Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magányos vagyok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok a barátom mellett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos csak hétvégente tudunk találkozni, hétközben távol vagyunk egymástól. Hétvégente sajnos ritkán is mentünk el az utóbbi időben valahová betegség és az időjárás miatt, azonban eddig jól elvoltunk egymással ezek nélkül is. Most azonban azt veszem észre, hogy ilyenkor is gyakran telefonozunk inkább, vagy elvonul játszani valamit, amibe hiába szeretne belevonni, engem sajnos egyáltalán nem érdekel. Ilyenkor hamar le is fekszik aludni, mivel hétközben nagyon lefárad, majd hajnalban felkel játszani és napközbenre szombaton és vasárnap is elnyűtt, kialvatlan.


Hétközben mindketten dolgozunk 8-9 órákat, azonban míg én igényelném, hogy legalább egy fél órát chateljünk, ő mindig elvonul, így naponta valamikor 2-3 üzenetet tudunk váltani. Mondtam neki, hogy nekem ez kevés, de csak annyit válaszolt rá, hogy ő ennél nem tud többet adni.


Már említette, hogy ne töltsünk minden hétvégét együtt, mint az utóbbi jó fél évben, hanem egyedül és a családjával is szeretne lenni, ami nekem csak azért esik rosszul, mert egyedül én utazok hozzá, ő hozzám nem tud. Így két hétig sem látnánk egymást.

Próbálok neki teret adni, de sajnos én egyre magányosabbnak érzem magam mellette és úgy érzem, hogy bármit megtennék már egy csipet szeretetért… Mit tegyek?



2023. febr. 8. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts, oly mindegy, hogy egyedül vagy, vagy vele mert ígyis úgyis magányos vagy, nem?

Miért aláznád meg magad, ha neki többet ér a játék, mint te? Kérted már, hogy több időt töltsetek el együtt és az volt a válasza, hogy nem tud. Hát nem tud, mert nem akar, többre tartsa a játékot.

Minek ilyen partnerrel együtt lenni? Semmi értelme az egésznek.

2023. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel kell egyet értenem. Hagyd ott, ha utána sem küzd érted akkor nincs keresni valótok egymás mellett.
2023. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Valszeg videojáték függő
2023. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Hidd el, talàllsz olyat aki foglakozik veled.
2023. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam ilyen sztorit és ott a lány szakított, aztán hozzáment egy olyanhoz, aki foglalkozott is vele és minden ok. Szerintem neked se kéne ebbe ragadnod. 32f
2023. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts még holnap. Ennek semmi értelme. Bszki, együtt sem éltek.


Amikor mi még csak jártunk minden hétvégén programoztunk, vagy filmeztünk.

2023. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért vagytok együtt? Vannak hosszútávú terveitek? Megkérte a kezed? Jó vele az ágyban? Gazdag? Szerelmes vagy belé?
2023. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért 8-9 óra munkába nem haljunk bele... Főleg hogy ahogy látom nem is 3 műszakban vagytok.


Egyébként engedd el... ha összeköltöznétek se lenne jobb. Keress olyat, akivel nem csak néha dugni jöttök össze. Mert a mostani pasid szinte biztos, hogy nem fog veled szakítani.

2023. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ezek egy elég átlátszó dolgok.

"ő mindig elvonul, így naponta valamikor 2-3 üzenetet tudunk váltani" lehet tudni, h olyankor mit csinál?

"Már említette, hogy ne töltsünk minden hétvégét együtt" aha, szóval a találkozás mennyiségét is csökkenteni szeretné...

Szerintem új lány van a képben.

2023. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!