Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkor hátrálnak ki mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor hátrálnak ki mire végre megbízom?

Figyelt kérdés

Amikor összejövök valakivel, eleinte lazán kezelem, mert úgy vagyok vele lehet vsak átmenetre vesz úgyis, lehet csak kihasznál úgyis, nem tervezek vele, inkább azt várom, hogy egy kis ideig boldogság van, aztán lelép úgyis.

Meglep sokszor hogy de még mindig hív, még mindig jön/vár, még mindig velem van, el kezd meglepni, hogy bajban is velem van, akkor is ha nem vagyok toppon, ha betev vagyok is, meglep hogy én vagyok prioritáson, nem keres másokat, én vagyok az egyetlen, én kellek, bevon az egész életébe.

Sok bizonyíték, jel van, látszik is valakin ha szerelmes, kötődő, amit valójában végigmozizok mi zajlik a másikban.(gyakorta mennek a szavak is, a szerelmes vagyok beléd, szeretlek, veled tervezek, többet akarok stb, de a tettekre figyelek)

Es amikor elkezdem hinni azt hogy valódi kapcsolatban vagyok, tényleg barátom van, nem alkalmi szexkapcsolat, nem egy laza kapcsolat, tényleg szeret,..., attól a ponttól indul meg a mélyzuhanás. Én elkezdek megnyílni, boldog lenni, önfeledt, tervezni, már nem óvatosan félve, hanem szabadon bátran ölelni, nyakába ugrani, szexben is oldódni, lazábbnak lenni, a másik meg teljes ellenkező irányt vesz. Hidegül, nem akarja szorosabbra mint korábban, de a dumák még mindig mennek, de valójában már nyitna másokra, valamiért csak addig kötődnek amíg én nem, vagy amíg én nem merek kötődni, nem vagyok oldott, tele vagyok felelmekkel, vagy elengedéssel hogy úgyis el fog menni, elhagy, és amikor meg azt érzem tényleg szerelmes, bízhatok, nyithatok, merhetek boldog lenni, akkor 180 fok.

Minden csak addig tart míg nem merek álmodni, de mikor elhiszem hogy az álom valóság, akkor meg beüt a crack.

Oka?



#amig nem merek álmodni
2023. febr. 9. 06:18
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Vagy bemutatnak vkit aztán te lehet ennyitől szerelmes leszel, én nem. Ez nem játszmázás, hogy nem.
2023. febr. 9. 13:07
 22/40 anonim ***** válasza:
88%
Jolvan menj szenvedni csendben a sarokba
2023. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Meg kéne valahogy törni ezt az ördögi kört.

Megismerek majd vkit. Tudom.

Elkezd megint bontakozni majd vmi.

Ő szerelmes lesz, én nem, én csak figyelek.

Aztán egyszercsak elhiszem, meggyőződtem. Ez a srác engem tényleg szeret. Benne tényleg bízhatok.

Szerethetem nyugodtam. Mert szeret.

És akkor elkezdek boldog lenni.

Aztán a másik lelép.


Valahogy soha nem érem el a "beteljesülést".

Mintha csak egy pillanatra mászhattál volna fel a hegycsúcsra, de ahogy szétnèzel hogy belátsz mindent fogd a cuccod és mássz le, menj haza.


Ki nem elégülés érzésem van, az egy dolog, de el is hagynak, ez meg a másik.


Hányszor bukjak még el kapcsolatokat, hányszor írjam még ki, hogy megtudjam mivel változtassak a meneten?

2023. febr. 9. 15:39
 24/40 anonim ***** válasza:
88%

Ha adunk tanácsot és nem fogadod meg, akkor hogy várod, hogy bármi is megvaltozzon?

Keress olyat, aki nem szeret beled rögtön és akinek nem okes, hogy te zárkózott vagy mellette.

2023. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Legyek a kapcsolatok elején szerelmes meg boldog?(amikkr nem vagyok az? De játszam azt?) Hogy ne fogja fel a másik változásként hogy azt kapja amit az elején?


Vagy amilyen távolságtarto gatlásos bizalmatlan szorongó vagyok egy kapcs elején és "hideg" elengedő, ne legyek szerelmes boldog oldott, hanem marafjak gátlásos szorongó görcsölős elengedős?


Ilyesmik voltak eddig a nagytanácsok, hogy mindig legyek ugyanolyan. Azt ugy hogy?

2023. febr. 9. 15:51
 26/40 A kérdező kommentje:

Pl

Megismersz valakit. Nem érzel iranta semmit. De aztán kialakul. És érzel.


Most jatszam meg hogy már az elején érzek? Vagy később játszam meg hogy most se érzek semmit mi t az elején?


Hogy lehet egyáltalán ugyanazt érezni egy vadidegen felé mint amit késöbb érzel mikor már ismered szereted?


Vagy milyen tanácsra is gondolsz? Melyikre?

2023. febr. 9. 15:53
 27/40 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Istenem ne legyél már értetlen 🤣

1.ismerkedtek 1-2-3 hónapig

2.amikor mindkét részről kialakultak az érzelmek, osszejottok


A 2.ponthoz akkor érsz el, amikor bízol a másikban. Ha 1-2-3 hónap ehhez mem elég, akkor vagy a csavoval van a gond vagy ha sokadjára fordul elő, akkor menj pszichologushoz, aki rá tud világítani, mi lehet a gond.

2023. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az érzésekről van szó. Nem szerelmesnek kell lenni a másikba, hanem őszintének lenni vele... :D A kettő nagyon mást jelent.
2023. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Em mindog őszinge vagyok. Mindog azt mondom amit érzek


A legitobbinak is mondtam hogy meglep hogy még most is itt vagy nálam es nem csak páralkalmasra vettél:D

Én nem titkolozom. Ami a szivemen az a számon.

Ha azt érzem szeretem esetleg a piátol azt is kimondom akár 1.nap is:D

De a valodi mély szerelem ill a kötődés nekem csak akkor van ha már bízom benne hovy szeret. Mert egyertelmüen látszik is a másikon.

2023. febr. 9. 16:01
 30/40 anonim ***** válasza:
81%

Hat nem csodálkozom basszus hogy lelépnek.

Ha nekem valaki ilyet mondana x hónap után, hogy csoda, hogy nem csak meg dugni akartam,én is elhagynam a másikat.

2023. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!