Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem megalázó ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem megalázó ez az egész? A férjem a munkatársa feleségét kérte meg, hogy segítsen nekem a házimunkák megszervezésében.

Figyelt kérdés

A férjem neheztel, amiért bár itthon vagyok, de mindig minden szalad. Ház, kert, gyerekek stb. Én már többször kértem, hogy segítsen be többet, mert egyedül nem megy, de ő mintha ezt meg sem hallotta volna.

Hétfőn pedig előállt a világmegváltó tervvel, hogy majd az egyik kollégájának a felesége segít nekem, mert szerintük az időbeosztásommal lehet a probléma. Azt hittem elsüllyedek a szégyentől miközben felrobbanok a dühtől. Mégis hogyan kellene erre reagálnom? A munkatársával egész jó barátok lettek, nem szeretném, ha miattam vesznének össze, de ez nagyon sértő, főleg úgy ,hogy még a véleményemet sem kérte ki mielőtt ilyen helyzetbe hozott.

Tegnap a csaj beugrott, hogy megnézze mivel telik egy napom. Aranyos volt, segítőkész, de nem egy világ vagyunk. Ők anyagilag is sokkal jobban állnak és a gyerekeik is egészségesek. Mintha egy ufónak magyaráztam volna, hogy miért kellenek a képkártyák és miért nem érhetnek össze a különböző színű ruhák a szekrényben. Nagyon kínos volt az egész, főleg mikor arról beszélt, hogy a férje mennyi mindent megcsinál otthon én meg csak lestem, mert az elmondása alapján az én férjem is sokat segít itthon. Még a gyerekekért is eljött velem. Eredetileg ma is jött volna, de este végül felhívott, hogy túl intenzív volt neki a nap és nagyon sajnálja, de elfáradt, inkább napoljuk el.


2023. febr. 22. 05:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva. Férjeddel kellene egyeztetni, nem harmadik személyt bevonni. Nem fog tudni rajtad segíteni, úgy tűnik le is járt a segélyszervezet.
2023. febr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%
Férjed mit szólt ahhoz, hogy a háziasszonyok gyöngye már egy nap alatt kidőlt?
2023. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
11%
Jó oké ez tény hogy full paraszt volt a férjed amiért ezt tette viszont elolvasva a kommenteket...elviszed a gyerekeket oviba vagy suliba nem tudom tehát amíg ott vannak te otthon egésznak nem csinálsz semmit? Bőven van időd és szalad a ház? Az még is hogy lehet?
2023. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%
Van egy autista gyereketek ezek szerint. A férjed sem gondolta ezt át.. előbb gondolkodnia kellet volna.
2023. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
13%

Én munka mellett egyetemre járok, plusz szakmát is tanulok még és valahogy mégsem úszik a ház 😀

Nekem ne mondja senki, hogy egy otthon ülő embernek nem fér az idejébe a házimunka.

2023. febr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%
#15 nyilván nincs gyereked, főleg nem autista.. Akkor tehát büszkén verheted a melled, hogy mennyire ügyes és követendő példa vagy. 😁
2023. febr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
83%
16. Filmben sem latot meg autista gyereket a 15 os az uj generacios bohoc .. Fiatal még és azt hiszi az energia az örökké tomból majd benne és örökké lelkileg függrtlen és boldog tud maradni..
2023. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
88%

#13

Nálunk ez úgy lehet, hogy sni-s gyereket csak délig hajlandó fogadni az óvoda. Miért? Mert megtehetik. Nem, nem tudom másik oviba vinni, mivel egész egyszerűen nincs.

Reggel 8-ra viszed, 8.30-ra érsz haza. Elmész vásárolni, mivel a gyerekekkel délután lehetetlen. Beteszel egy mosást, főzöl valamit, elpakolsz, takarítasz. Pikkpakk elmegy az a három óra. Utána indulsz a gyerekekért az oviba, és onnan az esti alvásig gyakorlatilag kitöltik a napodat. A fejlesztésen túl is. Kupit csinál, koszol, leönti magát, eszik, iszik. Másnap reggel pont úgy néz ki a ház, mintha nem csináltál volna semmit. Áll a mosnivaló, üres a hűtő, tele a mosogató.


Nagyon rgyütt tudok érezni a kérdezővel. Mi is számtalanszor megkaptuk, hogy nincs más baja a gyereknek, csak neveletlen. Soha, persze, meg ADHS és aspergeres. Az átlagos ember el se tudja képzelni, hogy véres verejtékkel értem el, hogy ő ebből csak annyit lát, hogy a gyerek egy kis forgószél.

Hasonlóképpen megkaptam már a szuperanyáktól, hogy ő bezzeg kinevelné belőle. Ő bezzeg mindent mindent meg tud oldani gyerek mellett. Majd ő megmutatta.

Unokatesóm is verte a mellét, hogy elviszi nyàron pár napra, egykorú a lányával, majd jól ellesznek. Persze ebben benne volt, hogy ő majd megmutatja, hogy kell ezt csinálni. Az ő lányát reggel leteszed a tévé elé, estig ott van. Hát egy figyelemzavaros hiperaktív gyerekkel ez nem így megy... Ráadásul a hosszabb tévézés felerősíti a tüneteket. A mintaanyu kiakadva hívott, hogy vihetem a kölyköm. Mondtam, hogy nem nézet tévét? Mondtam. Nem azért, mert ősanyu vagyok, és máglyán kell elégetni mindent, ami csatlakozni tud az internethez. De hogy ő azt jobban tudja. Röviden: akkor beszéltem vele utoljára, és nem is áll szándékomban.

Ez csak egy példa a sok közül.


Hidd el, hogy nem tudod elképzelni se, mivel jàr egy nem átlagos gyerek.

2023. febr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
58%

"Reggel 8-ra viszed, 8.30-ra érsz haza. Elmész vásárolni, mivel a gyerekekkel délután lehetetlen. Beteszel egy mosást, főzöl valamit, elpakolsz, takarítasz. Pikkpakk elmegy az a három óra"


????


De miért kell mindennap boltba járni meg főzni? A boltba elmész heti egyszer, lefagyasztod a pékárut, a zöldség-gyümölcs meg simán eláll. Főzni is 2-3 napra kell egyszerre nagyobb adagot, nem minden nap nekiállni és akkor a konyhát sem kell mindennap rendbe rakni. Mire felkelsz, addigra lejárhat egy mosás, otthon még beindítasz megint egyet, akkor lement 2, így mindennap mosni sem kell.


Bocs, de ez tényleg hülye beosztás, amit most ide leírtál.

2023. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
43%

19

Nekem is ez jutott eszembe 😂

2023. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!