Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális dolog?

Figyelt kérdés

38 éves férfi, párkapcsolatban él

2 hónapja nem dolgozik, délig alszik, napi 8 órát számítógépes játékot játszik és sörözik éjfélig. Aztán hajnali 4-5ig tv-t néz


2023. febr. 21. 17:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem keres

Semmilyen állás nem tetszik neki és folyton csak azt mondja, majd lesz valahogy

A párjával kb semmit nem foglalkozik


A párja nappal van ébren, éjszaka alszik

Nála pedig kb megfordult az egész

2023. febr. 21. 18:00
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

11, na, hát akkor gáz van.

Ráadásul elég esélyes, hogy emberünk mentálisan is rottyon van. Gondolok itt depresszióra pl, ami aztán főleg megakadályoz minden kitörési lehetőséget. hisz az embernek még arra sincs kedve amit szeret cisnálni, ha egyszer depressziós.

2023. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog, az tuti. El kell vinni egy elvonóra, mert számítógép-alkohol-TV-függő így egyben, tehát egy totál más világban él.
2023. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azonnal elmenekülnék egy ilyen mellől. Ez csak akkor szedi majd magát össze, amikor akarja és igénye lesz rá.
2023. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
38%

Geccó mennyi megkeseredett és gyenge nő van itt a gyk-n! Ha leírja valaki hogy a férfiak többsége nem ilyen nyomorék, az le van pontozva. Amikor egy nő általánosítja a férfiakat ilyen nyomoréknak az fel van értékelve. A kérdező összeszed egy ilyen nyomorékot, ezt meg természetesnek veszik, és sajnálják őt!


Hát nem gondoltam volna hogy ez a szint, én kérek elnézést az értelmes és erős nőktől!

2023. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy felnőtt embert mi a szar tart vissza attól, hogy bejárjon egy rohadt portaszolgálatra legalább? Annyi lógós melóhely van, mint égen a csillag. Naphosszat a tökét kell vakarni, kétóránként szétnéz a telephelyen, vagy az irodaházban és délután mehet haza meccset nézni, gépezni, vagy más proli szokásnak hódolni. Ezért még pénzt is kapna.

Ez minden, csak nem normális.

2023. febr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a csávó a gáz, hanem az olyan nő, aki egy ilyen nulla pasiban potenciát lát a jövőjét nézve.
2023. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!