Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok. Nem most,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok. Nem most, mert nincs kapcsolatom. Mi a baj a korábbiakkal? Minden kapcsolatomban alapelvárás volt részemről és most se értem, mi a baj ezzel, hogy

Figyelt kérdés
azt szeretném, hogy én legyek a legjobb és legbizalmasabb beszélgetőpartnere és a legtöbb programra velem akarjon jönni.
2023. febr. 13. 10:40
 1/9 A kérdező kommentje:

Értem, hogy ez kisajátítás, birtoklás (ami sose egyenlő a szerelemmel), de nekem rosszul esik, ha valaki más társaságát jobban élvezi, jobbak vele a beszélgetések, szívesebben megy egy programra vele.

Ez már több kapcsolatot tönkretett, nem tudom, hogy tudnék ezen változtatni. Mármint nem elfojtással, nem úgy, hogy önuralmat magamra erőltetve azt mutatom a másiknak, hogy nem zavar, ha egy kolléganője vagy haverja annyira kedves társaság és jó beszélgetőpartner neki, hogy hetente kétszer szívesen beszélget vele hosszasabban. Nem, az igazi megoldást keresem, hogy hogy érezhetném szívből azt, hogy nem zavar.

2023. febr. 13. 10:42
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy tudod, hogy bár a párod, attól nem vagytok összenőve, mint a sziámi ikrek.

Van élete rajtad kívül es azzal ossza meg, akivel akarja.

Egyedül akkor értenélek meg, hogy neked az elejétől fogva nem mondott el semmit, különben érthetetlen az egész.

2023. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Válj ennyire izgalmassá akkor. A szorongást meg engedd el.
2023. febr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kapcsolódási igényem szoros, nagyon szoros. Tudom, hogy ez nem egészséges. Ezen szeretnék dolgozni, járok pszichológushoz. Ezzel még nincs megoldva. Lehet, hogy nem érted, második, nem baj.
2023. febr. 13. 11:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4#

Szoros, olyan, hogy mással ne is beszéljen, csak veled, ne legyenek barátai, csak körülötted forogjon a világ? Önző, éretlen és komplexusos, vagy birtoklási vággyal.

Járj tovább a pszichológushoz és olvass önfejlesztő könyveket.

2023. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen okból kiderülne h elég jó és szerethető vagy, utána mi lesz?
2023. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még a bnőimmel is más témákrol beszélek mint a barátommal. De kollegakkal is megint másról, anyával is, barátokkal is.

Lérezhetetlen amit te elvársz emberektòl szerintem hogy mindent egy emberrel osszon csak meg vagy csak 1 emberrel beszéljen meg.

2023. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezt akartam megtudni, hogy valóban irreális-e az elvárásom egy kapcsolattól. Korábban volt ilyen állítás a volt párom részéről. Nem voltam benne, hogy igaza van. De ti továbbsegítettetek, igen, neki volt igaza, teljesíthetetlen elvárásokat támasztok egy párkapcsolattal vagy partnerrel szemben. Dolgozom magamon tovább, köszönöm, hogy utat mutattatok.
2023. febr. 13. 12:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen, csak így tovább.
2023. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!