Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire félre ismertem a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire félre ismertem a férjem?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt. Ebből 3 éve házasok. Született 1 csoda szép lányunk és úton a 2. csoda szép babánk. Épül szépül a közös ház.. és eddig oké.


Nézet eltérés volt köztünk egész sokszor az évek alatt. Voltak nagyon jó időszakok. Voltak nehezebb idők is. Sokmindenen túl jutottunk. Sok akadályt leküzdöttünk. Rengeteg probléma adódott (nem csak párkapcsolati) de most egy jó fél éve, mintha ki lenne cserélve a férjem. Értem hogy kimerült sok a munka a melóhelyen. Sok a munka a háznál. Bár vállalkozók csinálják a nagy részét de besegít ő is ha tud.

De azt vettem észre az utóbbi időben elhanyagol engem és a lányunk. És olyan megalázóan bánik velem hogy hónapok óta csak a veszekedés megy. És szerinte én vagyok aki a feszültséget generálja. Pedig piti dolgokon duzzog be. És utána egész nap vergődik. Például, át ment a házhoz valami kis cuccért (a fűtésszerelőknek kellett valami.. nem is lényeg) mondtam át megyünk mi is a kicsi lányunkkal. Be vagyok zárva a házba is . Jól esik néha kiszakadni onnan. És én feltartom nem halad direkt húzom az idejét. Miközben csak annyi volt hogy a kislányunkat öltöztettem. És ordibált velem szó szerint.. emiatt. És hogy miért nem megyek a gyerekkel máshova mert ott a kocsi egész nap (aznap 3 óráig csak a konyhába robotoltam...) de mikor kérem a kocsit hogy most nekem kellene akkor meg mit csavargok egész nap. . Már párszor hallottam hogy beszélt rólam a testvérének. Minden baj minden rossz amit mondok csinálok.

Úgy érzem egy koloncnak néz. Úgy érzem nem szeret. Mások előtt megalázóan beszél velem. Tegnap levegőt se kaptam és mondta hogy kitalálom. Pedig már napok óta ha lefekszem aludni akkor nem jó mert majd megfulladok... hogy "segítsen " megfogta a kislány cumisüvegét és elkezdett pocsolni vele.. "nesze ettől jobban leszel"

Tényleg velem van a baj? Régen nem ilyen volt. Aztmondta én tettem ilyenné. Én sem vagyok egyszerű eset de sosem aláznám és soha nem is tettem. Soha nem tenném azt amit ő. Max tulzottan ragaszkodó vagyok.. ez lehet idegesíti is. De baj a mai vilagba ha valaki szereti a párják?férjét? 8 hónapos terhes vagyok. Azt se akarom hogy bent legyen a szülésnél

Az elsőnél sem akart ott lenni. Most már igen. De most én nem akarom.

Nagyon mély ez a fájdalom amit érzek.. sirhatnékom van állandóan. És amint elsírom magam akkor csitít hogy kussoljak... de a durva hogy másnap jön ölel mintha mi sem történt volna. Mintha nem is bántott volna. Csak hisztizek szerinte. Tegnap 2 órán keresztül sírtam. :') nem érdekelte. Fáj higy felőle akár meg is dögölhetek... a gyerekeinket sem nézi hogy se a magynak és se a pocaklakónak nem jó ez a stressz . Most jelenleg olyan depresszióban vagyok .. a gyerekekért próbálok erős maradni. De úgy érzem lépnem kellene.


2023. febr. 20. 15:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
52%
16 vagyok. Azt kifelejtettem, hogy lehet nem véletlen nem akarta, hogy menjetek az építkezésre. Először is hamarabb megjárja egyedül, másodszor meg az építkezés nem kisgyereknek való. Rengeteg veszélyes dolog van ott, pláne ha épp zajlik a munka, az építési terület nem játszótér. Egy rossz mozdulat vagy nem úgy sikerül valami (nem kell nagy dolog, eldől egy fűtéscső és pont ott van) és megvan a baj. Ott dolgoznak, nem is akarnak kisgyereket meg egy kismamát kerülgetni, meg tényleg bármi kicsit balul sül el lehet belőle baja a gyereknek vagy neked is, ha pont hasbavág valami.
2023. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
44%
elmeháborodott némber a kérdező, ócskázza az életét, a férjét. Ha meg valaki támogatni akarja morálisan, azt leugatja, hogy a férje egy aranyember. Hát akkor baszdmeg, ne picsogj itt, hanem élj boldogan.
2023. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
61%
#22 :D
2023. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
36%
Leírásod alapján, nemcsak, hogy nem szeret a férjed, de nem is tisztel. Minek kellett a második gyerek, ha eleve ilyen sz@r a kapcsolat? Szomorù.... 31/N
2023. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
42%

A férjednek egyszerűen elege van a mókuskerékből.

N

2023. febr. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Húha.

Sok részletet nem írtam le és valóban így lehet félre informálni bárkit. Egy barátnőmmel valóban jobban járok ha megosztom vele ezt a dolgot. De ez az én hibám hogy ide írtam bármit is.. részletek nélkül. Bár én is ezen a véleményen lennék ha nem ismerném az előzményeket.

Építkezés.. már készen van a ház. Apró simítások vannak. A kislány csak azóta jön át velem mióta ki van burkolva. Lényegében már csak a bútorok hiányoznak.


Engem tart el a férjem. ? Nem mondanám. De mindegy. Az anyagi dolgokkal nincsen gond.

2023. febr. 21. 16:30
 27/29 A kérdező kommentje:

Igazság szerint azt sem írtam hogy rossz volt a kapcsolatunk. Hanem azt higy voltak hullámvölgyek. Volt olyan nehézségek ami nem párkapcsolati probléma volt. De úgy gondolom mindenkinél elő fordul hogy olykor össze kap a barátjával/férjével.

Azt is leirtam hogy fél éve van ez.. nem írtam olyat egy szóval sem jogy előtte is ilyen lett volna. De mindegy. Sok szavam kivan fordítva ahogy látom.. és mikor terveztük a 2.babát minden más volt.

Szulesre nem akart bejönni az elsőnél viszont bejött. És látta milyen volt. És tudta hogy szükségem lesz rá a kovetkezknel is. Ezért ő maga mondta hogy szeretne ott lenni. De hozzá teszem az első szülés előtt mondtam neki hogyha nem szeretne ott lenni, megértem. De végül hogy bent volt, úgy vagyok vele nélküle nem ment volna. Legalább is így.


Látom ám sokan félre értettek dolgokat. De nem is hibáztatok senkit. Hisz én nem írtam le részletesen.


Valóban fáradt a férjem. De úgy gondolom akkor sem érdemlem ezt tőle..

2023. febr. 21. 16:36
 28/29 anonim ***** válasza:
80%

Az a kérdés, hogy mennyire fél attól, hogy elveszít titeket. Ha semennyire, akkor hiába ülsz le vele megbeszélni, hogy ha nem változtat, akkor beadod a válást. Legfeljebb vállat von, hogy menjél.

Hasonlóképpen ha elmész (pár napra) a gyerekkel, akkor lehet, hogy elkönyveli, hogy ennek vége, és mire észbe kapsz, már új nővel él együtt. Azon se lepődnék meg, ha napokon belül.

De akár az is lehet, hogy leesik neki, hogy ő se tehet meg a másikkal mindent. Elkezd puncsolni, hogy visszamenj.

Kérdés, hogy ő mit érez. De az az igazság, hogy ha nem akarna mindenáron hazavinni, akkor jobb is, ha elmész.


Az a baj, hogy te se látod be, hogy ez egyre rosszabb. Pont azért, mert eddig mindig lenyeltél mindent, ő meg megtanulta, hogy egyáltalán nem kell magát visszafogni. Úgyse hagyod el. Ez még egy öngerjesztő folyamat. Mindig picit tovább fog menni a szemétkedésben. Ha első randin fröcskölt volna le cumisüveggel, akkor maradsz? Persze, hogy nem, úgy otthagyod, mint eb a xarát, lehet, hogy le is ordítod. Ma meg csak pityeregsz egy sort, és pár óra múlva tűröd, hogy ölelget.

Ami meg egy másik öngerjesztő folyamat. Össze fogod kapcsolni tudat alatt, hogy előbb veszekszik, aztán ölelget, de te még sértett és haragos vagy. Idővel ha átölel, ok nélkül is sértett és haragos leszel. Ezt a Pavlovi reflex. Utána meg nem értitek, hogy miért nincs kedved szexelni meg összebújni. Hát ezért!


Nagyon azt látom, hogy a férjed már nem szeret, már átlépett egy határt, és itt te már nem fogod tudni meghúzni a határokat. Nem tudod azt mondani, hogy ezt már nem tűröm, még egy ilyen, és elmegyek. Ő meg mutatja az ajtót, hogy arra tessék. Tudja nagyon jól, hogy csak te szívod meg.


Ne legyen igazam, de ti se lesztek tovább együtt, csak amíg megbírkózol egyedül a gyerekekkel. Visszamész dolgozni, és egy éven belül elválsz.

2023. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
63%
Akkor élvezd az okosságaidat és a boldog életet!
2023. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!