Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkor hátrálnak ki mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor hátrálnak ki mire végre megbízom?

Figyelt kérdés

Amikor összejövök valakivel, eleinte lazán kezelem, mert úgy vagyok vele lehet vsak átmenetre vesz úgyis, lehet csak kihasznál úgyis, nem tervezek vele, inkább azt várom, hogy egy kis ideig boldogság van, aztán lelép úgyis.

Meglep sokszor hogy de még mindig hív, még mindig jön/vár, még mindig velem van, el kezd meglepni, hogy bajban is velem van, akkor is ha nem vagyok toppon, ha betev vagyok is, meglep hogy én vagyok prioritáson, nem keres másokat, én vagyok az egyetlen, én kellek, bevon az egész életébe.

Sok bizonyíték, jel van, látszik is valakin ha szerelmes, kötődő, amit valójában végigmozizok mi zajlik a másikban.(gyakorta mennek a szavak is, a szerelmes vagyok beléd, szeretlek, veled tervezek, többet akarok stb, de a tettekre figyelek)

Es amikor elkezdem hinni azt hogy valódi kapcsolatban vagyok, tényleg barátom van, nem alkalmi szexkapcsolat, nem egy laza kapcsolat, tényleg szeret,..., attól a ponttól indul meg a mélyzuhanás. Én elkezdek megnyílni, boldog lenni, önfeledt, tervezni, már nem óvatosan félve, hanem szabadon bátran ölelni, nyakába ugrani, szexben is oldódni, lazábbnak lenni, a másik meg teljes ellenkező irányt vesz. Hidegül, nem akarja szorosabbra mint korábban, de a dumák még mindig mennek, de valójában már nyitna másokra, valamiért csak addig kötődnek amíg én nem, vagy amíg én nem merek kötődni, nem vagyok oldott, tele vagyok felelmekkel, vagy elengedéssel hogy úgyis el fog menni, elhagy, és amikor meg azt érzem tényleg szerelmes, bízhatok, nyithatok, merhetek boldog lenni, akkor 180 fok.

Minden csak addig tart míg nem merek álmodni, de mikor elhiszem hogy az álom valóság, akkor meg beüt a crack.

Oka?



#amig nem merek álmodni
2023. febr. 9. 06:18
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos erre mi nem tudunk választ adni. Ki kéne próbáljam veled, hogy milyen vagy. Azután választ is adhatnék. :D
2023. febr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
46%
Hat én sem úgy megyek bele egy kapcsolatba, hogy biztos vagyok benne, hogy ő a nagy ő, de ha már annyira nem tudok megbízni benne, hogy egyáltalán felmerül bennem, hogy elhagy, akkor biztos nem kezdek bele. Nyilván idővel derül ki, milyen a másik, de érdemes a gyomrod környéki érzésre hallgatni.
2023. febr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Ez mindog opció szerintem h elhagy a másik. Házasságokban is, vagy évek mulva is, vagy akár az elején Ezzel számolni kell szerintem, bárki bármikor meggondolhatja magát.

(Én is)

A másik nem birtokolható.


Csak az én párjaimban mindig akkor jön el valahogy ez a pont, amikor leszögezem magamban hogy megismertem, ismerem a szándékait, nem hazudja hogy szeret, valóban szeret, boldog lehetek.

Nevetős mosolygós leszek, valszeg a kisugárzáson látszik inkább, madarat lehet velem fogatni, a tarsadalomban is beszédesebb boldogabb leszek, "kivirulok", az ágyban oldott, többet adok magamra is. Feldob a szerelem. A másik pedig "megy össze", hidegülni kezd es lineárisan zuhan lefelé érzelmileg.

2023. febr. 9. 10:07
 14/40 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem kifejezetten vonzó lehet látni, ahogy szépen megnyílik a másik azért, mert velem van. :))
2023. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert játszmázol. Nem a valódi éned mutatod ismerkedéskor, így amikor elkezdik azt kapni, elmenekülnek, mert nem ebbe szerettek bele. Csináld csak továbbra is, jó taktika, a jövőben is sokra fogsz vele menni.
2023. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Nem játszmázik senki.
2023. febr. 9. 11:11
 17/40 anonim ***** válasza:
71%

"Ez mindog opció szerintem h elhagy a másik."


Nem feltétlen, bár túl gyakori. Inkább ne is próbálkozz amig ilyen vagy

2023. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
87%
Nem játszmázik senki, aha 😄 Nem tudom mi másnak lehet nevezni azt, hogy az első pár hónapban viselkesz egy bizonyos módon, ezt nyilván annak veszik, hogy te ilyen vagy, szépen beleszeretnek ebbe a viselkedésbe, majd utána fogod magad és teljesen megváltoztatod a viselkedésed és előadod, hogy ez az igazi éned, ezt kell szeretni. Nem játszma, neeem 😄 A legjobb, hogy utána még csodálkozol, hogy nem maradnak azzal a nővel akinek tök más a személyisége mint amilyennek az elején előadja magát. Hű de meglepő 😄
2023. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
85%
Az is opció, hogy bármelyik nap meghalhatsz, mégsem élsz úgy, hogy minden pillanatban rettegsz attól, mikor következik be. Megpróbálunk neked itt tanácsot adni, de ha csak a te igazad a jó, akkor csináld úgy, eddig is “jól” működött minden úgy, ahogy csináltad…
2023. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

18 te hülye vagy?

Nem lesz mindenki első nap szerelmes oda vissza. Ez nem igy működik. Az emberek megismerik egymást, az érelmek bontakoznak, kialakul köztük a kapcsolat, egymásra hangolódás, szerelem.


De mondok jobbat. Valaki mellett még el is megyek amig nem is.erem és vadidegen:D marhára nem játszom magam.

2023. febr. 9. 13:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!