Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadnátok ha szülés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok ha szülés után felajánlaná a férjetek az intim plasztikát?

Figyelt kérdés
Vagy mell plasztikát. Nyilván nem azonnal hanem mikor már alkalmas az időbeosztásotok mondjuk 1-2 éves gyereknél?

2023. márc. 17. 20:59
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Mert én is beszéltem róla, vagy neki nem tetszik valami?
2023. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Mondjuk neki nem tetszik valamelyik, igy szülés után.
2023. márc. 17. 21:02
 3/42 anonim ***** válasza:
85%
A mellplasztikát igen.,😄
2023. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
86%

Informatikusként én is tudok magamnak plasztikát csináltatni, ha akarok.


De amúgy úgy választottam férjet magamnak, hogy mindketten kifejezetten inkább a belső értékek mentén mérjük az embereket, nem a kinézetük alapján. Szóval ha felvetné, hogy plasztikáztatnom kellene, annak tényleg nyomós oka lenne, így megfogadnám a tanácsát.


Egy random férjet magam elé képzelve, inkább szakítanék ebben az esetben, mert nem akarok ilyen felületes emberekkel együtt lenni.

2023. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
94%
És nem tudta előre, hogy ez lesz?
2023. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
5. És ha tudta akkor nem akarhat gyereket?
2023. márc. 17. 21:08
 7/42 anonim ***** válasza:
83%
Az következményekkel jár. Előre elmondta, hogy ha a nő nem marad dugható, akkor kés alá kell feküdnie? Vagy most már, hogy van gyerek, bárhogy lehet a nőt bántani?
2023. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
7. Sehogy nem bántok senki, elméleti kérdés.
2023. márc. 17. 21:11
 9/42 anonim ***** válasza:
94%

Nekem volt vaginaplasztikám az első szülésem után, de nem a férjem kérésére(?) hanem a vákumos szülés okozta károsodások miatt. Ami nagyon nem azért volt hogy neki mi tetszik vagy mi nem. Másfél évvel a szülés után. Következő szülésekhez megkaptam a papírt hogy csak császár lehet, illetve hüvelyi csak a saját felelősségemre. 10 év különbséggel szültem császárral a másodikat, most 3 hónapos.

Mellműtétre nem szorultam. Illetve most a másodiknál még nem tudom kijelenteni mivel még szoptatok. De ugyanolyannak tűnik a dolog mint tíz éve. Nem lóg kiürítve, nem olyan típusú a mellem. De ha mégis csúnya lesz azt én magam fogom észrevenni, nem kell küldeni rá. Ez a kérdés nagyon gáz. Elromlott a zasszony, javítsák meg.

2023. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
95%

"Sehogy nem bántok senki, elméleti kérdés."


Én is elméletben kérdezem.


Elméletileg a férfi, mielőtt felcsinálta a nőt, mondta neki, hogy szülés után plasztikáznia kell, ha nem néz ki elég jól? Vagy elméletileg arra jó volt a nő, hogy a nagyfejű gyerekét megszülje, de most elküldi elméletileg újra egy műtétre a gyereke anyját?

2023. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!