Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok!A nejem mindig betétet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok!A nejem mindig betétet használ,és találtam 2 doboz tampont (nem kutakodtam, csak az ilyen jellegü dolgainkat egy helyen tartjuk)amivel nem tudok mit kezdeni🤔, mivel problémás időszakot élünk,nem kérdeztem tőle, m ciki. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 11:23
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
21%

Te férfi? Ez egy olyan kamu kérdés, mint a huzat!

Egy férfi nem szokott azzal foglalkozni, hogy mit használ a felesége…!

2023. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
89%
Kommunikáljatok, ne tamponozzatok
2023. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
90%

"találtam 2 doboz tampont amivel nem tudok mit kezdeni"

Nem is neked kell valamit kezdeni a tamponnal.. :))


Én is csak betétet hordok, de van olyan helyzet, hogy előnyösebb a tampon: pl. strand. Vagy ha olyan ruha/nadrág van rajta. Lehet, hogy eddig csak betétet használt, de mondjuk fürdőbe ki akarja próbálni.

Vagy ahogy írták: ha esetleg más nőrokon szokott ott lenni nálatok, akár huzamosabb ideig vagy gyakran, akkor simán lehet az övé is.

2023. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
86%
Mi a tosz van? Biológiai óráról is hiányoztál általánosban, vagy mi van? Az hogy ffi vagy nem mentség arra, hogy totálisan sötét vagy. Én nő vagyok, és bizony tisztában vagyok az alapvető biológiai ffi működéssel. Ez lenne a normális. De továbbra sem értem a kérdésed. Mi köze van a tamponnak a megcsaláshoz? Abba meg bele sem merek gondolni, hogy neked tényleg feleséged van és szexuális életet élsz....
2023. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
25%
Az a köze a megcsaláshoz, hogy szerintem egyértelműen azt hiszi a kérdező, hogy a felesége egy nővel csalja és övé a tampon.
2023. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van tampon, pedig utálom, nem is használom. Egyszer vettem mert pont akkor mentünk strandra. Azóta, évek ota megvan a doboz, azzal az 1-2 darab hiánnyal.
2023. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
86%

#25

Nekem inkább az a tippem hogy szerinte a tampon megcsalás. Abból kiindulva hogy vannak szülők akik nem engedik a kamaszlányuknak a tampont mondván hogy az elveszi a szüzességet. 🧠

2023. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
98%
Oke, hogy ferfi vagy, de hany eves? Miert nem tudod, hogy a tampon mire valo?
2023. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom ki lehet a 43%os aki minden jo valaszt lepontozott, de gratulalok neki.
2023. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu kérdés lehet, mert a kérdésben leírtak között logikai kapcsolat nincs.

De ha nem kamu akkor:

Inkább azon dolgozz, hogy rendbe jöjjenek a dolgok köztetek.

2023. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!