Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok!A nejem mindig betétet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok!A nejem mindig betétet használ,és találtam 2 doboz tampont (nem kutakodtam, csak az ilyen jellegü dolgainkat egy helyen tartjuk)amivel nem tudok mit kezdeni🤔, mivel problémás időszakot élünk,nem kérdeztem tőle, m ciki. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 11:23
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%

Te hány éves vagy? Jártál kskolába? Szoktál kommunikálni nőkkel?

Ezek merültek fel bennem a kérdésedet olvasva.

2023. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Mielőtt megköveznétek, arra gondoltam, h a tamponnak jobb a nedvszívó képessége és jobban el lehet a spermát "rejteni" benne.

Meg hát az ember az ilyet ugyebár nem ellenőrzi...

2023. febr. 3. 14:08
 33/47 anonim ***** válasza:
96%

Sok férfi ténylegesen azt hiszi, hogy a tampon a nőket szexuális értelemben ingerli.


Sok férfi azt is hiszi, hogy ha több emberrel dug valaki, akkor jobban kitágul, mintha ugyanazzal az emberrel dugna ugyanannyiszor.


Nem akartam én sem elhinni, hogy vannak ilyen emberek, de sajnos vannak. Kérdező, ha bármelyik csoportba tartozol, akkor rúgd fel magad, mert ha én foglak, megfejeled a Holdat.

2023. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

"Mielőtt megköveznétek, arra gondoltam, h a tamponnak jobb a nedvszívó képessége és jobban el lehet a spermát "rejteni" benne."


Tökmindegy, így is kurvára megkövezünk.


Ember, szerinted melyik húgyagyú nő dug gumi nélkül a szeretőjével vagy akármelyik nem komoly kapcsolatában? Jézusom

2023. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

#32

Spermát elrejteni...az komoly. Tegye már fel a kezét az a nő, akinek ez már eszébe jutott a tamponnal kapcsolatban!

Kérdező, hogy úgy mondjam, egy alternatív valóságban élsz.

2023. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szórakozik. Most már ezzel a kommenttel ténylegesen bebizonyosodott.

mi van nincs suli vagy az info teremből írogatsz ?

2023. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek😄😄😄, de inkább örülök, h a kérdésem az "ostoba kérdések" kategóriába landolt.
2023. febr. 3. 14:51
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

#32

Most ezzel nem stresszelni akarlak, de erre a célra a betét is tökéletes.

2023. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem irigylem a feleséged. Miket találgatsz te itt ki össze vissza.

Ha meg neked kéne menszeszelni ott szarná be, a szülésről meg ne is beszéljünk...

Akkor biztos nem találgatnál ki ilyen sok hülyeséget.

Spermát elrejteni...

Juj súlyos

2023. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki tamponba rejteni a spermát, mert gumit használnak. Most jobb :)
2023. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!