Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai világban alap dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban alap dolog hogy egy nő is dolgozik miközben kisgyereke van otthon?

Figyelt kérdés

A feleségem úgy nőtt fel hogy az anyukája nem dolgozott azóta mióta ő es a testvérei megszülettek, apósom dolgozik egyedül, ő fizet mindent.

Mi még fiatalok vagyunk és van egy kis gyerekünk. A feleségemnek mondtam hogy jó lenne ha visszamenne dolgozni mert nekem nehéz mindet fizetni egyedül, főleg hogy egyszeri fizikai munkás vagyok, nincs olyan jó fizetésem, bár azért jut is marad is.

Ő viszont mindig azt mondja hogy a gyerek miatt nem tud és az is munka hogy ő a gyereket otthon ellátja, csak sajnos abbol nem élünk meg. Mi külföldön vagyunk ahol nincs gyes, gyed, nincs allami bölcsöde sem, mindenért fizetni kell. Anyósom tudna segiteni a gyerekfelügyeletben csak nem akar, vagy bölcsödét is tudnánk fizetni ha a feleségem teljes állasban dolgozna mert akkor abbol tellene ra, akkor is ha nem olcso dolog ez nalunk


Ahogy elnézem az ismerőseimet akiknek ilyen idős gyerekük van, mindegyik családban dolgozik a nő is. Egyik családban pl az anyuka szépségszalonban van és 2 helyen is dolgozik. Egyik ismerősöm gyárban csomagol ahol a férje is dolgozik csak a nő 4 órában délután, mikor a férje hazaért. Ezt az opciót is felvetettem a feleségemnek mert én 1 műszakban dolgozok.

Más pedig online websopot üzemeltet otthonrol, veszi az árut, otthon bedobozolja és feladja a futárral mindezt 2 kisgyerek mellett.

Egyik régi ismerősöm férje elment kömüves mellé, a feleség meg irodán dolgozik és viszik a gyereket maganbölcsödébe.

Sokszor ugy érzem az én feleségem az egyedüli akiben nincs benne az hogy akkor ő is hozzájárulna anyagilag a sajat költségeinkhez :(


2023. márc. 13. 02:23
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
90%

“Más pedig online websopot üzemeltet otthonrol, veszi az árut, otthon bedobozolja és feladja a futárral mindezt 2 kisgyerek mellett”


Ez a legjobb opcio, ezt probaljatok osszehozni, nyilvan nem fog azonnal bevetelt hozni, az elejen kell ra kolteni, de hosszutavon ez a legjobb, ha jol csinaljatok. En nem vagyok ellene, hogy a baba bolcsibe menjen es dolgozzon a no teljes allasban, de ha belefer egy ilyen kisebb bizniszt felepiteni, akkor erre mennek ra.


Azt viszont kb elmebeteg otletnek tartom, hogy o delutan menjen dolgozni, amikor te hazaersz, en is hallottam ilyenrol, de haho, igy fogod kinyirni a kapcsolatot, ha soha nem foglalkoztok egymassal. Ha nem az ehhalal szelen alltok, erre semm szukseg.

2023. márc. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
98%

Őő..csak egy gyors kérdés.

Gyerekkel egyedül ő foglalkozna akkor is ha dolgozik?

2023. márc. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
98%

Kulfoldon nem véletlenul altslános a bébiszitter.

A bölcsik hamar zárnak is, nem munkaidőben vannak nyitva se.

Amugy nem gyerekvalallás elott kellett volna ezt felmérni?

2023. márc. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
1%
A feleséged nem is akar visszamenni dolgozni, pedig biztos találna legalább 4 órás munkát. Nálunk nem volt ilyen, hogy anyám otthon volt velünk, pedig mi 3-an vagyunk testvérek, és muszáj volt mindkét szülőmnek dolgoznia
2023. márc. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Igen 4 ben kéne dolgoznia, azok kapnak is vagy 500 eurot pluszba a gyerek 3 éves koráig munkabér mellé.
2023. márc. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
*4 orával meglenne neki 1000 euro.
2023. márc. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
81%

Nem mondtad mekkora a gyerek, de 2-3 éves csoportban vannak itt a legtöbben, minden anya szíve szakad meg, dehát muszáj.. Külföldi nők máshoz vannak szokva, úgy más, de magyaroknál van a nyomás, hogy legyél vele 3 éves korig és akkor is sírasd meg.. 2 éves kor alatt én is csak 4 órára adnám bölcsibe, 2 évesen már 6 órára is.


A semmiből nem lesz vállalkozása, nem tudom hogy gondolod, majd te összedobodd neki a honlapot webshophoz, mikor "csak" melós vagy? Megélhetési bajaitok nincsenek, a gyerek 1,5 éves kora előtt én is inkább spórolnék, csak ne kelljen a gyereket bölcsibe adni, utána 2 éves kor körül már gondolkoznék a napi 4-6 órás bölcsin, de gyerekkel külföldiként ilyen munkát találni:DD hát kb lehetetlen. És utána alap lenne, hogy te is gyerekezel.. igazából a gyereked nevelésében most is részt kéne venned, gondolom nem teszed azok alapján, amiket írsz. És ja, idegörlő munka pláne 1-3 éves korig(dackorszak), leszívja az embert, ha egy két napot töltenél vele úgy, hogy neveled is, tanítgatod, akkor neked is feltűnne.


Már tök rég volt ilyen kicsi, de minden alkalommal mikor meglátok hasonló korú gyereket hisztizni, áldom az időt, hogy nálunk már nem ez van és együttérzek szerencsétlen anyukákkal, akikre még vár egy év szenvedés alsó hangon.


Egyébként a 4 órás magánbölcsi nem vinné el a 4 órában dolgozó anyuka fizuját? Esetleg még többet is, mert az "diplomás" munka, a gyárban dobozolni 4 órában meg nem az? Csak kíváncsiságból..

2023. márc. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
76%

Mi a ráknak mentetek külföldre, ha szar a fizud ott is?

Miért nem keresel jobban fizető melót?

Minek kellett család, ha nem tudsz róluk akár egymagad is gondoskodni?

Nekem van gyerekem, fenőtt és bitony tudom, hogy a gyereknevelés is munka, idő, figyelem. És látszik a gyereken nagyon is, hogy volt-e idejeje rá a szülőnek, vagy sem!

Ha a párod elmegy melózni, ki fog foglalkozni érdemben a gyerekkel? Azért gyereket csinálni, hogy olyan is legyen otthon, majd a bölcsöde felneveli. Na ezért teljesen felesleges.

Ez nem család.

Ezért van egyébként a sok depressziós, neveletlen, rossz képességű gyerek, mert nem az anyja neveli, akinek kellene.

2023. márc. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert kevesen keresnek annyit, hogy abból fenn tudjanak tartani egy családot. Amelyik nő elvárja, hogy a férje tartsa el, az meg jellemzően úgysem hajlandó szülni.
2023. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
9es, külföldön egész más, itthon kapna a nő gyereknevelési támogatásokat, mert dolgozott, nem a férj tartja el, hanem az állam.
2023. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!