Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segít ebben a párod? Ha neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segít ebben a párod? Ha neki van gyereke és neked nincs akkor ha zavar téged valami akkor meghallgat? Vagy azt mondja hogy akkor minek jöttél velem össze? Mert itt nagyon sok ilyen komment van

Figyelt kérdés
Mi az ami zavart?

2023. febr. 21. 13:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Te milyen segítséget vársz a párodtól? Mit tud azzal kezdeni, hogy téged zavar az exe meg a gyereke? Szakítsa meg a kapcsolatot? Ha ilyet kérsz, még az is lehet, hogy te fogsz repülni.

Komolyan érdekel, hogy te milyen konkrét lépéseket vársz ebben az esetben.

2023. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Nagyon sok ilyen kérdés van, vagy pedig a második feleség jelöltek panaszkodnak erről, és próbálnak egymástól segítséget kérni
2023. febr. 21. 14:25
 13/31 A kérdező kommentje:
Azt hogyha ez szóba jön akkor ne az legyen a válasz hogy ezzel ő nem tud mit kezdeni, azt hogy lelkileg megerősítse hogy ez a kapcsolat fontos és boldog benne, és velem is tervez esküvőt gyereket,1-2 éven belül, úgy érzem bizonyítania kell annak aki már volt házas, és nem csak az új párnak tolerálnia mindent
2023. febr. 21. 14:27
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

#13

Tehát azért vegyen el és csináljatok gyereket, mert egyszer már elkövette ezt a hibát?

Mi van, ha ő nem akarja egyiket se? Vagy csak sokkal óvatosabban, és eszébe sincs egy-két éven belül beleugrani?

Tudod, ő már azt is tudja, hogy mi lesz, ha pár évvel később vége a szerelemnek, és mennyivel nehezebb válni, mint szakítani. Férfiként meg újabb gyereke szakad ki az életéből.

Nagy szemétség kikövetelni a bizonyítékot a szeretetre, főleg ilyen formában. Azt fogod vele csak elérni, hogy ő mondja ki, hogy elege van, vége.

Amúgy: honnan tudod, hogy TE nyújtasz annyit, vagy többet, mint az első felesége? Valamiért csak megkérte.

2023. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon boldog lehet, miközben egyfesz azzal cseszteted, hogy nem tudod elfogadni a múltját, a gyerekét, és azonnal vegyen el, mert neked is jár ugyanaz.
2023. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Akkor a gyerekes miért nem gyerekessel kezd? Nem akarja pénzelni más gyereket?
2023. febr. 21. 14:42
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a párodnak van gyereke de neked nincs, és ezzel kapcsolatban zavar vmi akkor meghallgat a párod? Vagy a fejedhez vágja hogy minek jöttél vele össze"


Csak olyannal jövök össze, akivel kapcsolatban életvitel szinten nem zavar semmi. Az én saram, ha ezek után elégedetlenkedek vagy meg akarom változtatni, esetleg megmondani neki, hogy mit csináljon. Mindenki válasszon olyat, akivel együtt tud élni hiszti nélkül. Természetesen a kapcsolatnak része az összecsiszolódás, de a másik gyereke pont nem egy apró dolog, amiben össze lehet csiszolódni.


Úgyhogy gyerektelenként, aki nem választana gyerekes pasit, azt mondom, hogy kurvára megérdemled, ha a rinyádért cserébe megkérdezik tőled, hogy mi a faszt keresel ott egyáltalán, ha annyi bajod van.

2023. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

#16:

Ő a hibás, amiért összejött veled? Ezen gyorsan tud változtatni. Szakít veled, és meg van oldva.


Nem minden gyerektelen viselkedik gyerekként. Nekem sose okozott gondot, hogy a páromnak van két lánya. Az elején megmondts azt is, hogy nem akar még egyszer hàzasodni. Elfogadtam.

Nekem elég bizonyíték arra, hogy fontos vagyok, hogy tizenpár éve együtt vagyunk. Ők pár év után váltak.

2023. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
47%
Az én párom simán meghallgatott, sőt 100%ban megérti az én oldalamat is, neki az a fontos, hogy köztünk minden rendben legyen, ezt nem írhatja felül se a gyerek, az ex meg pláne nem
2023. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsit sok már ez a nyávogás kérdező. Lassan én is unom már itt olvasni, akkor vajon hogy érezheti magát a párod?! Addig idegesíted ezzel, míg majd ő szakít veled. A múltján már senki sem tud változtatni! Ezt neked kell elfogadnod!
2023. febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!