Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a páromat?

Figyelt kérdés

Nagyon jól indult a délután, együtt tudtunk haza menni a munkából, elmentünk vásárolni is, vettünk a hobbijához is ezt azt.


Hazaértünk, ő elkezdett festegetni, csináltam kaját, takarítottam kicsit, olyan 9 körül meg elmentem befeküdni filmezni mert ugye másnap munka. Egyszercsak beront a szobába, hogy menjek el vele kutyát sétáltatni, amit én visszautasítottam, mert ugye másnap kelnem kell (ő csak délre megy). Erre rá 5 percre ebből generált egy vitát, hogy én milyen igénytelen k*rva vagyok, nem csoda hogy elhagynák a férfiak, meg hasonlók. Már ekkor volt benne 2 dl unicum, meg 4 sör, nem álltam bele a vitába de nagyon dühös voltam, hogy ezt miért kapom a semmiért szó szerint. Mindegy, elment, én elaludtam. Éjfélkor felkelt, hogy bocsánatot kérjen, de én mondtam neki hogy hagyjon aludni (szerintem ivott is még amíg kint volt de nem tudom). Erre ebből olyan nagy balhét csinált, hogy megállás nélkül tolta a K*rva vagyok, húzzak innen a P*csába meg kidob innen (albi), meg egy rakás rám illetett jelzőt teljesen az arcomba állva, hogy úgy eldurrant az agyam, hogy adtam neki egy pofont. Iszonyat szörnyen érzem magam emiatt. Persze ebből még nagyobb balhé lett, de nem adta vissza. Őszintén szólva sajnálom nagyon, de valahol jogosnak is érzem, ami leginkább megrémiszt, hogy ezt kitudta hozni belőlem. Nem tudom mit tehetnék most.


2023. febr. 10. 01:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Pedig jogosan tetted....
2023. febr. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Meg is érdemlitek egymást...

Ő egy undorító provokatív, te meg vevő vagy rá.

Szerintem maradj vele még egy pár évig.

2023. febr. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem hiszem, hogy vevő lennék rá, az elmúlt ~3 hónapban kezdődött ez az egész, persze nem mondom, hogy hibátlan vagyok, mert én is bele állok sokszor a vitába, de mindig olyan sértő jelzőkkel illet, hogy nem tudok mást tenni. Persze mindig bocsánatot kért másnap, megígérte, hogy nem beszél így velem többet stb. De valahogy ez sose jön el, bennem meg felgyűlt a feszültség emiatt. De úgy néz ki megoldódik az ügy, bocsánatot kértem tőle, és mondta, hogy holnaptól nem lakik itt. Mondtam, hogy rendben, tegye majd le a bejárati kulcsot, meg a telefonját mert azt nem fizette ki.
2023. febr. 10. 02:32
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem jól tetted, emiatt ne legyen bűntudatod. Nem ököllel ütötted meg, hanem csak egy pofont adtál neki, ennél ,,gyengédebben" ütni nem nagyon lehet.


Én nem ítélkezem, nagyon gyorsan eszkalálódhat egy kapcsolat, és belekerülhetsz egy ilyen helyzetbe. Ezt pedig senkinek sem szabad elviselnie, jól tetted, hogy kiraktad.

2023. febr. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Kövesd az ököl útját, és ne hagyd magad megfélemlíteni. Am én pont ilyen embereket keresek egy bizonyos munkára.
2023. febr. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés ö meddig nem fog ütni.
2023. febr. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Pacsi, ügyes vagy:). Igen, volt tűréshatárod elég sok, ő csakis továbbprovokált mindenféle szöveggel, így nem csoda a tetted. Kommunikáljatok akkor is, ha józan, beszéljétek ezt meg, és szerintem érdemes lenne neki az alkohol-problémájával is kezdenie valamit.

Tanulj küzdősportot: jó/hasznos az, ha tud egy nő agresszív lenni:).

2023. febr. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Egy ittas agresszívet megütni. Ja nagyon ügyes:D csak igy tovább:D
2023. febr. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Helyedben nem azzal foglalkoznék, hogy megütöttem, hanem hogyan tudok legbékésebb módon szakítani és külön költözni.
2023. febr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Tulajdonképpen a párod egy alkoholista, ha egy normál hétköznapon, minden apropó nélkül ennyit iszik. Egy alkoholistával szerintem nem lehet együtt élni, mert ittasan irracionálisan viselkedik, mint ahogy leírtad. Szerencse, hogy a pofon után nem ütött meg. Nem ítéllek el a pofon miatt, mert minden ok nélkül durván szidalmazott, ami egy párkapcsolatban teljes mértékben elfogadhatatlan szerintem.

.

2023. febr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!