Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

A pasim azt mondja hogy szeret stb es csak en vagyok neki es szeret de sehogysem hiszem el neki . Úgy érzem hazudik. Azt mondta hogy szekans es gyanakvó vagyok ami igaz is de azert mert nem bízom benne.

Szakítottam is többször de mindig visszasírja magat szeritmem hazugsággal mert szarra csal közben.

Nekem diagnozisom van nehezen kötök új kapcsolatot. Unom is magam így visszafogadom. Veszekszunk is sokat. Szerintem egy hazug aljas ember


2023. febr. 9. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a diagnózis?
2023. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi a megoldas ? Kilőjék az űrből?
2023. febr. 9. 17:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Enyhe autizmus. De a logikám jó. Szeritmem lator
2023. febr. 9. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol benne, lényegtelen, hogy csal, hazudik, akkor miért fogadod vissza? Unatkozol? Foglald le magad. Ilyen egyszerű.
2023. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már jó a logikád, ha benne maradsz egy olyan kapcsolatban, ami alapjaiban xar, és jobb lenne mindkettőtöknek külön?? Ahol nincs bizalom, ott egyetlen megoldás a szakítás. Ezt az ovisok is tudják.

Neked meg egyszerűen egyáltalán nem kéne kapcsolatot színlelve kínozni másokat. Nem vagy alkalmas rá. Érthetetlen, miért megy vissza hozzád. Neki nincs még diagnózis?

2023. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Korábban mással sikerült már bizalmi kapcsolatot kiépítened?
2023. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!