Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire félre ismertem a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire félre ismertem a férjem?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt. Ebből 3 éve házasok. Született 1 csoda szép lányunk és úton a 2. csoda szép babánk. Épül szépül a közös ház.. és eddig oké.


Nézet eltérés volt köztünk egész sokszor az évek alatt. Voltak nagyon jó időszakok. Voltak nehezebb idők is. Sokmindenen túl jutottunk. Sok akadályt leküzdöttünk. Rengeteg probléma adódott (nem csak párkapcsolati) de most egy jó fél éve, mintha ki lenne cserélve a férjem. Értem hogy kimerült sok a munka a melóhelyen. Sok a munka a háznál. Bár vállalkozók csinálják a nagy részét de besegít ő is ha tud.

De azt vettem észre az utóbbi időben elhanyagol engem és a lányunk. És olyan megalázóan bánik velem hogy hónapok óta csak a veszekedés megy. És szerinte én vagyok aki a feszültséget generálja. Pedig piti dolgokon duzzog be. És utána egész nap vergődik. Például, át ment a házhoz valami kis cuccért (a fűtésszerelőknek kellett valami.. nem is lényeg) mondtam át megyünk mi is a kicsi lányunkkal. Be vagyok zárva a házba is . Jól esik néha kiszakadni onnan. És én feltartom nem halad direkt húzom az idejét. Miközben csak annyi volt hogy a kislányunkat öltöztettem. És ordibált velem szó szerint.. emiatt. És hogy miért nem megyek a gyerekkel máshova mert ott a kocsi egész nap (aznap 3 óráig csak a konyhába robotoltam...) de mikor kérem a kocsit hogy most nekem kellene akkor meg mit csavargok egész nap. . Már párszor hallottam hogy beszélt rólam a testvérének. Minden baj minden rossz amit mondok csinálok.

Úgy érzem egy koloncnak néz. Úgy érzem nem szeret. Mások előtt megalázóan beszél velem. Tegnap levegőt se kaptam és mondta hogy kitalálom. Pedig már napok óta ha lefekszem aludni akkor nem jó mert majd megfulladok... hogy "segítsen " megfogta a kislány cumisüvegét és elkezdett pocsolni vele.. "nesze ettől jobban leszel"

Tényleg velem van a baj? Régen nem ilyen volt. Aztmondta én tettem ilyenné. Én sem vagyok egyszerű eset de sosem aláznám és soha nem is tettem. Soha nem tenném azt amit ő. Max tulzottan ragaszkodó vagyok.. ez lehet idegesíti is. De baj a mai vilagba ha valaki szereti a párják?férjét? 8 hónapos terhes vagyok. Azt se akarom hogy bent legyen a szülésnél

Az elsőnél sem akart ott lenni. Most már igen. De most én nem akarom.

Nagyon mély ez a fájdalom amit érzek.. sirhatnékom van állandóan. És amint elsírom magam akkor csitít hogy kussoljak... de a durva hogy másnap jön ölel mintha mi sem történt volna. Mintha nem is bántott volna. Csak hisztizek szerinte. Tegnap 2 órán keresztül sírtam. :') nem érdekelte. Fáj higy felőle akár meg is dögölhetek... a gyerekeinket sem nézi hogy se a magynak és se a pocaklakónak nem jó ez a stressz . Most jelenleg olyan depresszióban vagyok .. a gyerekekért próbálok erős maradni. De úgy érzem lépnem kellene.


2023. febr. 20. 15:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
49%

Már megtanultam itt a gykn csak egy embert lehet utálni meg mocskolni aki nem tudja megvédeni magát mert nincs itt.

Beszéld meg inkább valami barátnőddel aki mindkettőtöket ismer.

2023. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%

A férjednek el kéne pár jó nagy nevelői pofon..

Hát konkrétan a szart képzel magáról ez a here

2023. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
21%

1.

Így van!

Meg a férfiakat utalják a nők innen ,azt nem értem hogy miért nem fexenek egymással össze az ilyen "nők".

2023. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%

Sok férfi akkor ilyen, ha új nő van képben. Keresi benned a hibát, hogy megindokolja, miért "jogos", ha megcsal. Közben meg el akar üldözni, hogy ne ő legyen a szemét az ismerősök előtt, amiért kidob terhesen.

Szerintem is lépned kellene. Egyáltalán nem normális, ahogy bánik veled, ráadásul terhesen. Fogd a gyereket, pakolj össze, aztán hagyd ott. Gondolom, babaváró, CSOK, hitel, minden játszik. Majd amikor elkezdi kiszámolni, hogy mennyit kell visszafelé, plusz két gyerekre a gyerektartást még bő 18 évig, még az is lehet, hogy átgondolja. De akkor se lepődj meg, ha még ki se léptél az ajtón, de az új nő már ott áll a bőröndökkel.

2023. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%

Sosem fogom megérteni, hogy egy szar kapcsolatba minek 2. gyerek.

Már az első gyerek után is gondok voltak, és ahelyett, hogy megoldanátok a problémákat, csináltok még egyet. Ez mégis mire jó?

2023. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
22%

4.

"Sok férfi akkor ilyen, ha új nő van képben"


És a nők nem?


Ugy tudom ők sokkal sűrűbben csinálják ezt!

2023. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%
#4- essel egytértek. Akkor idegesítő már a házastárs, ha van valaki, akivel jobban szeretne lenni. De az is lehet, hogy csak egyedül. Nem hiszem el, hogy a gyerekcsinálás után lett ilyen. Elég lett volna vele egy gyerek, aztán továbblépni, ha már nem tudtok kijönni.
2023. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Mi a szarnak a 2. gyerek, már ne is haragudj??? Ne haragudj kérdező, de lejön az írásodból, hogy te sem vagy a legélesebb kés a fiókban. Honnan tudod egy még csak úton lévő babáról, hogy “csoda szép”? Az élet nem tündérmese, szállj le a földre és próbálj meg gondolkodni, talán akkor a férjed sem lesz ilyen veled.
2023. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
egy az biztos, hogy nem szeret, ketto elfaradt attol az elettol amit el es orul, ha nem veletek tolti az idejet, harom igazabol itt senki nem hibas, valoban koloncnak tart es sajnalom, hogy ez az elethelyzet alakult ki koztetek. Adj neki idot, par hetet, honapot, legyen maga, ne foglalkozz vele, csinalja azt ami boldogga teszi. Ha nem torodsz vele, talan ertekelni fogja ujbol a tarsasagod.
2023. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező a helyedben elválnék, tudom baromi könnyű ezt írni

(és lehet le is leszek ezért pontozva:D), de sem neked sem a gyerekeidnek nem jó a stressz.

Szörnyű volt olvasni ahogyan viselkedik a férjed. :(

Ordít, csúnyán beszél veled, nem mehetsz el csak akkor ha ő zavar, de aztán azért hurrog le?

Őszinte kijelentést tett miszerint miattad olyan, nem tudom mi az oka, de hát ő úgy érzi.

Nem fogod helyrehozni, mert szerinte te vagy a hibás.

Sokkal jobb lenne neked egyedül a gyerekekkel, mert a helyzet csak rosszabb lesz és a gyerekeidnek nyugodt, békés, szeretetteljes légkörre van szükségük!

Őket nézd elsősorban, add be a váláspapírokat, ami téged illett úgyis a tiéd, a gyerektartást fizesse és éljen akkor ahogyan csak szeretne.

2023. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!