Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy a másik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a másik el tudta hagyni a káros szenvedélyeit a párkapcsolatért?

Figyelt kérdés

Értek ezalatt dohányzást, alkoholt, drogokat, szerencsejátékot.

Sajnos nekem is sikerült beleesnem az egyikbe, a párom ígérgeti hogy abba hagyja, de nem tudom...

Van valakinek valós példája erre, hogy ez lehetséges?



2023. febr. 21. 14:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*sikerült beleesnem:

Nem én vagyok függő, hanem a barátom lett az, és nem tudom mennyire életszerű ígéret, hogy el fogja hagyni a kapcsolatunkért.

2023. febr. 21. 14:14
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, de elsősorban magáért kell akarnia, nem azért, mert a párja unszolja.
2023. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy időre max.
2023. febr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetségesnek mondom, de persze ezt annak kell akarni aki valamelyik függője. A legtöbb esetben csak az igérgetés megy.
2023. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A mai embernek fontosabbak a függőségei mint az hogy valakinek megfeleljen, és más kedvéért változtasson. Igen, az ígérgetés megy csak.
2023. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

", a párom ígérgeti hogy abba hagyja,"


Abba tudja hagyni?

Igen -> nem ígérgeti, hanem abbahagyta.

Nem -> igérgeti

2023. febr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azért nem mindegy, hogy dohányzás vagy alkoholista vagy kábítószerfüggő lett.


Az előbbi se egészséges de az utóbbi 2 sokkal durvább. Azoknál én nem sokat várnék..a dohányzás nem teszi tönkre ÚGY és olyan gyorsan az ember életét, na meg a másikét. Persze nem jó, de azért az még megbocsátható.

2023. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy abbahagyja...függőknél olyan van, hogy egy adott időtől, egy adott időig tiszta marad.

Nekem sikerült lejönnöm a kabítószerekről a páromért, eszemben sincs kimondani, hogy leszoktam, csak annyit mondok, hogy mennyi ideje vagyok tiszta.

Szörnyű a kábítószer, hívogat, csalogat, akár egy szép nő, az érzés amit ad stb....nagyon nehéz, de egyáltalán nem lehetetlen, de amennyire lehetetlen, épp annyira kevés ember van aki megtudja állni.

2023. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az exem értem nem hagyta abba a dohányzást. De anyum apumért igen. Gondolom az kell hozzá, hogy tényleg le akarja tenni és a párja csak egy plusz motiváció.
2023. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
En is ilyen kapcsolatban vagyok most. O elkezdett egy terapiat, de en oszinten szolva nem sok remenyt taplalok. De itt komolyabb dolgokrol van szo.
2023. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!