Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alkohol és cigi nélkül már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkohol és cigi nélkül már nem is létezik kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag hosszú kapcsolatból léptem ki, ahol az alkohol és a cigi nem volt jelen (egyikünk sem élt ilyesmivel), viszont most hogy újra szingli lettem akár hány nővel ismerkedtem mindenkinek volt valami "nyűgje".


Vagy ivott rendszeresen, vagy dohányzott (nekem az elektromos cigi is ide sorolandó akárki akármit mondd), és kezdem azt érezni hogy magasra tettem a lécet.


A társkereső oldalakon is kb ez a tendencia.

Budapest nem kis város, mégsem találtam meg eddig azt a nőt aki nem él ilyesmi káros szenvedélyekkel (max ritkán 1-1 pohár valami nem a világ, de ne rúgjon már be minden héten) :D


LEhet konzervatív vagyok?

29F



2018. jún. 8. 09:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%

Szólok a barátomnak, hogy az a három év,mióta együtt vagyunk igazából nem vokt kapcsolat.

23/N

2018. jún. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Hát hidd el, rossz helyen keresgélsz.

Én nem cigizek, gyűlölöm a szagát is, alkohol meg max.buli alkalmával, akkor se full eszméletvesztésig.

Tuti vannak még ilyen csajok/nők.

2018. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%

Hát az tény, hogy jó 20-25 évvel ezelőtt nem volt ennyi "alkesz" nő :D

Tibi atyás posztok alatt az elmúlt években nagyon megnőtt a női hozzászólók száma, de olyan szinten tolják, hogy ha nem látnám hogy nő írta, azt mondanám férfi volt.

Szórakozóhelyeken, parkokban dettó.

Egy Deák téren úgy szaladgálnak az üveg borokkal, satu részegen, hogy csak pislogok.

2018. jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon sok olyan párt ismerek, akik se nem cikiztek, se nem isznak (csak alkalomadtán). Én sem jöttem volna össze dohányzó férfival. Nem irreális, csak nem az előbb említett Tibi atya posztok alatt meg a Deákon kell ezeket a lányokat keresni

:)

2018. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
36%
Se nem *cigiznek
2018. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

Párommal mi se cigizünk és mi sem iszunk alkoholt.


Nyugi vannak olyan emberek, akik úgy szintén nem élnek ilyenekkel.


Talán egészséges életmód kluboknál, táboroknál, rendezvényeknél próbálkozz.

2018. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
30%
Idiótákkal ismerkedsz, ennyi...
2018. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Mi se élünk ilyen szenvedélyekkel.
2018. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

Ez fura, én egy csomó nőt ismerek, aki nem bagózik, és nem iszik. :D

Nem vagy konzervatív, mondom ezt úgy, hogy én bezony nyáron szívesebben elszopogatok egy jéghideg sört akár hétköznap is, mint valami cukrosvizet, de hát nézd, biztos van, amit meg én nem bírok elviselni, a szemedben meg semmiség, szóval ne aggódj ezen, valami igénye, vágya mindenkinek van, ne tartsd magad túl konzervatívnak.


N

2018. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
Ugye te most nem komolyan mondod azt, hogy a nők 80-90 százalékkal rendszeresen dohányzik és/ vagy iszik. Mert ha komolyan gondolod ezt, akkor szólok, hogy ez nem így van...
2018. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!