Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon csúnyán össze vesztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyán össze vesztünk a barátommal , azóta nem keres! Nincs remény ?

Figyelt kérdés

Sajnos mióta anyukám két hónapja meghalt , eléggé magam alatt vagyok és sokszor Petin töltöm le a fajdalmam !

Csúnyán , arrogánsan szólok neki !

Tegnap előtt este is egy apróság miatt le bunkóztam ami miatt teljesen kifakadt , ordított velem és az este hatra levő részében nem szólt hozzam !

Másnap eljöttem apuhoz haza , mert továbbra sem szólt hozzam !

mikor mondtam hogy el jövök ide akkor annyit mondott rendben szia !

És azóta ,tegnap reggel óta nem keres nem ír nem hiv !

Ilyenkor mi történik ?

Tudom, hogy nem őt kellene bántani mert nem tehet róla és nagyon sajnálom !

Mit tegyek ?

Varjam amíg ő keres ?

Vagy kérjek bocsánatot ?


2023. febr. 1. 10:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
#10es 6-os voltam. Egyetértek. Van amikor már kicsit sok, de ha látom a páromon, hogy kész van, nem rá jellemző módon viselkedik, én vagyok az első, aki mellé áll. Persze ettől még mindig a kérdezőnek kell lépnie. Számomra pozitív, hogy próbál segítséget kérni, szóval fontos neki a dolog.
2023. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

(3. vagyok)

A legrosszabb, amit tehetsz, ha nem írsz neki, mert félsz, hogy haragszik még. Persze, hogy haragszik. A megbocsátás sem megy egyik percről a másikra, ezt nem várhatod el tőle. Neki is idő kell, hiszen úgy érzi, hogy nem becsülöd meg, nem vigyázol rá, csak belerúgsz akkor is, ha jót akar.


Engem is a párom szembesített egyébként. Csak nálam úgy volt, hogy bárhova vitt, nem tudtam élvezni, mert lelkiismeretfurdalásom volt, úgy éreztem, hogy rossz ember vagyok, ha boldog vagyok miután Apa meghalt. Aztán az egyik programon mondta, hogy ő ezt így nem bírja, nagyon sok neki, ne sajnáljam magam állandóan stb, belefullad ebbe a negatív hangulatba.

Hideg zuhanyként ért, annyira el voltam foglalva magammal, annyira sajnáltam magam, hogy észre sem vettem, hogy mennyire mérgezem a hangulatot magam körül.

Mondtam, hogy változtatni szeretnék, majd biztosított róla, hogy támogat, mellettem lesz, ha látja, hogy tényleg akarom. Gyakorlatilag függője lettem a rossz érzelmeknek. Jó volt rosszul érezni magam.

Ráadásul mi a tragédia után fél évvel ismerkedtünk meg, és már fél év eltelt a kapcsolatunkból, amikor szembesített.

Rengeteget segített, túlettem a gyászon, már 10 éve vagyunk együtt.

Nem tudok haragudni magamra, 18 éves lány voltam, akit teljesen váratlanul ért, hogy meghalhat az apja, akit a világon a legerősebbnek látott, ő volt a biztos pont, úgy gondoltam, ha minden összeomlik, ő akkor is ott lesz.

Bocsánat, hogy sokat írtam, de úgy gondolom segíthet. Te is túl leszel ezen. Az élet megy tovább, lehetsz boldog!

Engeszteld ki a párod, és bizonyíts, hogy tényleg nem bántod, akkor túl lesz ezen ő is. :)

2023. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12: nagyon köszönöm hogy ezt leírtad és örülök, hogy azóta is egy pár vagytok !

Nagyon ügyes vagy hogy sikerült változtatni , nagyon bizok magamban hogy nekem is sikerülhet !

Mi segített neked ?

Amúgy én is ilyen mérgező burokban érzem néha magam és olyankor esek neki ..

Írtam neki, válasz nem érkezett,de bocsánatot kertem !

Bizok benne hogy megenyhül mert nagyon szeretem !!

2023. febr. 1. 14:26
 14/15 anonim ***** válasza:

"Délután 2-kor lesz egy egy órás online beszélgetésem egy pszichológussal"

Nem jött össze a beszélgetés?

2023. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

De igen,csak korábban !

A pszichológus szerint nem anya halála hanem a munkám miatt vagyok ennyire ki és viselkedek így !

Nagyon sok hasznos tippet és tanácsot kaptam és jövő héten újra beszélünk !

2023. febr. 1. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!