Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkor hátrálnak ki mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor hátrálnak ki mire végre megbízom?

Figyelt kérdés

Amikor összejövök valakivel, eleinte lazán kezelem, mert úgy vagyok vele lehet vsak átmenetre vesz úgyis, lehet csak kihasznál úgyis, nem tervezek vele, inkább azt várom, hogy egy kis ideig boldogság van, aztán lelép úgyis.

Meglep sokszor hogy de még mindig hív, még mindig jön/vár, még mindig velem van, el kezd meglepni, hogy bajban is velem van, akkor is ha nem vagyok toppon, ha betev vagyok is, meglep hogy én vagyok prioritáson, nem keres másokat, én vagyok az egyetlen, én kellek, bevon az egész életébe.

Sok bizonyíték, jel van, látszik is valakin ha szerelmes, kötődő, amit valójában végigmozizok mi zajlik a másikban.(gyakorta mennek a szavak is, a szerelmes vagyok beléd, szeretlek, veled tervezek, többet akarok stb, de a tettekre figyelek)

Es amikor elkezdem hinni azt hogy valódi kapcsolatban vagyok, tényleg barátom van, nem alkalmi szexkapcsolat, nem egy laza kapcsolat, tényleg szeret,..., attól a ponttól indul meg a mélyzuhanás. Én elkezdek megnyílni, boldog lenni, önfeledt, tervezni, már nem óvatosan félve, hanem szabadon bátran ölelni, nyakába ugrani, szexben is oldódni, lazábbnak lenni, a másik meg teljes ellenkező irányt vesz. Hidegül, nem akarja szorosabbra mint korábban, de a dumák még mindig mennek, de valójában már nyitna másokra, valamiért csak addig kötődnek amíg én nem, vagy amíg én nem merek kötődni, nem vagyok oldott, tele vagyok felelmekkel, vagy elengedéssel hogy úgyis el fog menni, elhagy, és amikor meg azt érzem tényleg szerelmes, bízhatok, nyithatok, merhetek boldog lenni, akkor 180 fok.

Minden csak addig tart míg nem merek álmodni, de mikor elhiszem hogy az álom valóság, akkor meg beüt a crack.

Oka?



#amig nem merek álmodni
2023. febr. 9. 06:18
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Oka? Szarul választod meg a partnert
2023. febr. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokat valasztasz akik nyomulos felszinesek az helyett hogy magadfajtakat valassz
2023. febr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
A legkülönfélébb emberek. Nem egykaptafák.
2023. febr. 9. 07:37
 4/40 anonim ***** válasza:
93%
De igen, ugyanazt a mintát keresed, ismétled mert ez a biztonságos neked. Ha nem igy történne azonnal kihátrálnál.
2023. febr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem inkább az lehet az oka, hogy vagy olyanokat választasz, akiknek tetszik, hogy távolságtartó vagy eleinte, mert így “küzdeni” kell érted, vagy pedig nagyon atmesz a másik végletbe és tapados, a másikért meghalos leszel a korábbi enedhez képest, ami már nekik így nem izgalmas.
2023. febr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Az a biztonságos hogy elhagynak? Azt keresem? Nem értem.
2023. febr. 9. 08:07
 7/40 A kérdező kommentje:

"tapados, a másikért meghalos leszel"

Nem leszek az, csak szimplán boldog leszek, oldott, laza, elmulik a szorongás, gátlások.

2023. febr. 9. 08:08
 8/40 anonim ***** válasza:
94%
Azért biztonságos, mert ez az ismerős, megszokott. Mivel úgy gondolod, úgyis mindenki elhagy, tudat alatt ilyen típusú srácokat keresel, hogy az agyad igazolni tudja, hogy validak a gondolataid.
2023. febr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

De ki az a hülye aki úgy menne bele kapcsolatba hogy első pillanattol hiszi hogy a nagy ő és hisz és bízik?

Szerintem alap az hogy úgy kezdünk kaocsolatba hogy 50-50 az, hogy mi lesz belőle.

2023. febr. 9. 08:32
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi lennék miket csinálsz csak azért h elcseszd ha ugy tünik jó lesz
2023. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!