ismerem az érzést. A párod nem azért van melletted, hogy kitölthesd rajta az érzéseid, hanem, hogy ezekben az esetekben legyen kire támaszkodni. Gondolom két hónapja tűri a szituációt és elege van. Kérj tőle bocsánatot, mondd el neki amit itt írtál, és ha esetleg tudod hogyan tudna neked segíteni, beszéld meg vele nyíltan. Ne veszíts el mégegy fontos embert ha nem muszáj.
2023. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!