Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy a másik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a másik el tudta hagyni a káros szenvedélyeit a párkapcsolatért?

Figyelt kérdés

Értek ezalatt dohányzást, alkoholt, drogokat, szerencsejátékot.

Sajnos nekem is sikerült beleesnem az egyikbe, a párom ígérgeti hogy abba hagyja, de nem tudom...

Van valakinek valós példája erre, hogy ez lehetséges?



2023. febr. 21. 14:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én gép függő voltam, nagyon sokat játszottam és emiatt rosszul alakultak a tanulmányaim és elveszítettem a bnőm. Sajnos az ezt követő események meghatározták az elkövetkező éveim és bármit megadnék érte, hogy visszacsináljam.

Zero tolerancia elvét alkalmazom évek óta így működik nálam. De ehhez én kellettem.

2023. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Átmenetileg.
2023. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A volt barátom halálosan szerelmesen feladta miattam a dohányzást, mindent az imádott nőért, ásó kapa, stb. Dugiban csinálta párszor, amikor problémák merültek fel az életben és nem tanult meg máshogy konfliktust kezelni... Aztán a szakításkor azt mondta, végre nincs börtönben és megint tudja szívni, amikor kedve tartja. Viszont a kapcsolat alatt valóban mondhatni, hogy letette (szinte), de emiatt a tapasztalat miatt már nem kezdenék szenvedélybeteg férfival akkor sem, ha értem megpróbálna leszokni. Jobb, ha szabadon él az ember, legfeljebb maga miatt hagy fel vele.
2023. febr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!