Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülálló anyukák! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukák! Hogy oldjátok meg, hogy pénz is legyen, tudjatok dolgozni, kicsi beteges gyerekek mellett? Gondolkodom a váláson, de pici gyerekek vannak(ovi). Most jól keresek, de nem tudom, hogy tudnék dolgozni, pl. egy téli időszakban

Figyelt kérdés
Jelenleg váltva dolgozunk a férjemmel, ő állandó délelöttös, korán megy, én du. kezdek, estig dolgozom,addig ő van a gyerekekkel. Ha egyedül kéne megoldanom, nem tudom hogy menne egy beteges időszakban. Segítség alkalilag van max, bébiszitterre egy 2 hetes betegség alatt a gatyám rámenne...

2023. jan. 16. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

En kimondottan ügyelek a táplálkozásukra, és bélflórára (Eurovit),mert az a legtöbb betegség alapja, ha nem rendesen esznek.

A vacsora leginkabb főtt étel.

Leszámitva egy két keményebb ovis vírust soha nem betegek igy.

De ha pár napig rosszul esznek garantált utána a nátha taknyozás meg minden.

Egyedüllálóként duplán kell törekedni arra, hogy nagyon erősek legyenek imnunilag.

2023. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Home officeban dolgozom. Másképp nem is tudnám, mert egyedül nevelek kettőt.
2023. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ôszinte leszek, szerintem ezt max. az tudja megoldani, akinek van szülői segítség vagy home office lehetőség.


Az én szüleim is elváltak, utána a nagyszüleimnek kellett napi szinten beszállni a felügyeletünkbe, különben nem tudott volna dolgozni sem.

2023. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
De szívesen segítenék egy ilyen egyedül álló anyukát 40f
2023. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Betegszabi, ha elfogy, nagyszülők.
2023. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nalunk valtott felugyelet van apaval,plusz nagyik, plusz táborok.
2023. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

En egyedul nevelek 3at...

Ha kell, home office, de nagyon ritkan betegek. Attol, h elvaltok, meg apa is megmarad, es ugyanugy tud otthon maradni vele o is. :)

2023. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a stratégiám, hogy olyan szakmát választottam, amiben k.sokat keresek (IT) és kidolgoztam a belemet a gyerekvállalás előtti 10 évben (ez azért tényező, mert mostanra teljesen rugalmas a beosztásom, ez fontos volt). Ha egyedül maradnék, fizetett segítséggel oldanám meg a gyerek logisztikáját, ha az apa nem tudna/akarna segíteni, valószínűleg keresnék egy megbízható dadust mellékállásban.
2023. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól,hogy elváltok még a gyerek apja marad, otthon tud vele maradni Ő is ha beteg és egyéb dolgokba is be tud segíteni.
2023. jan. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Attol, h elvaltok, meg apa is megmarad, es ugyanugy tud otthon maradni vele o is."


Ja, ez szépen hangzik leírva, csak a valósàgban nem működik, mert az apukák nem akarják kivenni ebből a részüket.

2023. jan. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!