Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok!A nejem mindig betétet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok!A nejem mindig betétet használ,és találtam 2 doboz tampont (nem kutakodtam, csak az ilyen jellegü dolgainkat egy helyen tartjuk)amivel nem tudok mit kezdeni🤔, mivel problémás időszakot élünk,nem kérdeztem tőle, m ciki. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 11:23
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
96%
Ha a feleséged, akkor hogyhogy nem mersz vele erről beszélni?
2023. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
97%

Valamit nagyon félre értelmez a kérdező szerintem. A tampon nem szexuális eszköz, nem jelent megcsalást annak a használata.

Vagy attól tart hogy a tamponnal csalja meg 🤭

2023. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
95%
Vagy csak ki akarta próbálni de nem jött be neki. Szerintem ne láss ebbe bele többet ha csak nincs más a háttérbe amire gyanakszol...
2023. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Ffi vagyok, idióta kérdésekkel 🙂, csak nem tudtam hová tenni, ennyi az egész. Köszi🙂
2023. febr. 3. 11:50
 15/47 anonim ***** válasza:
95%
Már csak kíváncsiságból megkérdezem: mit felelt a párod, amikor rákérdeztél a dologra?
2023. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
95%

Én már kerültem olyan helyzetbe, hogy nem volt nálam semmi és a legközelebbi benzinkúton csak tampon volt. A mai napig megvan és 2 db hiányzik belőle.


Én kelyhet használok, kérdező ha esetleg olyat találsz itthon, attól se botránkozz meg.

2023. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként nincs benne semmi ciki, ha rákérdezel, hogy Mi történt, szivem, váltottál tamponra?
2023. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
95%
Én is betétet használok, egyszer hirtelen felindulásból vettem egy doboz tampont, megpróbáltam, de nekem nem vált be. AZóta is megvan hiányosan a doboz.
2023. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
98%
Szeressed a feleséged, kényeztesd, ne a hülyeségen törd az agyad.
2023. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
96%
Mi köze a tamponnak a megcsaláshoz? Ha van is másik pasi, szerinted amiatt használ? Szerintem a férfiak 99%-a pont le..ja mit használ a partnere amikor menstruál, ami neki kényelmes. Amúgy vannak olyan ruhák, amikben a betét szépen átlátszik 🙄, mintha pelenka lenne rajta (főleg egy erősebb vérzéshez való). Vagy annyira erős neki néha, hogy muszáj a dupla védekezés az átázás ellen. Ez meg változó, akár ciklusról ciklusra is, hogy mennyire erős.
2023. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!