Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek ezzel a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ezzel a kapcsolattal?

Figyelt kérdés

Probalok rovid lenni.

19 eves vagyok es volt egy 21 eves baratom. Nekem o volt az elso, en szamara nem. Csak alig 3 honapig voltunk egyutt, de en olyan szerelmes voltam/vagyok, hogy szerintem soha tobbe nem leszek annyira. Na de kb 3 hettel ezelott azt mondta, hogy megcsalt szilveszterkor, tehat a kapcsolatunk elejen. Igy szetmentunk. De nem megy ki a fejembol es nagyon szeretnem ezt az egeszet ujra. Tudom hogy hulyeseg lenne visszafogadni de megse megy a felejtes. Szerintetek mihez kezdjek?


2023. febr. 10. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj hozza vissza szerintem se.Fiatal vagy lesz ennél jobb férfi is az életedben majd.Ilyen érzést nem csak te érzel,nyugi.Próbálj nem rá gondolni és foglald el magad.Napról napra könnyebb lesz szerencsére.
2023. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Tudom, ilyenkor sokszor hallod a sablonnak gondolt "még fiatal vagy" választ, de van benne igazság határozottan. Tudom, könnyű azt mondani, könnyű azzal vigasztalni, hogy egyrészt még fiatal vagy, és később sokkal jobb rálátásod lesz a társkeresésre, párkapcsolatokra és a férfiakra; másrészt azt, hogy az első szerelem sokaknál emlékezetes marad. De aki 25-30 éves fejjel visszagondol 19 éves korára, az általában azt szokta mondani: "18-20 évesen még nagyon naiv voltam, mai fejemmel már sokkal tudatosabb vagyok/nem követném el még egyszer ugyanazokat a hibákat/teljesen máshogy döntenék mai fejemmel" és hasonló megjegyzéseket. Rengeteg ilyen megjegyzést olvastam már itt nők részéről (most direkt a nőket említettem).

Sovány vigasz, de rengeteget fogsz még változni, alakulni még 1-2 év leforgása alatt is, és jó pár évvel később te is be fogod látni, hogy jól döntesz, ha nem mész vissza hozzá, főleg akkor, ha ő egész jól megvan nélküled is. Ha meg esetleg nagyon szerelmes(nek tűnik), az meg nagyon sok esetben nem valódi szerelem, hanem csak fellángolás a férfiak részéről.

Tudom, mert én is átestem több ilyenen, és másoktól is bőven hallottam ilyen eseteket.

29/F

2023. febr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De igazából rád van bízva a döntés, az még jobb, ha a saját bőrödön tanulod meg a dolgokat. Csak felhívtam rá a figyelmed, hogy érettebb nők máshogy döntenének egy ilyen helyzetben, mert már megégették magukat jó páran ennyi idősen.
2023. febr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Az ember életében, jó esetben háromszor lesz igazán szerelmes. Neked most volt az első. Nyugi az élet része, felesleges vágyódnod utána, persze ilyen fiatalon az egó még törékeny és az ösztöneid dominálnak. Felejtsd el a palit, hosszútávon belátod, hogy jól tetted. Különben még évekig bánni fogod, miután újra átbasz a palánkon, hogy mekkora hülye voltál, hogy úrja próbáltad vele.
2023. febr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Tipikus példája annak hogy ő volt az első ,,kapcsolatod" és ragaszkodsz hozzá mert sokára lett és ha rövid időre is de vele voltál. Kötödsz sajnos hozzá mint elsőhöz, még ha nem is tudjuk h mi is történt. Bár a korotokbol itélve nem csak egymás kezét fogtátok. Megijeszt az h mással légy mert nem tudod milyen pedig ennél bármi jobb lesz hidd el. De ez elfog mulni, ne félj. Szomorú ami történt, de egyet jegyezz meg megcsalást sose bocsátunk meg mert egyfelől szembe köpöd saját magadat másfelől, a bizalom is elveszett és újra megfogja tenni. Sőt ebbe bele is betegednél h mikor és kivel csal meg ha együtt lennétek, és az ellen pedig nem tehetsz semmit. Sajnos egyre több az ilyen undoritó mentalitásu ember kapcsolat terén, és sajnos ennek mi isszuk meg a levét azok akik rendeset akarnak és normális kapcsolatban lenni. Minket rombolnak és tesznek tönkre, még végül mi is megváltozunk abba az irányba amikor is mér nem merünk megnyilni más elött, vagy a túlzott ovatosság az ami tönkre teszi egy egy új kapcsolatunkat.

Fejben rakd magad helyre, megcsalást megbocsátanál? gondolj bele h ő egy másik lánnyal volt míg te máshol és utána probléma nélkül ment hozzád és csináltatok mindent is. Haborodj fel, undorodj tőle és gyűlöld. Majd jöjj rá arra h nem ér annyit h foglalkozz vele és keress olyat aki tényleg szeretni fog ugy ahogy megérdemled.

2023. febr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem opció. Sajnos el kell felejtened őt. Ha ennyire bele vagy még habarodva, akkor legjobb, ha tiltod törlöd, kerülöd. Azaz minden ami rá emlékeztethet, azt megszünteted magad körül.

Ezerszer jobban jársz így, mint ha még szívatnád magad egy kihasználós trógerrel.

2023. febr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy nem érzed, de nem ő hiányzik, hanem a kapcsolat, ami vele volt. 🙄
2023. febr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után sose lenne ugyanolyan a kapcsolat, és nem tudod ugyanazt érezni iránta, mint eddig.

Ha ugyanarra vágysz, az már csak mással lehetséges, akiben bízni is tudsz.

2023. febr. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszamész hozzá megfog csalni újra és újra.

Fogja tudni, hogy szabad, mert megbocsájtottál neki, nem fogja nézni, hogy szereted, csak magát.

Másnak is van, volt első szerelmes, első mindene, de nem marad, vagy próbálja ismét el olyan alakkal, aki hűtlen volt.

Teljesen lényegtelen, hogy mikor lépett félre, ha valakivel együtt vagy, akkor nem illik csalfának lenni.

2023. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

El kell szomoritsalak mèg nagyon sokszor fogod ezt èrezni. Szinte minden kapcsolatod után.

Megcsalt, vagyis nem tisztelt. Mièrt akarod visszafogadni? Hogy utána újra megtegye, ès mèg rosszabbul èrezd majd magad? Ezt szèpen zárd le, kb pár hèt ès már nem fogod ezt èrezni.

2023. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!