Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 2 konkrét lánynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 2 konkrét lánynak a segges/melles képeit likeolgatja. Van okom aggódni? (1 éve vagyunk együtt)

Figyelt kérdés

Az egyik lány már megvolt a haverjának, de a barátom még sosem beszélt vele, mégis követi és likolja a bikinis/pucsitós/mellkitevős képeit.


A másik egy külföldi csaj, szóval semmi esélye nála, mégis zavar, hogy olyan képeit likeolja, amin szintén alig takarja valami és nagyon szexualizáltak és kirívóak a képei, ráadásul olyanok vannak hozzá írva, hogy pl.: “mit csinálnál velem?” meg “lennél a barátom?”


Persze ilyen Palvin Barbi meg egyéb hírességek képeit is gyakran likolja, de ez nem különösebben zavar, inkább ez a kettő.

Nagyon féltékeny vagyok, ha ezt felhozom neki? Nem vagyok elég számára, nem tart elég kielégítőnek?



2023. márc. 3. 00:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rinyalok, nekem szerencsére normális párom van. :D
2023. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!