Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejövök a barátnőm pasijának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a barátnőm pasijának?

Figyelt kérdés

Egy baráti társaság vagyunk, tehát jól ismerem a pasiját is, elbulizhatunk együtt, de így kettesben soha nem beszélünk, max. 4/5-en elmegyünk valami programit csinálni.


Alapból józanul nem sok figyelmet szentel felém, annyit szól hozzám mint bárki máshoz, és csak közösen beszélgetünk az egész társasággal. Nagyon aranyosak a barátnőmmel (2éve együtt) és hosszú távra terveznek, jól működik a kapcsolatuk, tényleg egy nagyon összeillő páros mindenki szerint.

De többször előfordult, hogy egy kis alkohol után odajött hozzám, mélyen a szemembe nézett és hosszan megölelt, mondta hogy mennyire örül, hogy ismerhet engem és egy csodálatos ember vagyok, és reméli meg fognak becsülni, mert nagyon megérdemlem, hogy mindennél jobban szeressenek. Kb szó szerint ezeket szokta mondani, legalábbis a lényege ugyanez. Ilyenkor kicsit kellemetlenül érzem magam, mert máshog nem megy így oda, és megesett, hogy kicsit bunkón is reagáltam le, meg ellöktem/elnevetgéltem a dolgot, mert féltem, hogy többet ért ez alatt. Szerintetek?



2023. febr. 10. 21:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem bejössz neki
2023. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
48%
Meg akar dugni.
2023. febr. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem bír mint barátot.
2023. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
80%

Tény, h érdekes a viselkedése, de ebből még valóban nem biztos, hogy vonzódna.


Szerintem, ha valóban úgy lenne, azt józanon is észrevennéd a viselkedésén, még akkor, is, ha leplezni próbálja: többször/hosszabban néz, odapillantgat rád, elkapja a fejét, stb. A férfiak általában elég nehezen tudják leplezni, ha tetszik nekik egy nő, ha figyelsz, azt észreveszed.


Nekem is van olyan srác ismerős, aki részegen ölelgetős típus pl, vagy érzelmesebb. Ha amúgy józanul nem csinálja a fentit, nincs zavarban körülötted, meg semmi, akkor szerintem kár belelátni mást.

2023. febr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
26%

Szokott ölelgetni ocsmány nőket? Csúnyákat? Dagadtakat? Taszítóakat? Hát férfiakat is ölelget?


Ha ezekre a kérdésekre NEM a válasz, akkor bizony meg akar qrni.

Amúgy meg legyünk őszinték: melyik férfi nem dugta meg még képzeletben a párja barátnőit?


Kérem a zöld kezet az igazságot tartalmazó válaszomért! 💚👍💚

2023. febr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
44%

15

Ha már őszinteség, a haverjaid is megdugták már fejben a te nődet, màr ha van/volt :D

2023. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Becsül, tisztel, jót kíván neked. Ennyi.
2023. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
32%
Jáájjj a 16-os elsütötte élete poénját! 🤟 Ügyes kisfiú vagy 🤓
2023. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
73%

18

Ja értem, ez a poén visszafelé már nem vices. Pedig belőled kiindulva a haverjaid is is hozzád hasonló beállítottságúak, úgyhogy biztos lehetsz benne, nem csak poén. És még az utolsó is mellé ment tőled, lány vagyok. Rekt. 😉

2023. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
69%

Én halál komolyan írtam, amit írtam. Ez egy általános igazság. A férfiak bizony sok csajról fantáziálnak. Kolléganőkről, szomszédlányról és igen, a párjuk barátnőiről is.

Tudom, nehéz ezt egy éretlen nőnek elfogadni. Hogy bizony nem vagy te sem a tökéletes überfrau, aki olyan hatással van a párjára, hogy az senki más nőre még csak rá sem gondol. De majd felnősz.

Már ha szerencséd van.

2023. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!