Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam meg őt? PASIK...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg őt? PASIK SEGÍTSETEEEK

Figyelt kérdés
Gimis vagyok és nagyon megtetszett egy srác. Még nem igazán ismerem, de azt tervezem, hogy holnap valamilyen ürüggyel odamegyek hozzá. Csak azt nem tudom, hogy nem gáz, hogy csak úgy odaállítok hozzá valamilyen kérdéssel? Nem lenne akkora hülyeség a kérdés szerintem. Szóval pasik, ti mit gondolnátok? vagy ha rájönnétek, hogy a csaj akar valamit nagyon bénának gondolnátok vagy éppen bejönne?
2010. okt. 6. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Ma mar az a divat, hogy a lanyok akarnak hoditani, mert a sracok nem tudjak, hogyan kell. Ha benanak tart, az az o benasaga. Miert lenne az? Te csak az erzeseid koveted.

Egyebkent milyen kerdessel akarsz odamenni? Ugye nem azzal, hogy "Szia. Van csajod? Ha nincs, lehetek en a csajod?":D

2010. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem ilyennel:)
2010. okt. 6. 15:41
 3/9 Kamuuu ***** válasza:
Hát hozzám még nem jött sose csaj és nem hinném hogy jönne is bár ki tudja :D na szóval én nem gondolnék rosszat először nem gondolnám hogy bejövök neki ha jó csaj akkor nekem jön be és kezdenék valami beszélgetést ha nem tetszik akkor is talán attól függ hogy kezdi a megszólítást és a kérdés szerintem jó ötlet és utána már alakulni fog a beszélgetés csak találd ki mi legyen a kérdés mert én nem tudok xd:D
2010. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, melyik városban laksz?
2010. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
valamit csak ki tudsz találni :D sokszor látod?
2010. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fog bénának nézni. Ha meg esetleg mégis, akkor legalább tudni fog, hogy milyen is valójában.
2010. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
KLG-ről van szó?
2010. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Zalaegerszegi vagyok, és igen sokszor látom:D
2010. okt. 6. 16:37
 9/9 anonim válasza:
hozzám már nem 1x jött oda lány és amelyik nekem tetszett azt aranyosnak találtam és valamilyen szinten kellemesnek is:D szóval szerintem ne várj hanem lépj ha meg nem akkor nem semmi nem lesz utána.
2010. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!