Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire félre ismertem a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire félre ismertem a férjem?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt. Ebből 3 éve házasok. Született 1 csoda szép lányunk és úton a 2. csoda szép babánk. Épül szépül a közös ház.. és eddig oké.


Nézet eltérés volt köztünk egész sokszor az évek alatt. Voltak nagyon jó időszakok. Voltak nehezebb idők is. Sokmindenen túl jutottunk. Sok akadályt leküzdöttünk. Rengeteg probléma adódott (nem csak párkapcsolati) de most egy jó fél éve, mintha ki lenne cserélve a férjem. Értem hogy kimerült sok a munka a melóhelyen. Sok a munka a háznál. Bár vállalkozók csinálják a nagy részét de besegít ő is ha tud.

De azt vettem észre az utóbbi időben elhanyagol engem és a lányunk. És olyan megalázóan bánik velem hogy hónapok óta csak a veszekedés megy. És szerinte én vagyok aki a feszültséget generálja. Pedig piti dolgokon duzzog be. És utána egész nap vergődik. Például, át ment a házhoz valami kis cuccért (a fűtésszerelőknek kellett valami.. nem is lényeg) mondtam át megyünk mi is a kicsi lányunkkal. Be vagyok zárva a házba is . Jól esik néha kiszakadni onnan. És én feltartom nem halad direkt húzom az idejét. Miközben csak annyi volt hogy a kislányunkat öltöztettem. És ordibált velem szó szerint.. emiatt. És hogy miért nem megyek a gyerekkel máshova mert ott a kocsi egész nap (aznap 3 óráig csak a konyhába robotoltam...) de mikor kérem a kocsit hogy most nekem kellene akkor meg mit csavargok egész nap. . Már párszor hallottam hogy beszélt rólam a testvérének. Minden baj minden rossz amit mondok csinálok.

Úgy érzem egy koloncnak néz. Úgy érzem nem szeret. Mások előtt megalázóan beszél velem. Tegnap levegőt se kaptam és mondta hogy kitalálom. Pedig már napok óta ha lefekszem aludni akkor nem jó mert majd megfulladok... hogy "segítsen " megfogta a kislány cumisüvegét és elkezdett pocsolni vele.. "nesze ettől jobban leszel"

Tényleg velem van a baj? Régen nem ilyen volt. Aztmondta én tettem ilyenné. Én sem vagyok egyszerű eset de sosem aláznám és soha nem is tettem. Soha nem tenném azt amit ő. Max tulzottan ragaszkodó vagyok.. ez lehet idegesíti is. De baj a mai vilagba ha valaki szereti a párják?férjét? 8 hónapos terhes vagyok. Azt se akarom hogy bent legyen a szülésnél

Az elsőnél sem akart ott lenni. Most már igen. De most én nem akarom.

Nagyon mély ez a fájdalom amit érzek.. sirhatnékom van állandóan. És amint elsírom magam akkor csitít hogy kussoljak... de a durva hogy másnap jön ölel mintha mi sem történt volna. Mintha nem is bántott volna. Csak hisztizek szerinte. Tegnap 2 órán keresztül sírtam. :') nem érdekelte. Fáj higy felőle akár meg is dögölhetek... a gyerekeinket sem nézi hogy se a magynak és se a pocaklakónak nem jó ez a stressz . Most jelenleg olyan depresszióban vagyok .. a gyerekekért próbálok erős maradni. De úgy érzem lépnem kellene.


2023. febr. 20. 15:48
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Sajnálom ha sokan félre értik. Én úgy néztem rá hogy ő lesz a párom életem végéig. Annyira szeretem. És mint írtam fél éve ilyen. Előtte nem ez volt. Igen volt köztünk feszültség de melyik kapcsolatban nincs ??


Nem CSOK és nem babavárós gyerekek... mindegy


"Csoda szép baba" igen számomra a gyerekeim gyönyörűek. A kicsit is imádni fogom bármilyen legyen. !!! Mindegy is.

Úgy látom mindenbe bele kell kötni.


Nem azért írok itt hogy a férjem ne tudja magát megvédeni hanem mert jól esett kiírni magamból. Barátnőimnek nem panaszkodok a házas életemről. Annyira nézem a férjem hogy a barátnőim ne nézzenek rá úgy ahogy nem szeretném. Így itt névtelül inkább .

2023. febr. 20. 16:31
 12/29 A kérdező kommentje:
10# egy ideje én is ezen gondolkozom :( nem nézi semmibe a gyerekeket. Csak mártírkodik másoknak hogy mennyire hiányzik neki a kislányunk... alig látja. De ha itthon van akkor sem foglalkozik vele. Csak tvzik telefonozik.
2023. febr. 20. 16:33
 13/29 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem lehet az is, hogy hulla fáradt.


Kb. egyedül viszi az építkezést, a család eltartását, gondolom nem vagytok anyagilag sem eleresztve jelenleg az építkezés miatt, és jön a második baba, még egy darabig ő lesz a családfenntartó. Miközben ahelyett, hogy te támogatnád, szintén egy megoldandó feladatot generálsz neki, azzal, hogy azt mondod, hogy nem akar veletek elég időt tölteni. (Lehet jogos az igényed, de ettől neki nem lesz könnyebb).


Nyilván lehet, hogy rosszul látom, de szerintem ki vagytok fáradva és mindkettőtöknek pihenésre lenne szüksége, egy közös délutánra, amíg a nagyszülők elviszik a gyereket és ti megnézhettek egy filmet közösen (valami olyan program, ami nem túl megterhelő egyikőtöknek sem, nem drága, hogy ne azon idegeskedjen végig, és eléggé el lehet merülni benne, akkor is, ha hulla stresszes az ember), és utána ha megnyugodtatok beszélgetni.


Nekem abból, hogy az elsőnél nem akart bent lenni, kicsit olyan érzésem van, hogy vagy főképp miattad egyezett bele és neki kicsit korán jött a baba vagy nagyon konzervatív. Ez utóbbi esetben nehezen fogja belátni, hogy te otthon érdemben dolgozol és törődésre vágysz a 8. hónapban.


Sajnos megváltoztatni a helyzetet már nem tudod. Össze tudod szorítani a fogadat, tűrni és nem magadra venni, hogy kiabál. Lesz könnyebb időszak, mégha most nem is látjátok tisztán, hogy mikor.

2023. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
53%
Akkor időközben lett új nője.
2023. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
50%
Agyonra kifacsartad a férjedet aki sokáig azon volt hogy megteremtsen mindent az igényeid,elvárásaid szerint de teljesen kiégett az ezért való hajtásban, megcsömörlött az élettől,mindentől. Most meg keresné a menekülőutat mielőtt beledöglik ebbe az egészbe de nem találja az irányt. Az lesz a vége hogy az első nővel aki szembejön le fog lépni.
2023. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
78%

Hát, ne haragudj de nem csodálom, hogy mindketten kivagytok már idegileg! Ott az építkezés, van egy (a leírásból gyanítom, hogy még elég kicsi, ha otthon vagy vele és cumisüveges... Max 2 lehet) kislányotok. Te kivagy, mert bevagy zárva naphosszat, ő kivan mert haladnia kéne az építkezésnek is. Plusz nemsokára jön a következő baba, aki még ezt a káoszt mégjobban felborítja. Mindkettőtöknek igaza van meg nem is. Az sem állapot amit a férjed művel, nagyon nem. De te sem gondoltad át ezt a dolgot. Ha bezárva érzed magad az tény, sok kisgyerekes anyuka érzi ezt, valós dolog. De erre az a megoldás, hogy legyen mégegy? Ott az építkezés is, ami viszi a pénzt, tudom, mert mi is építkeztünk, baromi stresszes. Persze, ez mostmár mindegy, mert úton van. De nagyon megnehezítettétek a saját életetek... Nekem is vannak gyerekeim, tudom milyen. Egy ennyire inogó kapcsolatot mégjobban felfog borítani, mert mégkevesebb időtök lesz egymásra, neked esélyed sem lesz kettővel kimozdulni, ha egyel sem tudtál. Neki mégnagyobb stressz lesz, hogy már 2 gyereket kell eltartani az építkezés mellett.

Üljetek le és beszéljétek ezt át őszintén, hogy ki merre változzon, mert ennek így szinte borítékolható, hogy válás lesz a vége, ha tovább mérgesedik a helyzet.

2023. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
66%

"Például, át ment a házhoz valami kis cuccért (a fűtésszerelőknek kellett valami.. nem is lényeg) mondtam át megyünk mi is a kicsi lányunkkal. "


Ezen csak akkor pöccennék be ennyire, ha valójában nem oda indultam volna.

2023. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
29%

Kihoztad belőle a dzsángót. Én sem bírnám ép ésszel a meló mellett az építkezést, meg egy várandós feleség dolgait. Mert bizony a várandós nők sokszor úgy elviselhetetlenek, hogy észre sem veszik. Volt benne részem.

Ilyenekért kár beadni a válást. Nem tudom, hogy milyen a szex mostanában, de ha az utóbbi trimeszterben elhanyagoltátok, akkor érdemes lenne legalább hetente párszor leszopnod. Bunkón hangzik, de nekünk férfiaknak egy kiadós szivattyúzás felér egy erős nyugtatóval. Ha szexeltek, az is baj lehet, ha taszítja a terhes szex.Vannak ilyen férfiak, ezért hasznos az orál.

Ezen kívül meg csak akkor segíts az építkezés ügyeiben, ha kéri. Nem kell külön programot csinálni neki, hagy intézze egyedül, úgy, ahogy akarja!

A többi majd eldől idővel. Ennek az időszaknak is vége lesz, és ha túlélitek, együtt élvezitek a nehézségek gyümölcsét.

2023. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
59%
Na, kérdem én, mi a bánatos túrónak kellett ebbe a szr házasságba még egy gyereket csinálni? Gyanítom, hogy a kislány még kicsi. Te neked az a bajod, hogy be vagy zárva. Akkor minek vállaltad be a következőt? A mi kislányunk most 8 hónapos, nekem is hasonló bezártság érzésem van, és eszem ágában sincs még egy gyereket szülni egy darabig. Két hetente elmegyek szombaton a barátnőimmel csavarogni, mert kell és addig a férjem vigyáz a gyerekre. Szeptembertől egyetemre fogok járni, és ahogy 2 éves lesz, nem fogok gyedet kapni, megyek szépen vissza dolgozni. Tudom, hogy mit érzel, de én ezt próbálom megoldani, lefoglalni magamat és ezt a sok felesleges energiát a szakmai fejlődésbe belefektetni. Ehelyett te a férjedre teszed ezt a terhet, amitől szerintem ő már kezd becsavarodni. Építkezés, munka és mivel jön a második bébi, még több pénzt kell előteremtenie. Szerintem itt valahol nálad is van probléma, nem csak az urad a hibás.
2023. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
41%

#17 Embere válogatja. Én is bepöccenek, amikor a párom nekiáll még gyorsan nekiáll összeszedni a robotporszívó elől a holmikat amíg én öltözöm, mert jön ő is vásárolni. Már mindig mondja, hogyha felvettem a kabátom, akkor menjek ki, mert nagyon nem szeretek rá várni és csak vitatkozunk (30-40 másodpercet, amíg meg nem ölel).


Apósom jól viseli ezt, kiül az előtérbe és vár a feleségére, édesapám meg elég jókat kiabál(t), ha nem tudtunk időben elindulni, aztán egész vezetés alatt mindekit előzgetett fölöslegesen, ha nem indultunk időben (amúgy jól vezet, a munkaideje felében vezet, szóval annyira nem volt veszélyes, mintha egy kezdő csinálta volna).


Szóval nem biztos, hogy nem a munkásokhoz ment, lehet csak gyorsan akart volna végezni.

2023. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!