Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segít ebben a párod? Ha neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segít ebben a párod? Ha neki van gyereke és neked nincs akkor ha zavar téged valami akkor meghallgat? Vagy azt mondja hogy akkor minek jöttél velem össze? Mert itt nagyon sok ilyen komment van

Figyelt kérdés
Mi az ami zavart?

2023. febr. 21. 13:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Őt kérdezted már, hogy miért nem jön össze inkább egy gyerekessel?

Mindenki hibás, csak te nem, amiért nem fogtad fel, hogy mivel jár.

Azt értsd meg, hogy nem lehet ezen változtatni. Vagy elfogadod, vagy elhagyod. Nincs más választásod. Az állandó nyavalyással viszont el fogod űzni ezt a pasit. Neked mennyire fontos?

2023. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
28%
Ez már tényleg a sokadik kérdés ebben a témában. Sajnos csak egyetlen megoldás létezik, otthagyni. A gyerek meg a volt feleség nem fog eltűnni, és az idő múlásával egyre jobban fog irritálni. Ezen semmiféle terápia nem fog segíteni. Ha a gyerek felnőtt lesz, akkor majd az unokák miatt fognak találkozgatni, hidd el, soha nem lesz vége.
2023. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Nem akarja más gyerekét nevelni, pénzelni, és az exre sem kíváncsi,

a párom direkt gyerektelent választott

2023. febr. 22. 05:52
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már megbocsáss, de a párod egy gerinctelen féreg. Olyat vár el mástól, amire ő saját maga képtelen. Tehát akkor miről is beszélünk? Dobd, aztán ráér próbálkozni másnál.
2023. febr. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, de azért ha azt vesszük teljesen más a 2, azért ha a férfi választ gyerekes nőt ott szinte mindig képben van a gyerek, ha a nő választ gyerekes pasit ott oké ott az állandó kiadás, ami egy minimális összeg többnyire, a gyerek legjobb esetben is max 2 hetente megy láthatásra, később nyilván az is kikopik, mikor kicsi meg sokszor lehet beteg, az én párom gyerekét volt hogy egy hónapig se láttuk. Az exxel meg egyáltalán nem kötelező tartani a kapcsolatot
2023. febr. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
De muszáj tartani a kapcsolatot mert ha hozza viszi a párom a gyereket azt meg kell beszélni, olyan nincs ha nem beszélnek, közösen vállalták a gyereket együtt kell felnevelniük
2023. febr. 22. 06:46
 27/31 anonim ***** válasza:
Hát figyi, elvileg nálatok is gondolom van róla hivatalos végzés mikor van láthatás. Nálunk ez úgy működött hogy max ha nem tudott menni a gyerekért írt egy smst, amúgy meg ott volt a hivatalos időben. Egyébként se nagyon lehetett az exével kommunikálni, mert abból csak vita volt. Ha viszont nálatok normális az ex akkor valószínű nincs jelen állandóan az életetekben olyan szinten, hogy zavaró legyen
2023. febr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
72%
Aki azt mondja, hogy ezt meg kell szokni, az még nem volt ilyen helyzetben. Nem lehet hozzászokni, egyet lehet, kiszállni az egészből.
2023. febr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

#28 vagyok. Kérdező, ha a "párod" válasza a problémádra az, hogy "akkor minek jöttél velem össze", akkor őt a te érzéseid egyáltalán nem érdeklik. Neki nem kell olyan nő, akinek gyereke van, de az ő gyerekét meg a volt feleségét el kell viselni. Mondjuk ki: önző és érzéketlen. Szerinted te ezt érdemled?

N

2023. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nem igazán értelek miért fárasztod a párodat ezekkel ,hogy nem elsőként szülsz neki és nem első feleség leszel. Kiharcolni meg főleg nem értem miért akarod ezt. Szerinted egy esetleges második gyerek születése már nem lesz neki élmény? Vagy ahol két/több gyerek születik ott is csak az első gyerek születése csodálatos a többi gyereké unalmas? És olyanról sem hallottál még ,hogy sokan a második házasságukban boldogabbak, szerelmesebbek mint az elsőben? Mert van ilyen is. Pl. apám házassága anyámmal immáron 25. éve pedig anyám "csak a második" felesége. Bár ha folyamatosan felfogod neki hozni ezeket a dolgokat ami valóban a múltja és nem tud rajta változtatni hamar megfogja unni és nem lesz lehetőséged a második feleség pozicíójára sem.

Mondom ezeket úgy ,hogy bár a párom házas nem volt, de gyereke van az előző kapcsolatából. Hazudnék ha az elején nekem sem fordult volna meg a fejemben ,hogy mással már átélte a szülést tudja milyen, de egytől egyig minden értelmes ember csak megnyugtatott körülöttem köztük a párom is ,hogy nem fogja kevésbé várni a közös babánkat mint az első gyermekét és nem fogja kevésbé sem szeretni mint az elsőt. Innentől pedig elkezdtem nem gyerekesen gondolkozni hanem elfogadtam ,hogy ez vele jár, ettől én még nem vagyok kevesebb, sem második az ex-szel szemben. Hiába szült neki elsőként ha mégsem maradtak egymás mellett, a jelenben kell élni nem a múltban. Egyébként miért vagy ennyire kiélezve az exre? A lerágott csont általában már senkit nem érdekel, az meg ,hogy a gyerek miatt kell kommunikálni minimális szinten szerintem kibírható. Az unoka sem fogja őket jobban összehozni, ez hülyeség. Az én apámnak is van közös unokája az előző feleségével, igaz nagyobb eseményekkor találkoztak mert nem tudták a keresztelőt, óvodai ballagást kétszer tartani, de ezen kívül nem közösen járnak az unokához mint a mama és a papa. Anyám is ugyanúgy résztvesz ezeken az eseményeken, és hidd el 25 év házasság után már kvára leszarja az exfeleséget. Ennyi idő után és ebben a korban ( pl. 50 évesen) már kit zavar az ex szerinted? Ki foglalkozik vele? :D


Más kapcsolatban ahol nem ex van ott más nőknek írogat a férfiak nagyrészre csak szólok.. Akkor az lesz a problémád majd. Vagy éppen nem te leszel az első hanem a haverok meg a hobbi, szórakozás.

Véleményem szerint sokkal inkább lehet tartani egy új nőtől mint egy extől.

Kicsit próbálj meg a látásmódodon változtatni, ha pedig nem megy én is azt javaslom ,hogy lépj ki ebből.


Csak azt ne felejtsd el ,hogy mindenhol lesz valami probléma, nincs tökéletes kapcsolat. Egyébként nagyon sok ember él ilyen kapcsolatban ma már ez annyira nem ördögtől való, én azt veszem észre ,hogy itt gyakori kérdéseken látják ezt a témakört egy mumusnak. Ráadásul sokan nincsenek is ebben a helyzetben és csak feltételezgetnek jobbra balra mi ,hogy lesz majd meg mitől kell majd félni. Nekem az ismerősi körömben több ilyen kapcsolat van, mind boldogok és nem csak látszatra, és nem lógnak itt gyakori kérdéseken. És én sem ez a témakör miatt lógok itt mielőtt belémköt majd valaki hanem leginkább szépségápolás, divat témakör miatt, viszont néha belenézek egy-egy felnőtt párkapcsolatba is és ha kedvem van hozzászólok. Tehát én azt javaslom ,hogy ne innen akarj informálódni mert több a negatív mint a pozitív meglátás.


Remélem nem vetted bántásnak és tudtam kicsit segíteni.


N/

2023. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!