Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom egyre inkább rombolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egyre inkább rombolja az önbizalmam vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk elején én tökre elégedett voltam a testemmel. Igaz, elég sovány voltam, pici cicikkel, pici formás fenékkel, de mindig is ilyen alkatom volt. Barátom már előttem elég sok lánynál bepróbálkozott, és voltak közöttük azért nagyobb keblű nők is, jobb alakúak. Aztán egyre több nővel kezdett flörtölni is mellettem, sőt fülem hallatára dicsérték a haverokkal egy nő fenekét buli közben, csak akkor abban a pillanatban nem szakítottam, mert nem akartam parádézni. Aztán még 1-2x ezután is volt egy elég meredek beszólása más női fenékre. Volt, hogy csak simán mondta a barátnőjeimre, vagy az ő ismerőseire, hogy szép lányok. Barátokkal is folyamatosan erről csevegtek chaten, hogy fuu ennek meg annak micsoda melle van. Annak is örülnek, ha valami kollégának kiszivárog a meztelen képe, aztán azt körbeküldözgetik, ami a barátom bevallása szerint érdekes 10 mpig, aztán el is felejtik elvileg… Más csajok képeit likeolgatta, meg kielemezgette a képeket, hogy naa ez egy jó kép róla stb. Szóval mellettem eléggé élénkek a vadászösztönei, és amikor besokalltam, akkor elkezdtem veszekedni, hogy ez nekem k*rvára nem tetszik, hogy kapcsolatban van és úgy viselkedik, mintha minden nőt meg akarna dugni mellettem, és hogy ne kúrólikeoljon mást, meg hogy nekem ez sz@rul esik, hogy más nőkről hogyan beszélnek. Sok időbe telt, mire végre eljutottunk oda, hogy ilyen szintű beszólásokat már nem ejt mellettem, de akkor is van pár dolog, amit szerinte én rosszul értelmezek. Volt egy olyan időszaka, mikor elkezdett piszkálni, hogy menjek vele edzeni, de azelőtt meg ugye dicsérgetett, hogy nekem milyen jó alakom van. Aztán meg nem mentem el vele, kedvem sem volt. Végül 1-2 alkalommal elment a kiszemeltjével, akit kb 1 héttel még előttem fűzögetett, aztán meg én voltam a hibás, hogy “hát te nem akartál, ő meg eljött”. Tehát már egy éve rombolja az önbizalmam ilyen viselkedéssel. Engem nagyon ritkán dicsér, sőt nem veszem komolyan egyáltalán a dicséreteit már ezután. Napokban meg amiatt akadtam ki, mert felvettem egy nadrágot, és olyasmit szólt be, hogy szereti ezt rajtam, mert olyan az alakom benne, mint egy nőé. És aztán elkezdi taglalni, hogy milyen szépen kiszélesedik a csípőm benne. Csak pislogtam percekig, hogy milyen beszólás ez, hogy olyan az alakom, mint egy nőé? Aztán meg nyilván túlgondoltam, hogy nem vagyok neki elég jó, hogy igazából van egy tökéletes női ideálja, csak hogy ha nincs ló, jó a szamár is. És igazából egész kapcsolat alatt azt érezteti velem, hogy egyáltalán nincs oda értem, hogy vannak tőlem sokkal jobb nők is, akik nagy falatok lennének, ezért van csak velem. Nyilván ezt nem mondta még ki, de eddigi viselkedés alapján én nem értem miért van velem, ha neki ennyire jól esik más nőkre is a nyálcsorgatás, engem alázva ezzel. Aztán ha szóvá teszek úgy mindent, csak akkor megy a léleksimi, hogy de milyen jó nő vagyok, meg hogy ő nem is érti, hogy miért vagyok féltékeny, meg próbál hibáztatni, hogy én mindent rosszul fogok fel.


Úgy hogy sikerült mindezzel tönkrevágni az önbizalmam, nagyon gyomorgörcsöm van minden más lánytól, pedig az elején én próbáltam a barátom minden hülyeségét lenyelni, de most egyszerűen csak utálatot érzek mindenki iránt, és esténként sírva alszok mindent túlgondolva, hogy valszeg nem vagyok neki a tökéletes, bezzeg emezt meg amazt a lányt tuti jobban megbecsülné. Meg hogy valszeg én vagyok a gyenge szar, és bennem van a hiba, mert a “normális” csajok ilyesmikre nem akadnának ki (bár is a barátom valami ilyesmit akart kifejezni, hogy ha rendben lennék magammal, akkor nem akadnék ki minden szaron, de ő tett ilyenné ezzel a folyamatos provokálással).

Ezek után próbálok változtatni magamon, tömegre is felmentem kicsit, igaz még mindig sovány vagyok, és elkezdtem vele gyakorlatokat csinálni, mert az utóbbi napokban elég gyakran rágta a fülem, hogy bezzeg az egyik legjobb haverja is együtt edz a csajával, és milyen boldogok, mennyire jól meg vannak stb.. picit red flag, hogy ennyire meg akar változtatni, és az edzést is nyomásra csinálom, nem élvezem egyáltalán.


Szerintetek én tényleg túlreagálom és bennem van a gond, vagy ti hogy látjátok?


2022. dec. 19. 01:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem reagáolod túl. Elfogadtad magadnak olyan, amilyen vagy. Ez nagyon jó.

Hagy a fenébe ezt pasit, találsz magadnak olyat, akinek pont te kellenél.

Régi barátomnak pont az ilyen lányok tetszettek, mint Te vagy.


Mondanám, hogy a pasik ilyenek, meg mind így beszél a nőkről baráti társaságban, de ez nem így van. Aki megtalálta az Igazit az nem így beszél. Ebben semmi tisztelet nincs, olyan, mintha szingli lenne. Csakhogy nem az.


Fordítsd meg a dolgot. Te is mustrálgasd a jelenlétében a többi pasit, különösen akkor, ha a barátnőiddel vagy. :)

Mit gondolsz, mit szólna hozzá, ha azt mondanád hogy jaj, de jó hátsója van annak a srácnak, milyen izmai vannak, beájulok mindjárt. Használd csak az ő odaillő szövegeit bátran!


Van, aki úgy boldog, hogy állandóan együtt vannak, van, aki meg úgy hogy ritkábban. Én sem szívesen edzettem az akkori barátommal.


Csinálj belőle hülyét, aztán dobd ki. Ne viseld el ezt, amit Veled tesz.

2022. dec. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

"Engem nagyon ritkán dicsér, sőt nem veszem komolyan egyáltalán a dicséreteit már ezután."


Magyarán akár mit csinál, az csak rossz lehet.


Többet nem lehet mondani, mert a történetek másik oldalát nem ismerjük.

2022. dec. 19. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Fuuu csajszi, hagyd ott a fenébe!!! Ne engedd neki ezt.
2022. dec. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem te már fejben eldöntötted, hogy nem szereted. Meg toxikus kapcsolatban nem szabad maradni.


Utóirat: igenis szép vagy, egy lány barátom, aki hasonló alakú lehet mint te így leírás alapján az eddigi legszebb lány, akit ismerek és önbizalomhiányos nagyon. Úgyhogy igenis gyönyörű vagy, nincs miért szégyenkezned, okés?

2022. dec. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, ez nem játék veled szemben.
2022. dec. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Egy buta, hormontúltengéses kamasszal vagy együtt. A külső ne tévesszen meg.
2022. dec. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy ez így nem párkapcsolat, ami a tisztességen, szeretetten alapul.

A párod csak van veled, mert nem akad "jobb" aki elviselné, amit te.

Hagyd ott minél előbb, ne haragudj de undorító, hogy veled szemben viselkedik.

2022. dec. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%

"Utóirat: igenis szép vagy, egy lány barátom, aki hasonló alakú lehet mint te így leírás alapján az eddigi legszebb lány, akit ismerek és önbizalomhiányos nagyon. Úgyhogy igenis gyönyörű vagy, nincs miért szégyenkezned, okés?"

jajj, nem az ilyen kamuválaszoktól áll helyre az önbizalom, hanem ha van egy párod, akinek érezhetően tetszel és bejössz

2022. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Már rég ott hagytam volna. Sokkal jobb vár rád, hidd el!!
2022. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott! Undorítóan viselkedik, csak kárt tesz benned. Hidd el ettől a szingliség is 100x jobb!
2022. dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!