Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valamibe döntést kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valamibe döntést kell hozni a ti szavatok is ugyanúgy számít vagy mindig csak az lehet amit párotok/férjetek mond?

Figyelt kérdés

Gyereknek érzem magam a kapcsolatba.

Úgy tudnám leírni nektek,mintha én egy 8 éves gyerek lennék és mindent kérnem kéne és hogy megkapjam azt az egyik szülőnek jóvá kell hagyni avagy megvásárolni.

És ha valamibe döntést kell hozni az én véleményemnek nincs jelentőssége,úgyis férjem szava az utolsó



Aki csak bántó szavakat tud írni inkább kérem ne írjon semmit higgyétek el hogy ígyis sokat sírok


Igen,dolgozok énis, bölcsibe vagyok dajka és bar nem sok a fizetés a mostani árakhoz viszonyítva én mégis imádom csinálni,mellesleg csak ez az egy szakmám van csak.


Párom vállalkozó 5x annyi pénzzel rendelkezik mint én, "ha nem többel


Szeretnénk vásárolni egy új TV-t mindkettőnknek van elképzelése, de sajnos nem eggyezik.


(Árba megegyezik)minden másba nem.


Párom közölte hogy akkor megveszi a tvt mondtam hogy rendben,és melyiket?

Közölte vele,hogy hát nem egyértelmű? Az amit ő szeretne.


Mondtam neki,hogy de én a másikat szeretném.

Nevetve-kicsit mérgesen válaszolta,hogy akkor vedd meg

(Azért nevetett mert tudta hogy az én fizetésemből ez lehetetlen) és igaza van,valóban lehetetlen.


Újra feltette a kérdést jólesz akkor az a TV amit kinéztem?! Ha nem jó akkor vagy nem lesz semmi vagy akkor vedd meg magadnak amit te kinéztél


2023. febr. 9. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát... sajnos most már késő... talán pszichológus, meg párterápia segíthet.

Egyébként - szomorú, hogy ez nem egyértelmű - normális körülmények között a két fél egyenrangú egy kapcsolatban.

2023. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi közösen hozunk döntéseket és eddig nem volt még olyan hogy kicsit is eltert volna az ízlésünk. Egy ilyen arrogáns fickóra viszont nem lenne szükségem!
2023. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Mindig közösen hozunk döntést, ha nem egyezik az elképzelésünk, akkor átbeszéljük és keresünk olyan megoldást, ami mindkettőnknek jó.

De amúgy nem teljesen értem, hogy mi a bajod az általa kinézett TV-vel. Nálunk a párom jobban ért az elektronikai dolgokhoz, sok ilyen témájú cikket, videót néz, így ebben adnék a szavára és csak akkor vétóznám meg, amit ő nézett ki, ha nyomós okom lenne rá.

2023. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden rosszindulat nélkül mondom, ettől az embertől én elválnék. Undorító a viselkedése, amit mutatott feléd. Röhög azon, hogy nincs pénzed? A feleségének? Akkor ő kiért dolgozik, egyedül magáért?

Nálunk is a férjem keres jobban, de a döntés mindig közös. Sosem élt vissza avval, hogy jobb állása van, sőt, mindig azt mondja, a családjáért dolgozik, akik mi vagyunk a gyerekekkel. Én nem is értem, hogy lehet máshogy állni ehhez. Ha az embernek családja van, szinte mindent értük tesz. Kinek kell olyan pénz, boldogság, meg az a szutykos tv, amit nem lehet megosztani a másikkal?

2023. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is nagy a keresetbeli különbség, de a pofám leszakadna, ha ezt bármilyen módon erőfitogtatásra akarnám használni. Ha valamit közösen veszünk (vagy ha úgy van, én neki, bár nem szereti, ha rá költök), 95%-ban vagy megegyezik a véleményünk, vagy valamelyikőnknek irreleváns, így általában nem szokott probléma lenni. A maradék 5%-ban meg valahogy csak megegyezünk. Eddig még soha nem volt olyan, hogy nem tudtunk volna kompromisszumra jutni.


Nem tudom, hogy ti csak jártok, vagy netán ez már házasság, de igazából mindegy is. Ebben nem szabad maradni. Egy párkapcsolat nem erről kéne, hogy szóljon. Ő nem a társad, hanem az irányítód, parancsolód akar lenni. És az is. Ez viszont nem párkapcsolat így. Változni meg nem hiszem, hogy fog, így marad az, hogy kilépsz ebből a kapcsolatból.


Írták előttem, hogy miért kell egy tévén problémázni? Nos, ezzel kapcsolatban két dolgot jegyeznék meg. 1.: Jogos. Akkor miért nem veszik meg azt, amit a kérdező akart, ha ez csak egy tévé? 2.: Igazából teljesen mindegy, hogy miről van szó, a lényeg a viselkedése. Ez egy arrogáns bunkó, aki ahol csak tud, belerúg egyet a kérdezőbe.

2023. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen párom. Milliókkal keresett többet, szavam nem sok volt. Mikor kocsira volt szüksègem, akkor felajánlotta hogy vesz egy suzukit. Nem is lett volna vele bajom, de mikor hozzáfűzte hogyha majd èn is viszem annyira mint ő, ülhetek olyan kocsiba mint az övè. 😒 Ha elhívott burger kingbe mintha az isten lett volna. Megmondtam neki hogy èn nem ilyen èletet kèpzelek el magamnak. Mondta hogyha egyszer majd szülök neki akkor lesz majd talán szavam nekem is. Hát amikor ezt kimondta szakítottam is.

Kinevetett hogy sose lesz olyan fèrfi aki ennèl többet tud majd adni nekem. Rá fèl èvre összejöttem a mostani párommal. Itt is volt anyagi különbsèg, mivel ő külföldön dolgozott. De ő soha nem èreztette velem azt hogy kevesebb lennèk bármennyivel.

2023. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 "Kinevetett hogy sose lesz olyan fèrfi aki ennèl többet tud majd adni nekem"

Hát.. ennél bármelyik férfi csak többet adhat, már bocsánat...

2023. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7#

Tudom. Azèrt is hagytam ott. Csak kellett egy kis idő. Nekem szerencsère csak 1,5 èvem ment rá. De tanulópènznek jó volt. Èn azóta boldogan èlek, ő a mai napig egyedül tengeti az èletèt. A pènz nem jogosít fel senkit arra hogy mást lenèzzen.

2023. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Félre ne értsd, ezt nem szemrehányásból mondtam. :-) Csak reflektálva arra, hogy ő mit mondott. Amiből ő gyanítom, csak az anyagi aspektust látta, az ilyenek nem szoktak elég intelligensek lenni ahhoz, hogy rájöjjenek, egy kapcsolatban nem csak pénzt lehet adni.


"A pènz nem jogosít fel senkit arra hogy mást lenèzzen."

Semmi nem jogosít fel arra.

2023. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy nagy tuskó az ilyen! Az aki így viselkedik és főlényeskedik az nem szeret!
2023. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!