Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon összezavarodtam. Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összezavarodtam. Már nem is tudom, hogy mit érzek. Mivel javíthatnék a helyzeten?

Figyelt kérdés

19 éve vagyunk házasok, 3 gyermekünk van. A férjemmel már elég régen problémáink vannak az ágyban, pontosabban semmi intimitás nincs már az életünkben. Én hosszú ideig próbálkoztam, néha úgy tűnt, javul a helyzet, de utána megint rosszabb lett. Amikor beszélni próbáltam vele erről, azt mondta, neki már nincs igénye a szexre, majd nagyjából 2 éve azt vágta a fejemhez, hogy azért nincs szex, mert meghíztam és úgy tűnik így már nem kíván. Ezt elfogadtam, többször nem is próbálkoztam nála. Nagyon nehéz volt, de sikerült megállnom.

Az utóbbi időben újabb célokat tűztem ki magam elé, tanfolyam, új munka, próbálok az életmódomon is változtatni. Azt vettem észre, hogy a férjem mostanában próbál közeledni. Ennem előbb örültem, de aztán rá kellett jönnöm, hogy már nem esik jól a közeledése. Ez teljesen összezavar. Néhány éve még a fellegekben jártam volna, most meg igyekszem kerülni a kettesben töltött időt. Már magamat sem értem. Mit tegyek, hogy megint a régi legyek?


2023. febr. 19. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld meg elfogadni a közeledését, szervezzetek közös programokat, hiszen csak a házasságotokról van szó. Hátha az a baj, hogy elszoktatok egymástól.
2023. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Amikor hirtelen ugyes okos céltudatos nő lennél (másoknak is vonzóvá válnál tanfolyamon esetleg pasik élet stb)akkor meg nem tetszik neki. Akkor aztán tudna d.gni.

Gusztustalan.

2023. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudni, hogy mit érzel. Próbáljatok beszélni, esetleg párkapcsolati tanácsadótól segítséget kérni, hogy kiderítsétek, mi lehet a megoldás.
2023. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
Párterápia.
2023. febr. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menjetek l kettesben vacsorázni, igyatok meg pár pohárral és este mehet a buli.
2023. febr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!