Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadnátok ha szülés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok ha szülés után felajánlaná a férjetek az intim plasztikát?

Figyelt kérdés
Vagy mell plasztikát. Nyilván nem azonnal hanem mikor már alkalmas az időbeosztásotok mondjuk 1-2 éves gyereknél?

2023. márc. 17. 20:59
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
65%

#13 a lent rendbetett vagyok, asszem a 9.

Mi az hogy a férjem "lehetőséget adna rá"? Mi ez a leereszkedő szöveg? Szánalmas... Hol élsz te?

Azt csinálok a testemmel amit én akarok. Lehetőséget meg az orvosok adnak, pl esetemben azt hogy elálltam a pertől és nem kellett fizetnem a műtétért (nem Mo. egyébként).

Ha megműttetem majd a melleim, vagy bármi mást, semmihez nem kell az hogy a férjem "lehetőséget adjon rá".

Incel vagy-e kérdező? :D

2023. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

18. Én olyat ajánlottam amit adott esetben egy nő is akarhat. A körülmetélés nagyon nem ez. Mondjuk én belemennék, független attól hogy a párom akar e bármit plasztikázni. Tehát nem cserébe!


Egy zsirlszivást, vagy pláne helybeültetést szerintin sok férfi elfogadna.

2023. márc. 17. 21:41
 23/42 anonim ***** válasza:
68%
Miért ne akarná a nő a körülmetélést? Én személy szerint rosszul vagyok a fitymától. De erről a párom pl nem tud. Biztos hogy rajtam is van olyan, ami nem tetszik neki, de elfogadja, ahogy én is a fitymát. :)
2023. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
21. Tehát ha felhozná egy beszélgetésben hogy akarsz e ilyet? Esetleg tenne is érte, kis lemondás, vagy túlóra. Akkor mindjárt szemétláda.
2023. márc. 17. 21:45
 25/42 A kérdező kommentje:

23. Hát ennek fuss neki mégegyszer. Szó nem volt arról hogy a nő nem akarja akkor is “kell” menni. Fordított helyzetben ha a férfi nem akarja miért kéne?


Amúgy ez érdekes, van hogy egy nő tényleg nem szereti a fitymát?

2023. márc. 17. 21:48
 26/42 anonim ***** válasza:
86%

#24 Mindenképp nagyon óvatosan fogalmazz, és előbb várd meg, amíg ő felhozza, hogy mondjuk zavarja a melle. Én akkor mondanám, hogyha zavarja, akkor mit szólna hozzá, ha összeszednétek rá a pénzt, hogy megcsináltassa.


Csak úgy, ha őt nem is zavarja, akkor nagyon rossz az az üzenet, hogy pénzetek sincs rá, de téged annyira zavar, hogy ezért kevesebb időt töltesz vele és a gyerekkel, csakhogy este az ágyban ne azt kelljen nézned.

2023. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
23%

24

Ne az itteni válaszokat nézd, hanem a párod,őt ismered,tudod hogy zavarja e a testének a változása.Ha igen mennyire.Ha beszélgettek, akkor az a lényeg ő mit gondol önmagáról és arról ami változott.

2023. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
78%

24 a világ leghiúbb lénye vagyok. Én magam fogom észrevenni ha renoválásra szorulok, nem a férjemnek kell szólnia hogy mi a hervasztó rajtam. Ez amúgy rohadt kiábrándító és megalázó lenne.

Odalent mindenekelőtt egészségügyi beavatkozás történt és senki sem kérdezte a 'zuramat és parancsolómat ezzel kapcsolatban.

A mellem észre fogom venni ha csúnya lesz szoptatás után és magam fogom eldönteni hogy megcsináltatom. Ha a férjem fel is ajánlja hogy kifizeti, azt se kell így túldramatizálni hogy lemondás meg túlórák, mert nem ver földhöz egyikünket sem egy ilyen kiadás.

26-27 nincs a kérdezőnek párja. Csak nőket fikázni jött :)

2023. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
87%
Nem ajánlja fel, nyugi. Ez a típus inkább keres egy 20 évest.
2023. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
73%

"Amúgy ez érdekes, van hogy egy nő tényleg nem szereti a fitymát?"


Fúj, azon mit lehet szeretni? El kell fogadni, hogy ott van.


Nekem speciel a herék se tetszenek, de mit lehet tenni? Így néz ki a férfi.

2023. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!