Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egészséges a párkapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Három és fél éve vagyok a párommal és ezalatt a nyaralásokat és egyéb közös kiruccanásokat leszámítva hetente csak egyszer találkozunk az egy találkozó javarészből filmnézésből és szexből áll. Előfordul hogy elmegyünk ide oda de nem sokat beszélgetünk mikor együtt vagyunk. Inkább hétközben beszélgetünk telefonon esténként.
2010. okt. 5. 22:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem egészséges. Hol maradnak a közös programok? Beszélgetés? Közös séta, fagyizás, pizzázás? Kirándulások? Megvan a közös világkép? A közös jövőkép? Hosszú távon egymás mellett képzelitek el az életeteket?
2010. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nyáron minden alkalommal kimentünk a fagyizóba mikor találkoztunk... motorozgattunk erre arra már most a közös jövő évi nyaralást tervezi... Közös világkép... ugyanazon a dolgokon nevetünk vagy szomorkodunk... ez lenne a közös világkép?? A hosszú távhoz csak annyit hogy nem terveztük hosszúra de már így is az lett és maradunk együtt amíg maradunk ezt nem lehet tervezni. Szóval minden megvan amiket " kérdeztél" csak heti egy napba meg évi egy nyaralásba sűrítve.
2010. okt. 5. 22:40
 13/20 anonim ***** válasza:

"ez lenne a közös világkép??"


Valami ilyesmi. :)


"A hosszú távhoz csak annyit hogy nem terveztük hosszúra de már így is az lett és maradunk együtt amíg maradunk ezt nem lehet tervezni"


Nem szeretnél majd egyszer együtt ÉLNI vele? Esetleg majd idővel gyerekeket?

2010. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hogy szeretnék az kicsit nem ide illő kifejezés. Mondjuk úgy hogy el tudom képzelni de ehhez két ember kell. De ha már annyira a szeretnél szót használtad még szeretném is.
2010. okt. 5. 22:55
 15/20 anonim ***** válasza:
Na, ez utóbbi már jelent valamit. :) Akkor mégsem lehet olyan nagy gond, részedről. Ha meg még mondjuk kölcsönös is. :) Szóval végül is mondhatjuk, hogy többet szeretnél az eddigieknél. Na, ezért írtam, hogy beszéld meg vele.
2010. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
A több alatt nem esküvőt vagy összekoltözést értek csak mondjuk pl: heti 1 helyett 2-3 találkát! De az életünk nem engedi... van köztünk 20 km meg a munkaidő is elég húzós szóval nem tudom mi lesz. De beszélek vele.
2010. okt. 5. 23:08
 17/20 anonim ***** válasza:
20km? Nekem 2 évig olyan pasim volt aki 200kmre lakott, mégis találkoztunk heti többször. Úgyhogy szerintem ez nem indok. Nekem biztosan nem lenne elég heti 1 alkalom és szükségem van arra, hogy élőben is kitárgyaljuk a dolgokat, beszélgessünk, menjünk el moziba, közösen vásárolni stb, tehát számomra ez nem normális. Kb. rutin tevékenységnek tűnik a kapcsolatotok. Heti egy találkozás, szex és filmnézés. Ha te ennél többre vágysz, beszélgess el vele, nincs ezen mit szégyellni. A leírtak alapján nekem kicsit érdektelennek tűnik a párod, persze nem ismerem.
2010. okt. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a te életed kedves utolsó válaszadó illetve az akkori párod élete is úgy alakult abban a két évben hogy megtehetted/megtehettétek hogy 200 km-t kocsikázol buszozol vonatozol vagy nem tudom mivel közlekedsz azért hogy együtt lehess a pároddal. Nálunk sajnos ez nem olyan egyszeű hogy csak felpattanok a buszra vagy kocsiba vágom magam és megyek... mindketten dolgozunk ő reggel 6-tól este 6-ig. Én reggel 8-tól este 4-ig. Nem tudom hogy kinek mennyi fér bele egy napjába de nekünk sajna nem fér bele.
2010. okt. 6. 18:19
 19/20 anonim ***** válasza:
Összeköltözés?
2010. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem állunk úgy anyagilag hogy megoldható legyen az összeköltözés. Nem akarunk albérletbe menni mert fölösleges pénzkidobásnak tartom... inkább fizetem a hitelt mert amit hitelre veszek az előbb utóbb az enyém lesz! De az albérlet soha nem lesz az enyém.
2010. okt. 7. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!