Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok embert ismertek, aki egész életére egyedül maradt? Megéri inkább megalkudni?

Figyelt kérdés

Annyi sikertelen tinder randin vagyok túl, semmi kedvem az egészhez. Nagyon örültem, mikor végre sikerült valakit megismernem személyesen, az elején úgy is tűnt, hogy jól mennek a dolgok, de mára már úgy érzem, hogy nem becsül meg eléggé, nem én vagyok az ideálja, ritkán mutatja ki a szeretetét. Nem erre vágyom, de egyszerűen belefáradtam ebbe az egész ismerkedős dologba, néhány csalódás ért már, pozitív tapasztalatom nincs sok. Egyszerűen unom ugyanazokat a köröket lefutni, pláne, hogy már vagy 30 fiúval is randiztam, és csak ebből lett párkapcsolat.


Hülyeségnek tartom, hogy mindenkinek van egy nagy ő, hiszem rengeteg agglegény/vénlány marad. Megéri megalkudni, és elfogadni, hogy talán sosem szeretnek majd annyira, mint elvárom? Egyedül lenni nem szeretek, nem bírom a magányt. Nincsenek nagy problémák a kapcsolatban, nem bánt, nem csal meg, stb. Hogy tudjam megkülönböztetni a való világot a tündérmesétől? Honnan tudhatom, hogy igazából ez a normális, és túl sok törődést igénylek? Vagy hogy igenis foglalkozik majd velem valaki annyit, ahogy én azt elképzeltem?


2023. jan. 24. 13:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
Nincs nő, nincs sírás ennyi. Nem érdemlik meg hogy miattuk rosszul érezd magad.
2023. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.😅
2023. jan. 24. 13:44
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem éri meg, inkább légy egyedül, mint olyan emberrel, aki le se tojj.
2023. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem úgy fair, hogy megmondod a másiknak, hogy csak azért vagy vele, mert egyedül nem bírod.
2023. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

Nem keversz össze semmit. Azt megérzi az ember, hogy mennyire szeretik. Más kérdés persze, hogy akarja e viszonozni, vagy sem.

Ha nagyon nem birod a magányt, megéri együtt maradni, amíg nem jön el az igazi.

2023. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#4

Nem érzem magam nem fairnek, többször jeleztem neki, hogy nekem ez kevés, és nem érzem teljesnek ezt az egész dolgot, nem erre irányult a kérdés.

2023. jan. 24. 13:54
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Egyre tobben felvallaljak a sajat elhatarozasbol torteno szingli letet. Persze ha csinosabb no vagy sajnos folyamatosan kapod a megkerdojelezeset a dontesednek sot a veszmadarkodast, hogy jujujujj de mg fogod banni kesobb. Ez a resze a legbosszantobb az egesznek, masok keretlen okoskodosa.
2023. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha a 100asával sorban álló kérőkből se tudsz semmit összehozni. Akkor ott bajok erősen bajok vannak veled, nagy lovon ülsz. Értem én hogy két három szinttel felül akarsz választani, de lejjebb vagy mint hiszed.
2023. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#7

De én nem szeretek egyedül lenni, ha szeretnék, akkor tuti szingli lennék, és nem foglalkoznék mások véleményével.

2023. jan. 24. 13:58
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Ezt mindenki maga dönti el.


De ebbe bele is fásulhat az ember, aztán 50 felett már nehezebb lesz arról ábrándozni, hogy lehetett volna jobb is....


Aztán egy idő után nem is lesz kedved majd hazamenni...inkább túlórázol, vagy elmész a kollégákkal.....aztán lehet, hogy megismersz valakit és megcsalod....


Aztán jön egy nem tervezett gyerek....ez megint hozzá szögez még nehezebb lesz elszakadni....Aztán gyerekkel még is hova menj....


Talán hazaköltözöl anyudékhoz, egyeüdl egy gyerekkel....így megint nehezebb az ismerkedés , méginkább lemondhatsz a megfelelőről...


Aztán élsz a gyermekednek...aki majd kirepül....


ÉS talán megismersz valakit 50 felett akivel talán összeköltözöl....és esténként arról álmodozol majd, hogy mi lehetett volna...ha...


De ekkor eszedbe jut majd szüleid szavai....a lenne, volna, ha....olyan nincs már...

2023. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!