Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok dühös?

Figyelt kérdés

Egy férfival megismerkedtem a neten és minden jól ment, nagyon egymásra találtunk. Sokszor finoman még a tudtára is kellett adjam, hogy most nincs kedvem vagy energiám beszélgetni. Nagyon nagy figyelmet fordított rám és mindig kedves szavakat mondott. Amúgy tényleg egy jó ember, mert sok mindenkinek segített már. Végül találkoztunk is és jól mentek a dolgok


Viszont mostanában, mióta kiment külföldre teljesen megváltozott. Szinte mindig csak én érdeklődök iránta, ha feljön Facebook-ra nem is ír úgy mint régen és szivecskéket küld más nők képeire (egy közös csoportban vagyunk). Azzal nincs gondom, hogy ha egy másik nőn megakad a szeme, mert ezt nem lehet szabályozni, de hogy íly módon nyit feléjük ez aggasztó.


Amikor rákérdeztem, hogy esetleg van e valami gond köztünk azt mondta, hogy mostanában leterheli a munka. Ez oké is, de hogy egy hétvégén sincs rám ideje az nagyon fura, legalább lenne őszinte és mondaná meg, hogy rám unt és akkor nem kételyek között élnék, hanem el tudnám felejteni végre.



2023. febr. 3. 21:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Jogosan, de azt nem értem miért vársz arra míg ő mondja ki, hogy vége (bár el sem kezdődött rendesen). Úgy érzed hanyagol, nem komolyak a szándékai, OK, köszönj el tőle.
2023. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%

Állj a sarkadra és ints neki búcsút. Bár igazából erre nincs is szükség, csak ne keresd.

Hidd el, nem fog szomorkodni, mert már túllépett rajtad.

2023. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Hagyd ott ezt a "kapcsolatot" mivel a férfi nem vágyik rád és a kapcsolatra se.Azért egy jól működő,több éves kapcsolatot is nehéz megőrizni úgy,ha a az egyik fél kiment külföldre hosszú időre nemhogy egy frisset, újjat.Írd meg neki vagy hívd fel és vess véget ennek a felesleges időhúzásnak.
2023. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem is jártatok, legalább is nekem úgy jön le. Ismerkedési fázisban vagytok csak. Ilyen szempontból azt csinál amit akar és ő úgy látom mást szeretne. Hiszen együtt sem vagytok ilyen távolság mellett.
2023. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Egyszer írtam neki egy elköszönő levelet, de úgy fogalmaztam meg, hogy ne lehessen kikövetkeztetni, hogy csak egy baráttól intek búcsút vagy tőle. Akkor egyből megijedt és elkezdett érdeklődni, hogy mi van velem.


Mondtam, hogy véletlenül neki küldtem a levelet, de nem így szántam. Viszont ha tényleg elfogyott a szerelme, akkor miért nem írta, hogy jól van végeztünk?

2023. febr. 3. 21:41
 6/24 A kérdező kommentje:
Én vettem a bátorságot, hogy befejezzem vele, de ő nem ütötte le a labdát, szóval nem értem.
2023. febr. 3. 21:43
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ő maga sem tudja mit akar, vagy talonban tart.
2023. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

nem kell elköszönő leveleket írni, egyszerűen ne keresd többet.

ha érdekled írni fog

2023. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

1. Számú szabály: férfiak sosem szakítanak (meg semmilyen kapcsolatot), mert még bármikor bármire jó lehetsz és akkor van kit elővenni a fiókból.


Már annyira ismerem őket, hogy szörnyű. Ugyanaz az egyen viselkedés, full kiszámíthatóak.

Pasi hanyagolja a nőt, a nőnek ez nem tetszik, örlődik, nagy nehez rászánja magát a lezárásra, de a pasi hirtelen beijed, önzőség elő, és nem engedi menni a nőt, a nő azt hiszi, hogy hu ebből akkor még lesz valami, most aztán minden rendbe jön, a nagy francokat, minta folytatódik, hogy magasról kak.il majd a nő fejére.


Szóval határozottnak kell lenni, kő kemény akarattal, és el kell hajtani a búsba.

2023. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"legalább lenne őszinte és mondaná meg, hogy rám unt és akkor nem kételyek között élnék, hanem el tudnám felejteni végre."

Fordítsd meg. Legalább magadhoz lennél őszinte.

Szerinted számítasz ilyennek?? Magadat áltatod. Tőle teszed függővé a lezárást. Néha a csend többet mond minden szónál. Engedd el a ragaszkodást, miszerint csak akkor tudsz tovább lépni, ha ő kimondja a végszót. Magad is láthatod a viselkedésből neked itt nem terem babér.

Nem kell hozzá, hogy le tudd zárni. Elég magadban eldöntened, hogy többet nem írsz.

Szerinted ő írna? Lehet írna, mert már korábban is volt ilyen.

"Akkor egyből megijedt és elkezdett érdeklődni, hogy mi van velem."

De ennek mi értelme? Ha konkrétan kierőszakolod meg kijátszmázod a figyelmet. Foglalkozz olyannal, aki veled is foglalkozik. Ezt meg felejtsd el. Mint írtam, magaddal legyél őszinte. Szükséged van neked erre? Na ugye.

2023. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!