Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valamibe döntést kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valamibe döntést kell hozni a ti szavatok is ugyanúgy számít vagy mindig csak az lehet amit párotok/férjetek mond?

Figyelt kérdés

Gyereknek érzem magam a kapcsolatba.

Úgy tudnám leírni nektek,mintha én egy 8 éves gyerek lennék és mindent kérnem kéne és hogy megkapjam azt az egyik szülőnek jóvá kell hagyni avagy megvásárolni.

És ha valamibe döntést kell hozni az én véleményemnek nincs jelentőssége,úgyis férjem szava az utolsó



Aki csak bántó szavakat tud írni inkább kérem ne írjon semmit higgyétek el hogy ígyis sokat sírok


Igen,dolgozok énis, bölcsibe vagyok dajka és bar nem sok a fizetés a mostani árakhoz viszonyítva én mégis imádom csinálni,mellesleg csak ez az egy szakmám van csak.


Párom vállalkozó 5x annyi pénzzel rendelkezik mint én, "ha nem többel


Szeretnénk vásárolni egy új TV-t mindkettőnknek van elképzelése, de sajnos nem eggyezik.


(Árba megegyezik)minden másba nem.


Párom közölte hogy akkor megveszi a tvt mondtam hogy rendben,és melyiket?

Közölte vele,hogy hát nem egyértelmű? Az amit ő szeretne.


Mondtam neki,hogy de én a másikat szeretném.

Nevetve-kicsit mérgesen válaszolta,hogy akkor vedd meg

(Azért nevetett mert tudta hogy az én fizetésemből ez lehetetlen) és igaza van,valóban lehetetlen.


Újra feltette a kérdést jólesz akkor az a TV amit kinéztem?! Ha nem jó akkor vagy nem lesz semmi vagy akkor vedd meg magadnak amit te kinéztél


2023. febr. 9. 15:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen, számít az asszony szava is. Viszont technikai dolgok terén jellemzően én döntök. Ennek egyszerű oka van, ő nem ért hozzá... Egyébként nagyon kétlem, hogy a te szempontod a funkcionalitás lenne a TV esetén.


Ettől függetlenül a mindennapjaitok messze nem normálisan telnek...

2023. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11#

Technikai dolgoknál is ki lehet kèrni a nő vèlemènyèt. Nekem is jól esik hogy a párom mèg a szerszámoknál is kikèri a vèlemènyemet. Pedig jellemzően pl egy körfűrèszt nem egy nő fog használni. De megtisztel azzal hogy megmutatja, megkèrdezi.

Egy tvnèl pedig szerintem teljesen alap hogy megbeszéljük közösen. Ès keresünk olyat ami mind a kettőnknek megfelel. Ha olyan èrvet mond hogy ez ezèrt meg azèrt sokkal jobb, ès megbízhatóbb elfogadom. De nem úgy kell tálalni hogyha olyat akarok akkor vegyem meg èn, amikor tudja hogy nem tudnám, mint a kérdező esetèben.

2023. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!