Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok!A nejem mindig betétet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok!A nejem mindig betétet használ,és találtam 2 doboz tampont (nem kutakodtam, csak az ilyen jellegü dolgainkat egy helyen tartjuk)amivel nem tudok mit kezdeni🤔, mivel problémás időszakot élünk,nem kérdeztem tőle, m ciki. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 11:23
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
Khm... A tampont ha kihúzza annyi nedvességgel amennyi a sperma a falat levakarná 😆. Még a hüvelyváladékkal sem annyi, hogy fájdalom nélkül kitudja húzni. Kérdezz meg pár nőt, milyen érzés a tampont kivenni, ha nincs tele. Kb mint a csiszolópapír. Ha azt akarná elrejteni 1:megmosakszik 2:tisztasági betét. 3: gondolom nem mutogatja a bugyiját, amikor hazamegy, bedobja a szennyesbe aztán dönsd el ránézésre, hogy az sperma vagy méhnyak nyák (egészséges nőknél abból van folyós, ragacsos, nyúlós... Attól függ hol tart a ciklusa, termékeny épp vagy nem), esetleg hüvelyfolyás.
2023. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Jajj utolsó ilyeneket még jó hogy említettél neki, nekiállt volna bugyikat szaglászni, meg kitalálni, hogy beleszárad ondó.
2023. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltad ezt végig szerintem. Hogyha tényleg kamu volt és csak brahiból ki írtad ezt a kérdést, de most már lehet látni, hogy milyen válaszok születtek. Lehet álmodba se gondoltad volna. Most azért jó pár dolgot tudhattál meg a női nemi működésről. Akár olyanokat is, amire nem is biztos, hogy kíváncsi voltál... de hát ha nem bírod a választ, akkor ne tedd fel a kérdést.
2023. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

Spermát felszívni 😂


Ez nagyon tetszik. Senki nem használja e célból, nem is erre való. Illetve ahogy előttem is irták a sperma mennyisege meg sem közelíti a menszeszét, emiatt nagyon fajdalmas lenne kihúzni. Érzekenyebbeknek betenni is. Ha valoban erről lenne szó akkor jól megmosakszik, de sokkal inkább gumit húz. Es azutan is megmosakszik

2023. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Mindegy, ha nem kamu esetleg akkor megerősítem, hogy senki nem használ emiatt tampont. Meg miért kéne? Ami egyszer bement, ki is jön. A sperma sem marad bent, nem kell kiszívni, kifolyik magától.


Igazából a kapcsolatod nem lehet azért rossz, mert ennyire abszurd összeesküvés elméleteket gyártasz?

2023. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
Sosem használt, mert sértette... öhm, ha jól teszi fel, nem sért az semmit, és szerintem rhadtul fogalmad sem lehet a NEJED menstruáció alatt használt eszközeiről, ugyanis nem te használod, hanem Ő.
2023. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Bmeg, neeee! Most, ha szedhetnék fogamzásgátlót, hát eskü kipróbálnám, hogy aktus után feldugok egy minit és mi történik (és próbálnék nem meghalni a röögéstől, amikor a barátom mekgkérdőjelezi az elmeállapotomat)
2023. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!