Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak 8 év után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak 8 év után? Vagy van erre megoldás?

Figyelt kérdés

30 evesek vagyunk, 8,5 éve vagyunk együtt abból 2,5 éve jegyességben.


Elsők voltunk mindketten a másiknak minden téren.


Viszont olyan sérelmek értek kapcsolatunk elején az ő részéről,és a családja részéről is, amiken nem tudom túl tenni magam hiába teljesen meg változtak.

(Lekezelőek,bunkók,tiszteletlenek és erőszakosak voltak csak így nagyvonalakban)



Évekig nem érdekelte mit szeretek a szexben pedig kérdezte,én válaszoltam őszintén de még se volt úgy semmi..de ő mindent meg kapott amit kért, ajándékokkal próbálta kompenzálni mondván hogy próbálkozik.


Akartam már szakítani vele (1x a családja miatt mert nem bírtam, hozzá teszem nem testi csak verbálisan bántottak és ő se védett meg eleinte már csak utána) (1x miatta mert ő se változott, ekkor kezdte hogy megöli magát, többet akkor nem látom soha)


Pár éve tényleg eljutottunk oda hogy oda teszi magát és figyel rám a családja is megváltozott mert beszélt velük... ezért is mondtam igen utána a lánykérésre.


De valahogy nem tudom magam túl tenni a dolgokon akárhogy próbálkozik számomra rányomta a bélyeget az egész kapcsolatunkat.



Szeretem, imádom mert 8,5 év alatt azert kialakul 1 kötődés úgy gondolom,de főleg úgy mint 1 barátot vagy testvért... és nagyon sajnálom nem akarom megbántani mivel nagyon sok mindenben kitartottunk egymás mellett az évek során de akárhogy próbálkozik főleg a szexre rányomta a bélyeget az egész és egyre jobban olyan mintha megszokásból lennék vele.



Esetleg valami megoldás erre?

Vagy szakítás?


Hülyén hangzik de beszélgetni továbbra is akarok vele,alapból is de félek kárt tenne magában.



2023. febr. 21. 08:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
81%
20-as ez valóban szomorú, de az is egy tény, hogy öngyilkossággal érzelmi zsarolni valakit nem oké. Nem lehet azért benneragadni egy rossz kapcsolatban, mert a másik ilyen zsarolással tartja sakkban az illetőt. Lehet javasolni, hogy kérjen segítséget, de mindenki a saját életéért felelős. Nem a 18-as vagyok amúgy.
2023. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
És igen sajnos a környezetemben is volt aki öngyilkos lett, így azért volt bennem pára emiatt is
2023. febr. 21. 10:25
 23/29 A kérdező kommentje:
De a 22# is igaza van végülis mindenki magáért felel csak túl sokáig tartott amíg megértettem én is
2023. febr. 21. 10:26
 24/29 anonim ***** válasza:
29%
Persze, nem nagy ügy, legfeljebb meghal (átlagember szerint). Az öngyilkossággal zsarolás értelmetlen kifejezés, mivel nem lehet olyannal zsarolni, aminek még örülne is a másik fél. Az emberek 90%-ának semmit sem jelent ha valaki más meghal, de attól még ott vannak a törvények, és ha valakinek ilyen a tudomására jut, akkor jelezni kell az illetékes hatóságok felé, vagy rokonok felé.
2023. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
82%
Hogy mondhatsz ilyet, hogy örülne a másik fél?? Ugyan ki örülne annak, hogy valaki megöli magát? Nem, ez egy büntetés, azért zsarol vele, mert tudja, hogy fájdalmat okoz vele és megijeszti a másikat. Ne mondd már, hogy te még nem hallottál ilyet? És a másik fél ilyenkor mégis mit tegyen? Feláldozza magát csak azért, hogy a másik nehogy megölje magát és bennemaradjon egy kapcsolatban, amiben szenved? Ez lenne a megoldás? Ha valakinek mentális gondjai vannak, annak segítségre van szüksége, de nem ez a megoldás.
2023. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
93%

18-as vagyok

Akkor ha jól értem és zsarolnak öngyilkossággal akkor maradnom kell mellette és "szeretnem"?

Sajnálom a középsulis ismerőseidet de ők biztosan nem szóltak előre senkinek és nem zsaroltak senkit hogy már pedig ha nem az lesz amit akarnak akkor öngyilkosok lesznek.

Mai napig olvasom hallom hányan lesznek azok sajnálom én nem tudom őket sajnálni amiért ennyit ér az életük nem gondolnak bele kinek mennyi fájdalmat okoznak pl szülőknek.

2023. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is mondott valaki ilyet (tesó) hogy jaj meghal ha nem vele foglalkozok, hanem a párommal. Tudom hogy vannak akik ezzel zsarolják azt aki együttérző. De attól még szólni kell másoknak erről. Mert akkor minden oké, a zsarolás is megszűnik, és ha komoly akkor segítséget is kap. Mondjuk neki komoly volt, mert tényleg ki volt készülve hogy nekem valami jó, neki meg nem.


Viszont a kapcsolatokban sokan kifejezetten igénylik hogy meghaljon a másik, főleg ilyen középkorúak idősebb pasik. Nem egy férfitől hallottam ezt, akinek a feleségének öngyilkossági kísérlete volt, vagy hasonló, pl családtagok. Én nem hiszem azt sem hogy az hogy a történelemben ennyi borzalom volt, most hirtelen senki se akarná hogy meghaljanak mások. Ugyanígy akarják akik olyanok, csak a törvény nem engedi. Vannak akik akarják, akikben nincs empátia, simán akarják. Pláne öngyilkosság, még a kezük is tiszta marad, lelkiismeretük meg nincs.

2023. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
26%
Dehogynem szólnak előre azok is akik öngyilkosok lesznek. Minimum teleírják a facebookot egyértelmű utalásokkal.
2023. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

de jöttek a fenyegetések hogy megöli magát, vagdosta magát sokszor stb - ebben a pillanatban szkítottam volna.


Öle meg magát, ha akarja, nem az én problémám.

2023. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!